Żydzi krytykują Żyda

Węgierski rząd: "O tym kto wjedzie na teren Węgier nie będzie decydować w naszym imieniu KE, a już na pewno nie Soros".

Soros chce pójść drogą Marksa i Engelsa ale nie ideologią ale za pomocą swoich pieniędzy. Chce stworzyć coś na kształt człowieka radzieckiego czyli towarzysza, w jego wydaniu tzn. Sorosa ma to być tzw.  „Europejczyk” bez tożsamości narodowej , wiary, wartości, itd.

Dziadyga ma już 86 lat i chyba długo nie pociągnie, ale cały czas mąci, zasilając lewaków swoimi pieniędzmi.

Rzadko się zdarza, żeby Żydzi atakowali Żydów, ale tak się stało w przypadku z pochodzenia węgierskiego Żyda Sorosa

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Izraela potępiło działania amerykańskiego miliardera żydowskiego pochodzenia George'a Sorosa i zadeklarowało poparcie dla rządu premiera Węgier. 

Chodzi o to, że rząd Węgier stanowczo nie zgadza się KE w sprawie przyjmowania emigrantów. Rząd Węgier nie zgadza się również na finansowanie lewackich organizacji pozarządowych przez Sorosa.

Czy słowa Izraelskiego MSZ są tylko czczym gadaniem , wkrótce się okaże za sprawą  Miki Zohara. Poseł z ramienia prawicowej partii Likud. Zohar  chce żeby izraelski parlament przegłosował ustawę  i zapowiedział , że dzięki ustawie, izraelski rząd będzie mógł blokować dotacje dla lewicowych organizacji, które otrzymują wsparcie z zagranicy. 

http://niezalezna.pl/102141-izrael-potepil-dzialania-sorosa-i-poparl-polityke-viktora-orbana
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

14-07-2017 [11:43] - smieciu | Link:

Hehe, czyli wreszcie mamy czarno na białym: jako przeciwnik Żyda stajesz po stronie Żydów :)
Ale gdy ktoś pisze że oni sponsorują wszystkie strony to jest już teoria spiskowa...

Mamy naprawdę fajne czasy.
Mamy np. Trumpa. Kolesia, którego całe życie upłynęło wśród tej całej „zgniłej” elity. Kolesia który zagrał w trzech filmach playboya (choć nie jako erotyczny aktor). Człowieka, które całe życie polegało na mniej lub bardziej efekciarskiej autopromocji. Trumpa, którego znakiem rozpoznawczym jest zamiłowanie do luksusu. Którego model biznesowy zwykle polegał na: kupmy coś i zróbmy to luksusowym, tak by nasi znajomi miliarderzy polubili ten produkt. Człowieka, o którym już nawet ciężko stwierdzić czy coś ma ze względu na liczne bankructwa i ugody z wierzycielami, a który ciągle znajduje kasę na nowe przedsięwzięcia.
Mamy prezydenta, którego wnuki jako pierwsze w historii prezydentury USA będą ortodoksyjnymi Żydami.
Wreszcie mamy go tutaj. Nowy autorytet. Który przyjechał do Polski i wystarczył jeden tekst, w którym była mowa o „pięknych polskich krajobrazach” (!) by stał się obrońcą starej chrześcijańskiej Europy  i jej wartości...

Naprawdę nie trzeba wiele byśmy stanęli po ICH stronie.
Wystarczy że ICH media, o których wiemy że są ICH, odwaliły trochę medialnego cyrku.
W USA czy w Polsce.
I tyle.
Skoro ich media mówią że Trump jest be to znaczy że jest ok. A jeśli jeszcze ten ktoś powie kilka miłych słów to już gotowi jesteśmy iść za nim w ogień.
W sumie kto wie, być może zorganizują taką okazję.

Obrazek użytkownika Andy51

14-07-2017 [12:14] - Andy51 | Link:

Dosyć pokrętnie piszesz.

Obrazek użytkownika Ptr

14-07-2017 [14:16] - Ptr | Link:

Trzeba działalność Trumpa jako przedsiębiorcy rozumieć we właściwym kontekście nowojorskim. Był on tam kimś znanym , lekko wybijającym się ponad przeciętność. To bardzo trudne. A przeciętność nowojorska to setki luksusowych wieżowców, oszklone windy, wodospady w lobby. To ich własne pieniądze , ich własny kraj i reguły. Ale są rzeczy ważniejsze. I w tych ważniejszych sprawach Donald J. Trump pokazał  duże , że tak powiem , serce. Z pewnością wielu go wspiera, ale sam musi robić najwięcej. Nie będę się wdawał w szczegóły. Wiemy jak jest, jeżeli patrzymy na sprawy zwykłych ludzi, wiary, historii i wolności.
My wiemy więcej o naszej rzeczywistości , prawda jest bolesna.  Wiemy ,ze można powiedzieć więcej. Ale jako prezydent Ameryki powiedział dużo i robi dużo dla nas. A jeszcze więcej powinniśmy zrobić sami dla siebie.
Anarchia , czyli jednak jednostronność.

Obrazek użytkownika Andy51

14-07-2017 [14:43] - Andy51 | Link:

Wolę, żeby w polityce znalazł się przedsiębiorca, który prowadził firmę z sukcesami, niż jakiś nieopierzony kurczak, który na niczym oprócz polityki się nie zna.

Obrazek użytkownika Ptr

14-07-2017 [15:55] - Ptr | Link:

Jeżeli dobrze zrozumiałem to lepszy przedsiebiorca z charakterem jak Trump niż zawodowy polityk bez charyzmy, jak np. kontrkandydat Obamy sprzed 4 lat. Niewielu pamięta nawet jego nazwisko. Pamiętam tylko , że powiedział coś do pani Ewy Stankiewicz.

Obrazek użytkownika Andy51

14-07-2017 [19:11] - Andy51 | Link:

Tak, dobrze zrozumiałeś.

Obrazek użytkownika Ptr

14-07-2017 [16:23] - Ptr | Link:

dopisek o anarchii dotyczy pana anarchisty smiecia.

Obrazek użytkownika smieciu

14-07-2017 [17:20] - smieciu | Link:

Ale co pokazał Trump?
Wy to w jakiejś alternatywnej rzeczywistości żyjecie. Parę ładnych tekstów i zadowoleni.
Przecież wystarczy poczytać trochę bazowych informacji o Donaldzie by się dowiedzieć że całe jego życie to takie kombinowanie nie do końca spełnionego miliardera z dolnej półki. Ten cały nieustanny lans nawet w filmikach playboya. To całe szoł „You are fired” czyli wylatujesz, bezwzględna esencja kapitalizmu.
Te dziesiątki rólek w filmach. Po prostu kolo który zrobi naprawdę wiele dla swojej kariery.
Gdzie przeczytanie głupawego tekstu dla Polaków, to najmniejszy z problemów. Dokładnie takie samo zadanie jak odtańczenie tańca szabli z Arabusami.

Chyba nawet w Ewangelii jest napisane że liczą się czyny. Czyny. Ale nie. Jak zwykle wystarczy kilka słów by było ok. Podczas gdy Trump pewnie już nawet zapomniał co tam powiedział w Polsce, bo przecież nie musi się zastanawiać nad tekstem, który ktoś mu napisał w celu realizacji wyższej geopolityki.

Obrazek użytkownika xena2012

14-07-2017 [17:44] - xena2012 | Link:

A co miał pokazać? Wszelkie wizyty nie tylko w Polsce i nie tylko Trumpa to symbole i słowa. Tu jeszcze były rozmowy o yposażeniu armii .Też źle?

Obrazek użytkownika xena2012

14-07-2017 [16:41] - xena2012 | Link:

Trudno uwierzyć ,że ten staruch tak rozdaje pieniądze na prawo i lewo dla ideologii. Jak nie wiadomo o co chodzi to na pewno chodzi o pieniądze a on  umie je pomnażać i liczyć jak nikt.Myślę więc że wspieranie lewactwa i dostarczanie imigrantów po prostu mu się opłaca i zwracają się sumy wydane na przewozy.

Obrazek użytkownika Andy51

14-07-2017 [19:12] - Andy51 | Link:

Może jedno i drugie.