Prezydent wykiwał totalną opozycję

Targowiczanie świętują, strzelają korki szampana, tylko co świętują? PAD wypatrzył idealną okazję na odebranie targowiczanom elektoratu. Cóż, chciał się zabezpieczyć na przyszłe wybory i zneutralizować przeciwników. Teraz zacznie formować swój ruch, a później na tej bazie partię.

Kapitan Schetino z resztą ferajny śmieją się od ucha do ucha, a nie widzą, że PAD uwiódł ich elektorat, a ich okręt zaraz na coś twardego wpadnie. Cóż, szach i mat, bo co? Zaczną krytykować PADa za zawetowanie ustaw PiS, czy dalej będą go chwalić, a tym samym przysparzać mu elektoratu i poparcia? Targowiczanie pokonali samych siebie.

Z drugiej strony jesteśmy my naród, suweren i nie podobają się nam gry w piaskownicy, szastanie dobrem Polski i Polaków, dla koryta i przyszłej reelekcji. Dla dobra Polski i Polaków PAD winien ustąpić z urzędu, podać się do dymisji. Proponuję PiS, aby mu w tym pomógł, wymyślił zastępcze referendum w sprawie odwołania PADa. Nie ma takiej opcji, jak referendum wprost, więc byłoby to referendum zastępcze, np., czy funkcja Prezydenta ma być analogiczna, jak w Niemczech? - tam Prezydenta powołuje parlamentarna większość. Czy w Polsce sędziów należy mianować, jak w Niemczech - tam obsadą stanowisk sędziowskich zajmują się politycy.

Proszę Szanownych Czytelników o jak najszersze rozpowszechnienie tego artykułu na wszelkich, możliwych forach.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika piastolsztyn

24-07-2017 [18:11] - piastolsztyn | Link:

Dodam jeszcze, że celem uatrakcyjnienia zastępczego referendum, można zapytać, czy my Polacy chcemy od Niemiec odszkodowania za II Wojnę Światową? Chodzi o ok. 1 bln. USD. Wysoka frekwencja gwarantowana.

Obrazek użytkownika ASPAL

24-07-2017 [19:00] - ASPAL | Link:

Takie "zabawy"kończą się utratą władzy....rok 2007 tegoż przykładem....Tylko czy naprawdę chcemy by na stolcu znowu zsiadł Bredzisław herbu krzesło i te wszystkie jego klony z WSI?Wszystko to może się ziścić jeżeli frakcje w PiS-ie nie przestaną się żreć między sobą.A moim zdaniem PAD popełnił gruby błąd.Targowica brużdzić nie przestanie,zagranica takoż...twardy pisowski elektorat jest rozwścieczony chyba nie warto pisać dlaczego...a gdzie w tym wszystkim Najjaśniejsza Rzeczypospolita,Jej interes....odkopnięty na bok jak niepotrzebny gałgan???ukłony

Obrazek użytkownika michnikuremek

24-07-2017 [19:36] - michnikuremek | Link:

"Uwiódł ich elektorat"..............................
Pan szanowny jest co najmniej mało spostrzegawczy.....
Wie Pan, gdzie elektorat Schetyny i Petru ma prezydenta Dudę? W d***!!!!
Teraz dopiero rozpoczną się zadymy na ulicach organizowane przez ośmielonych esbeków i ich latorośle!
Zresztą juz była rozróba pod siedzibą PIS na Nowogrodzkiej...... Czy Pan jest dzieckiem?????
 

Obrazek użytkownika piastolsztyn

25-07-2017 [05:50] - piastolsztyn | Link:

Szanowny Panie, od początku założyłem, że ten wpis będzie niezrozumiały po naszej stronie sceny politycznej i cel, jak widać, osiągnąłem. W tej chwili nie powinienem pisać o prawdziwym celu i tak niech, przynajmniej na razie, pozostanie.

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

25-07-2017 [08:20] - StachMaWielkieOczy | Link:

To naprawde genialne ....
Pisanie tekstow ktore celowo i z zalozenia maja zostac niezrozumiale...

" od początku założyłem, że ten wpis będzie niezrozumiały po naszej stronie sceny politycznej i cel, jak widać, osiągnąłem."

Pod tym wzgledem "prawicowa" blogosfera odnosi coraz czesciej sukcesy

Obrazek użytkownika piastolsztyn

25-07-2017 [19:59] - piastolsztyn | Link:

A kto powiedział, że docelowym czytelnikiem miała być prawa strona sceny politycznej?

Cel określiłem z chirurgiczną precyzją i go osiągnąłem. Najlepszym potwierdzeniem jest dzisiejszy atak "nieznanych sprawców" w firmie, w której pracuję, ale błyskawicznie ten atak zneutralizowałem, a straty wyniosły tylko 5-6 minut. Nie będę dalej precyzował, co i jak, aby na przyszłość nie ułatwiać zadania dla takich "nieznanych sprawców".

Obrazek użytkownika Lektor

25-07-2017 [00:15] - Lektor | Link:

Prezydent sam siebie wykiwał !!!

Obrazek użytkownika mmisiek

25-07-2017 [00:45] - mmisiek | Link:

Pan Duda żadnego nowego elektoratu nie zdobył, a swój być może częściowo stracił.
Ja widzę możliwe tylko jedno pozytywne dla niego wytłumaczenie - Prezydent zorientował się (po rozmowie z Merkel?), że jest szykowany prawdziwy majdan, a rząd nad tym wszystkim zupełnie nie panuje i po swojemu próbował uspokoić sytuację. Na ile skutecznie to się oczywiście dopiero okaże.

Z naszej perspektywy bez problemu dostrzegamy, że razem z tzw. "uchodźcami", których praktycznie nikt nie sprawdza, na Zachód przybywa cała armia islamistów.
Ale jakoś nie przychodzi nam do głowy, że dokładnie to samo może dziać się również u nas i wśród przybyszów ze wschodu, głównie Ukrainy, również może być ulokowana bardzo podobna armia (i nie ma większego znaczenia czy banderowska pod nadzorem BND czy moskiewska).
Bądź co bądź ten ujawniany przemyt broni dla kogoś jest przeznaczony. Jakieś działka 30mm... no to jest już bardzo poważna sprawa, kto może takiego sprzętu potrzebować i do czego? A ile tego przewozu nie wykryto?
Ciekawe czy nasze służby mają choćby blade pojęcie do kogo to płynie i ciekawe czy w jakikolwiek sposób infiltrują i kontrolują to środowisko.
Osobiście nieco w to wątpię i być może zwątpił również Prezydent. To by było jedyne wyjaśnienie, tyle że w takiej sytuacji powinien natychmiast porozumieć się z rządem, a o tym jakoś nie było słychać.