Teraz Kaczyński oczyści sądy z masonerii i lobby lewackiego

W Polsce są dwie grupy ludzi. Pierwsza twierdzi, że wymiar sprawiedliwości w Polsce działa dobrze i trzeba konserwować stary układ. I to jest właśnie grupa, do której należy poseł Neumann i Platforma obywatelska. Jest druga grupa ludzi, która uważa, że należy go radykalnie zmienić i my należymy do tej grupy „...”powiedział Patryk Jaki na antenie TVP Info, komentując ataki opozycji na partię rządząca za próbę reformy Sądu Najwyższego.Poseł Neumann chce nam powiedzieć, że wszyscy ludzie, którzy chcą realizować postulaty zmiany w wymiarze sprawiedliwości powinni być w więzieniu. To jest właśnie myślenie PO”...”Nie damy się zastraszyć. Zmiany w sądownictwie nie są potrzebne dla mnie, tylko dla obywateli. Polskie sądownictwo jest przewlekłe, już dawno zapomniało co to jest sprawiedliwość. W sądach można znaleźć wszystko oprócz sprawiedliwości i my to chcemy zmienić „...”Sąd Najwyższy to sąd, który regularnie odrzuca wnioski o kasacje, potrafi mieć rożne orzeczenia w tej samej sprawie i zapomina o tym, że wymiar sprawiedliwości jest dla człowieka „...”Zdaniem Jakiego, problemy polskiego sądownictwa to m.in. efekt porozumień Okrągłego Stołu.W wyniku porozumień Okrągłego Stołu sądownictwo, czyli ważny obszar państwa, został niemal sprywatyzowany– powiedział.Przekonywał też o tym jaki wpływ na sytuację mają stare układy w świecie sędziów.Chodzi o to, że jak w Polsce chciałeś robić karierę, to musiałeś myśleć tak jak ta stara grupa, która po Okrągłym Stole sprywatyzowała sobie wymiar sprawiedliwości”..(źródło )

Korwin Mikke „Wilfred Willi Rudi Dutschke, mający ogromny autorytet wśród lewicowej hołoty, rzucił hasło (znów cytuje Wikipedię) „»Długiego Marszu [wtedy Zé-Dōng Máo był uwielbiany na Lewicy!] poprzez instytucje« władzy”. Miało to polegać „na uczestnictwie działaczy studenckich ruchów lewicowych w aparacie władzy. Jako »integralna część maszynerii« administracyjnej mogliby oni dokonywać radykalnych przemian w społeczeństwie. Koncepcja ta została przejęta od Antonio Gramsciego (komunisty włoskiego) oraz frankfurckiej szkoły marksizmu kulturowego”. I trafił w dziesiątkę. „....”Posłuszni, karmi agenci Dutschkego (zmarł w 1979 roku) zapełnili przedsionki, potem korytarze, a potem gabinety Władzy. „....”Na wezwanie Dutschkego bandyci zapisywali się do policji, zaczynali od referentów – wzajemnie się wspierając. W szczególności najlepiej im szło opanowywanie instytucyj międzynarodowych. Tam ludzie się nie znają – a ONI znakomicie znali się między sobą i mogli się wzajemnie forować.(Znakomitym przykładem jest taki zbydlęciały lewak jak p. Daniel Cohn-Bendit, czujący się równie dobrze w Paryżu, jak w Berlinie. Zaczął od… przedszkola: „w 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad dwa lata. Mój ciągły flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem”.).....”. Kapłani tej Nowej Wiary nadal ją propagują „....”.P. Cohn-Bendit jest wpływowym posłem do Parlamentu Europejskiego( więcej )

„Dutroux był skazany w roku 1989 za gwałt i wykorzystanie pięciu młodych dziewczyn. Podczas gdy odsiadywał wyrok, minister sprawiedliwości Wathelet pozwolił na zwolnienie wielu przestępców seksualnych. Mimo że Dutroux został skazany na 13 lat pozbawienia wolności to opuścił więzienie po trzech - wyszedł na wolność w 1992 roku za dobre sprawowanie. „ ( więcej )

W tureckim referendum zwyciężyli zwolennicy Erdogana. KE apeluje o kompromis, szef chadeków w PE chce zerwania rozmów akcesyjnych”...”W niedzielnym referendum w Turcji zwyciężyli zwolennicy prezydenckiego system rządów, który zastąpi dotychczasowy system parlamentarny. Za zmianami opowiedziało się o 1,25 mln więcej głosujących - poinformował szef Najwyższej Komisji Wyborczej, Sadi Guven. „”O ostrożność i rozwagę we wprowadzaniu zmian systemowych zaapelowała do Turcji również Rada Europy.Jest dziś szczególnie ważne, by niezależność władzy sądowniczej w Turcji była zagwarantowana w pełnej zgodności z zasadami państwa prawa i Europejską Konwencją Praw Człowieka. Rada Europy, której Turcja jest pełnoprawnym członkiem (od 1949 r. - PAP) wyraża gotowość wspomagania Ankary w tym procesie”...”Szef Europejskiej Partii Ludowej (EPL) w Parlamencie Europejskim Manfred Weber opowiedział się w niedzielę po zwycięstwie w tureckim referendum zwolenników prezydenckiego systemu rządów za przerwaniem negocjacji z Turcją o jej przyjęciu do Unii Europejskiej. Po opowiedzeniu się, najwidoczniej, przez Turcję za błędną z naszego europejskiego punktu widzenia drogą musimy na nowo ocenić nasze relacje. To oznacza konkretnie, że negocjacje akcesyjne, które nadal prowadzimy z Turcją, nie mogą być kontynuowane— powiedział Weber w rozmowie z telewizją ZDF.”..”Należy skończyć jednak z okłamywaniem się w sprawie pełnego członkostwa — podkreślił niemiecki eurodeputowany.W obecnej sytuacji nikt nie może domagać się, byśmy postępowali tak, jakby się nic nie stało
powiedział Weber. Jego zdaniem temat negocjacji z Turcją powinien być za dwa tygodnie przedmiotem najbliższego spotkania przywódców UE.„...(więcej )

Reforma zakłada m.in., że prezydent będzie jednocześnie szefem państwa i rządu, będzie mógł sprawować władzę za pomocą dekretów, a także rozwiązywać parlament. Wzrośnie także jego wpływ na wymiar sprawiedliwości. ...(więcej )
--------
Mój komentarz

Trójpodział władzy to fikcji .Takie ogłupianie maluczkich. Gdyby to była prawda, że to zapewni niezależność sadownictwa, to nie byłoby takiego lewackiego przechyłu. W normalnym państwie , suwerennym musi być silny polityczny ośrodek władzy ,który wszystkie w mniejszym lub większym stopniu kontroluje. W USA , czy w Niemczech takie suwerennymi ośrodki władzy wytworzyły rody lichwiarzy i oligarchów,które poprzez masonerię, media, koncerny i służby kontrolują parlamenty, kanclerza, czy prezydenta oraz oczywiście sądownictwo.

W Chinach rządzi oligarchia wyższych urzędników. Która robi się dziedziczna. I ten model wprowadza teraz Erdogan i Kaczyński. Konstytucja Dudy zabezpieczy jeszcze bardziej suwerenność Polski.

Bo jaka to suwerenność kiedy obce służby, zagraniczna masoneria kontrolują „suwerenne” sądownictwo polskie. Chyba nikt nie wierzy w to ,że jest tylko przypadkiem fakt, że większość sędziów ma poglądy proniemieckie, prounijne, lewackie, jest antychrześcijańska i wspiera homolobby. Prawdziwy monolit ideologiczny swymi wyrokami zagrażający istnieniu państwa i narodu.

Czas stworzyć suwerenny ośrodek władzy w Polsce, który zadba o uczciwe, katolickie sądy. Najwyższy czas przywrócić w Polsce prawa Polaków do uczciwych sądów, uczciwych wyroków, uczciwego wymiaru sprawiedliwość

Zaś tych , którzy wierzą że są nadzwyczajną kastą powyrzucać. Sędzia to powinien być zawód dobrze płatny, dla ludzi , dla których jest to powołaniem. Sędziowie powinni się cechować wysokimi walorami moralnymi i etycznymi. Osoby o poglądach lewackich powinno się z tego zawodu eliminować. 

Marek Mojsiewicz
film Żydowska loża B'nai B'rith (Marian Miszalski, dr Jan Przybył)
film Grzegorz Braun: Ten system trzeba obalić
film Patryk Jaki: mamy 27 lat zaległości jeśli chodzi o sądownictwo

Powoli czas możliwości przedpłaty się kończy Wciąż można kupić ebooka „Pas Kuipera” w cenie 29 złotych. W tym wypadku też proszę wysłanie na adres emailowy ksiazka(link sends e-mail)(link sends e-mail)(link sends e-mail)@paskuipera.pl   nazwy skrzynki na którą ma zostać wysłana powieść. Osoby te otrzymają książkę w pierwszej kolejności. 
Wpłaty proszę kierować na konto Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 87 7999 9995 0651 6233 3004 0001  . Więcej na http://paskuipera.pl(link is external)
Marek Mojsiewicz
Uruchomiłem dziennik przeglądu informacji politycznych. Kilkadziesiąt linków dziennie. Zapraszam do zajrzenia na stronę i dosubskrypcji

https://www.facebook.com/MarekMojsiewiczRozneTakie

osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie Facebooka ( link tutaj((link is external)Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści „ Pas Kuipera” 
Rozdział drugi Rozdział trzeci 
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ rzeźbie NiosącegoŚwiatło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „  13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska((
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 000
1

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

14-07-2017 [08:29] - Marek1taki | Link:

Słuchałem tego wywiadu i zgadzam się, że "Chodzi o to, że jak w Polsce chciałeś robić karierę, to musiałeś myśleć tak jak ta stara grupa, która po Okrągłym Stole sprywatyzowała sobie wymiar sprawiedliwości”.
To jednak nie tylko o myślenie chodzi. W PRLu funkcjonowało pojęcie nomenklatury jako grupy uprawnionej do obsady istotnych stanowisk. Mówiło się o nomenklaturze partyjnej, jako czymś naturalnym i oficjalnym. Nie mówiło się o nomenklaturze tajnych służb, ale to one miały z czasem coraz więcej do powiedzenia i III RP jest obsadzona z klucza resortowego, o czym przypomina seria publikacji "Resortowe dzieci".
Wymiar sprawiedliwości nie jest oczywiście żadnym wyjątkiem tylko elementem układu działającego w strukturach państwa, natomiast jest to element uprzywilejowany autonomią w systemie trójpodziału władzy i chroniony pozorami niezawisłości działań. W takiej rzeczywistości sędziowie nie są samodzielni, lecz są prokurentami tajnych służb.
To z takich powodów dzieją się afery, zwane przez propagandę "reprywatyzacyjnymi". Nie należy się spodziewać, że inne miasta są takich afer pozbawione. Mnie akurat kojarzą się te afery z Bielskiem-Białą, w którym policji, prokuraturze i adwokatom powszechnie znany jest notariusz, który nie jest w stanie dostrzec dysproporcji transakcji zawieranych drogą aktu. Mowa o dysproporcjach 10 - 100 krotnych. I co? I nic. Działa nieformalny immunitet.

Obrazek użytkownika Marek1taki

14-07-2017 [08:37] - Marek1taki | Link:

"Dutroux został skazany na 13 lat pozbawienia wolności to opuścił więzienie po trzech - wyszedł na wolność w 1992 roku za dobre sprawowanie."
Co ze sprawiedliwością ma wspólnego czy więzień sprawuje się dobrze czy źle? To lewicowy wymysł, że kara więzienia, czyli ukaranie poprzez ograniczenie wolności, zwana jest "karą ograniczenia wolności" a służy uwolnieniu z więzienia, chyba, że akurat samokształceniu w przestępczym fachu albo znęcaniu się nad więźniami.