Wibrator z szympansem na ślubnym kobiercu

Z za Odry nieśmiało powiał zefirek nowoczesności. Bundestag zapalił zielone czy raczej tęczowe światło dla mariaży homoseksualnych. I teraz stosowny(?) passus w kodeksie cywilnym będzie obwieszczał, że małżeństwem jest  dożywotni związek dwu osób bez względu na płeć. Dla zdeklarowanych modernistów takie dreptanie ku prawdziwej wolności obyczajowej trąci kruchtą. Bo jedyna postępowa definicja zespolenia, które nie wiedzieć czemu nadal ma nosić kołtuńską nazwę małżeństwo, powinna brzmieć: zespolenie kopulacyjne(ZK) to dobrowolny związek dowolnej liczby istot, z których przynajmniej jedna jest człowiekiem.
Dopiero taki zapis otworzy bramę ku szczęściu również prawdziwym przyjaciołom dzieci i bojownikom o prawa naszych braci mniejszych. Natomiast utrzymanie w kodeksie pierwiastka ludzkiego zapobiegnie uznawaniu za ZK na przykład Stada ogierów, mrowiska, ławicy śledzi czy gniazda os. Wkrótce jednak, kto wie? Przecież libertyńska Europa, powoli wprawdzie, podąża we właściwym kierunku. Najpierw wszak należy wpuścić na ślubne kobierce darkroomy i sabaty. Potem silikonowe fantomy i wibratory. Aż wreszcie nastąpi całkowite uwolnienie wszelkich atawistycznych instynktów lgnięcia ku sobie, z wyjątkiem naturalnie imperatywu zachowania gatunku.
W tym miejscu warto oddać honor Sienkiewiczowi, który słowami Rocha Kowalskiego: „Ja jestem pan Kowalski, a to jest pani Kowalska”, pierwszy wywieszczył kierunek zmian.
A propos wieszczów. Idę o zakład, że medialne Generatory Rzeczywistości Urojonej mają już gotowe komentarze na temat wizyty prezydenta Trumpa w Polsce. „W porównaniu ze spotkaniem sprzed kilku lat Komorowskiego z Obamą, dwóch charyzmatycznych mężów stanu, warszawska ustawka palanta z marionetką była żenująca. Pisowscy klakierzy zwiezieni z całego kraju autokarami udawali spontaniczną publiczność. Trump truł komunały. Duda uśmiechał się głupawo. A na świecie wizyta przeszła bez echa.”
Na odpalenie czekają także gotowce opluskwiające lipcową miesięcznicę smoleńską. „Cała postępowa ludzkość ujrzała ze zgrozą jak reżym Kaczyńskiego brutalnie pacyfikował pokojową demonstrację obrońców demokracji. Policja wlokła po bruku legendy Solidarności: Wałęsę, Frasyniuka, Kasprzaka i Mazgułę!” Od siebie dodam, że podobno też Bolka, lecz tego ludzkość już się nie dowie.
Przyznam, że nie zazdroszczę policji. Z drugiej wszak strony dziwi mnie, że uczestnicy legalnego przemarszu i służby porządkowe nie mogą znaleźć zgodnego z prawem, pozbawionego elementów przymusu sposobu na garstkę grandziarzy. No, ale może 10 lipca miło się rozczaruję. Zwłaszcza, że uroczystość mają wesprzeć związkowcy.
Co będzie, pokaże czas, słusznie prawią słowa francuskiej piosenki. Zaś co było usiłuje sfalsyfikować poseł Brejza, członek komisji rozgryzającej aferę Amber Gold. Przypuszczam, że gdyby dodać mu do towarzystwa kilku wytrawnych tropicieli z totalnej opozycji, dajmy na to kapitana Sowę(kuzyn księdza dobrodzieja?) i psa Kibica, już dawno byłoby jasne, że za aferą stoją Jarosław Kaczyński i Roman Dmowski, wspierani przez króla Midasa. A łup ukryli w złotym pociągu pod Wałbrzychem. Niemożliwe? Dotychczas z postaci historycznych w przesłuchaniach pojawili się caryca Katarzyna i Marat. Wszystko zatem przed nami.
Ot, choćby potwierdzenie odpowiedzialności Pis za złodziejską reprywatyzację w Warszawie. Podobno prezes nabył za pośrednictwem handlarzy roszczeniami Pałac Kultury, a Ziobro stał się właścicielem Łazienek! Nie kontynuuję tej listy przekrętów, na której ponoć figurują i Zamek Królewski i pałac w Wilanowie, by nie odbierać chleba, kawioru i ośmiorniczek funkcjonariuszom GRU.
I już zupełnie na koniec. Ostatnio najbardziej przypadła mi do gustu wieszczba pewnego posła Kukiz 15, że jeszcze jedna tak porywająca nasiadówka Platformy Obywatelskiej jak ta z ostatniej soboty i ruch Pawła Kukiza stanie się drugą siłą polityczną w kraju. Trzymam kciuki!
 
Sekator

PS.

- Czy laptopy też będą mogły brać śluby?- pyta z nadzieją w głosie mój komputer.
- Wyłącznie z myszkami - zbywam go żartem, wciąż jeszcze żartem.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gorylisko

02-07-2017 [21:58] - gorylisko | Link:

a propos hajhitlerowa... to pic na wodę na wybory...potem trybunał konstytucyjny w karlsruhe czy jak tam...powie, ze sorry winnetou, ale jest to niekonstytucyjne... no to hajlmerkel

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

03-07-2017 [13:50] - zbieracz śmieci | Link:

Zdegenerowane CDUI z faryzeuszką merkel odegrali widowisko przed wyborami ,udając ,że  ich Konstytucja tego nie przewiduje.

Obrazek użytkownika Lektor

03-07-2017 [00:28] - Lektor | Link:

No tak, laptopy z myszkami, ale będzie ciekawie jak się zoofile uaktywnią. No bo niby dlaczego homofile tak a zoofile nie ?! I to będzie największy orzech do zgryzienia tych zasiadających w parlamentach przygłupów,  jak do urzędu stanu cywilnego zaczną przychodzić faceci z kozami czy oślicami !

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

03-07-2017 [13:45] - zbieracz śmieci | Link:

Dla Grzegorza Zębatego to nie ma najmniejszego znaczenia czy miejsce platformy zajmą kukizowcy bo to jego dzieci czystej krwi bez dolewek i jego rezerwa kadrowa.