„Ta banda z PO zrobi wszystko, by obalić Kaczora i rząd PiS

Nie będę Was oszukiwał i pisał, że jestem do końca zadowolony z rządów Prawa i Sprawiedliwości. Jednak na rynku politycznym  w naszym kraju nie ma innego wyboru, gdyż np. Ruch Narodowy jest w rozsypce, Wolność to wariactwo, a Kukiz’15 pokazał, że jest tak antysystemowy jak Jaruzelski. Partia Kaczyńskiego powoli zmienia nasze państwo i rozwala stare, zgniłe układy. Reforma sądownictwa, uszczelnianie systemu podatkowego i przede wszystkim dogadywanie się z Ameryką na temat gazu, to są rzeczy, które muszą powodować reakcję Niemiec i Rosji. A to, że PO, Nowoczesna i PSL są ich sługami i gorliwie wykonują polecenia z tamtej strony, więc awanturę mamy gotową. Po przyjeździe Donalda Trumpa i zapowiedzi zmiany, naszym wrogom zostało tylko atakować i jak najszybciej doprowadzić do zmiany rządu. A czy będzie to pucz, czy coś innego? Te sprawy nie mają znaczenia. W Moskwie i Berlinie, smutni panowie zastanawiają się, jak obalić Kaczora i PiS! Więcej na: http://thenowypolskishow.co.uk... 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mmisiek

16-07-2017 [01:45] - mmisiek | Link:

"Tutaj nie chodzi tylko o przejęcie władzy, ale o to jak w przyszłości będzie wyglądał nasz kraj."
- - -
Stawka jest jeszcze wyższa - mianowicie jak będzie wyglądała Europa Środkowa, a może nawet i cały kontynent.
Chciałbym mieć nadzieję, że PiS zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i jest dobrze przygotowany.
 

Obrazek użytkownika Lektor

16-07-2017 [02:04] - Lektor | Link:

No dobrze Piotrze, napisałeś krótką notkę - i co - zadowolony?  Piszesz, że nie jesteś do końca zadowolony z rządów PIS, a dalej piszesz, że "w naszym kraju nie ma innego wyboru", czyli z braku laku dobry kit ?!  A czemóż to jesteś, jak piszesz, nie do końca zadowolony ? Sądzisz może, że już nakradli, tak jak PO i PSL, czy może są tak durrni jak ci tam , no rysiu czy wielgus ?
My, Polacy, powinniśny skakać z radości pod niebiosa, że mamy u władzy taką zjednoczoną prawicę składającą się z 3 partii, która przez tak krótki czas zrobiła tak ogromną pracę - a ty cymbale jesteś nie do końca zadowolony ?!!
Piszesz, że "partia Kaczyżskiego powoli zmienia nasze państwo"....  Co ? Powoli ? Tyś chyba nie normalny ?!!!
Mam jednak dla ciebie dobry pomysł. Skoro uważasz, że pomału, to napisz następną twoją notkę - dlaczego pomału. Może dojdziesz do sedna sprawy dlaczego posłowie opozycji totalnej tak właśnie się nazwali i robią wszystko aby wszelkie zmiany paraliżować, opóźniać, manipulować itd.  To będzie dużo lepsza twoja notka niż pisanie bzdur, że nie jesteś do końca zadowolony..................... bo za powoli zmieniają nasze państwo ................  Jeśli tak będziemy pisać, to prędzej czy później będzie to pucz czy coś innego i do władzy dojdą ponownie złodzieje i zdrajcy !

Obrazek użytkownika gorylisko

16-07-2017 [06:30] - gorylisko | Link:

no czy ta prawica jest zjednoczona tak kompletnie ? gdzie był Gowin ? dziesięciu luda nie było na bardzo ważnym głosowaniu...kluczowym