Dr Brzeski o przyszłej wojnie domowej w Europie

Dr Rafał Brzeski „W jakiej sytuacji są państwa europejskie, w których granicach są już uchodźcy. Mogą się bronić?
Są na drodze do katastrofy. Oczywiście mogą się bronić, ale za jaką cenę. Boję się wojen domowych! Bo jak się mogą obronić, jeżeli ideą Daesh jest zlikwidowanie tych, którzy są za asymilacją jednych z drugimi? Ta ideologia jest w natarciu i ma coraz więcej zwolenników, więc jaka może być perspektywa? Jeżeli większa dbałość o bezpieczeństwo, większe uprawnienia dla służb będą powodowały tylko ograniczenie tej szarej strefy, tego buforu między jedną, a drugą cywilizacją, to w końcu dojdzie do konfrontacji.
Taki atak byłby bardzo na rękę Daesh, czyli Państwu Islamskiemu, bo ograniczałby tzw. szarą strefę między niewiernymi, tzw. krzyżowcami, czyli ludźmi krzyża, a wiernymi, czyli islamistami. Tą szarą strefą są przede wszystkim muzułmanie, którzy jakoś chcą ułożyć sobie życie obok chrześcijan i są nawet skłonni do dość daleko idącej asymilacji. Natomiast dla Państwa Islamskiego fundamentem doktryny i strategii działań jest doprowadzenie do monochromatycznego czarno- białego konfliktu.
Co to oznacza?
W sytuacji, kiedy wierni zostaną postawieni twarzą w twarz z krzyżowcami bez żadnego buforu, wówczas ci drudzy otrzymają ultimatum, zwłaszcza w dużych miastach europejskich: albo przechodzą na wiarę proroka, albo zostaną fizycznie zlikwidowani. I to jest strategiczny cel Państwa Islamskiego, bez względu na to, czy to samozwańcze państwo będzie administracyjnie istniało, czy zostanie już zlikwidowane, bo pozostanie ono w umysłowości i świadomości jego wyznawców. Samo się powołało, że jest kalifatem, a jego przywódca kalifem. W związku z czym zgodnie z koranem wszyscy wyznawcy islamu winni podporządkować się kalifowi, a przede wszystkim kalifatowi.”..”antagonizuje muzułmanów przeciwko niewiernym, czyli ogranicza szarą strefę. Jeżeli państwa europejskie dokręcą w jakiś sposób śrubę bezpieczeństwa, to też będzie to antagonizowało zwolenników asymilacji. Tu chodzi o  konfrontację dwóch religii, dwóch cywilizacji, dwóch społeczności. „...”Tak, bo jest to walka z niewiernymi. Ci, którzy się asymilują, współpracują z Europejczykami i chcą pokojowo mieszkać jeden koło drugiego, są uważani za zdrajców, których należy fizycznie wyeliminować. A po tylu atakach należy spodziewać się reakcji, bo każda akacja powoduje reakcję. Można się spodziewać, że ktoś niezrównoważony zrobi dokładnie to, co głoszą instrukcje państwa islamskiego: „weź samochód i z szuflady największy nóż kuchenny i jedź, wymierzaj sprawiedliwość”. To ma siać grozę i paraliżować miasta. Jeden z analityków z Wrocławia ładnie to określił, że ma to być suma wszystkich strachów. „...”Niech pan popatrzy na nielogiczność komunikatów burmistrza Londynu, dla którego atak na wychodzących z meczetu jest aktem terrorystycznym. A za chwilę pisze znów na Twitterze, że do takich ataków należy się przyzwyczaić. No to przepraszam, przecież to burmistrz. „...(źródło )

„Francja: muzułmanie przejmują Marsylię – gangi imigrantów i prawo szariatu”...”Dzielnice otwarte tylko dla muzułmanów, grasujące na ulicach szajki imigrantów i „policja” szariatu – tak wygląda dziś Marsylia. Częściej można spotkać tam flagi algierskie niż francuskie. „...”To właśnie z Marsylii pochodzi duża część francuskich dżihadystów, którzy walczą obecnie w Syrii. W tym największym mieście portowym Francji mieszka dziś już ćwierć miliona muzułmanów. Jednak według niektórych źródeł informacji, liczba ta może sięgać nawet 40 proc. populacji 860-tysięcznego miasta. W większości są to przybysze z północnej Afryki – z: Algierii, Maroka i Tunezji. „...”Skala bandytyzmu w Marsylii jest przerażająca. Arabscy przestępcy zaczynają terroryzować ludność. Miasto to porównywane jest dziś do Chicago z czasów panowania w nim gangów. W przewodnikach po Marsylii zaleca się, by kobiety nie wychodziły same na ulice po zmroku. W Marsylii obowiązują już strefy, w których właściwie obowiązuje szariat, a biali nie mają do nich wstępu. Choć we Francji modlitwy na ulicach są zakazane, imigranci organizują modły i własne posterunki.”... (więcej )

W wyniku problemów natury finansowej (bankructwo socjalnego sektora publicznego) oraz zmian w etnicznym składzie kraju Francja upada. Na jej gruzach powstają mniejsze, lokalne ośrodki władzy. Jeden z nich zaplanował wchłonąć we własne władanie skarbce sąsiedniej Szwajcarii i pod pretekstem winy sąsiadów za złą sytuację ekonomiczną postanawia to zmienić. Zachodnie obszary atakowane są przez oddziały państwa „Saônia” współpracujące wespół z brygadą „Wolny Dijon”. Nie, to nie jest fikcja, według szwajcarskiej prasy to scenariusz gier wojennych w tym kraju jakie realizowano pod kryptonimem Duplex-Barbara w sierpniu tego roku przez jedną z brygad pancernych.   Ćwiczenia zakładające podobne scenariusze (w 2012 roku Stabilo Due – upadek UE i wielkie migracje ludności) prowadzone są zresztą na żądanie władz. Skoro środki publiczne łożone są na system obronny, winien on być przygotowywany na realne scenariusze mogące wystąpić w XXI wieku – upadek państw.” (więcej )

W Szwecji przybyło stref wysokiego ryzyka, w których policji trudno podejmować interwencje. Oficjalne statystyki z 2017 roku podają 25 takich stref w całej Szwecji.”...”prócz kolejnych dzielnic Sztokholmu, Goeteborga oraz Malmoe znalazły się na niej m.in. osiedla mieszkaniowe w Uppsali, Boras oraz Lund. Dziennik „Dagens Nyheter” publikuje dane 25 stref powołując się na oficjalne statystyki szwedzkiej policji.Jak pisze dziennik, ludzie tutaj zagrożeni są ekstremizmem religijnym. Zamieszkujący dzielnice nie chcą uczestniczyć w procesach sądowych. Ludność w różnym stopniu narażona jest na wykluczenie ze względu na m.in. wysoką przestępczość oraz niski status socjalny i ekonomiczny.”...(źródło )

Liczba gwałtów w Niemczech wzrosła o 500%!”..”INFO: W Niemczech w ciągu zaledwie kilku lat liczba gwałtów wzrosła o 500%. Ich sprawcami najczęściej są imigranci. 
Federalna Policja Kryminalna opublikowała raport pt. "Kryminalne przestępstwa w kontekście migracji". Wynika z niego, że w ciągu ostatnich 4 lat liczba przestępstw na tle seksualnym, w tym gwałtów i molestowania, wzrosła aż o 500%. Najczęściej gwałcili Syryjczycy, Afgańczycy, Irakijczycy, Algierczycy i Marokańczycy. 
Obok rosnącej migracji przyczyny we wzroście przestępstw upatruje się w złym systemie karnym. Instytut Gatestone twierdzi, że gwałciciele nie są odpowiednio karani, a policja w przypadku przemocy seksualnej nie reaguje lub robi to opieszale.”...(źródło )

„Integracja nie jest możliwa”...”OPINIA: P. Wojciech Kempa, redaktor naczelny magazynu „Magna Polonia”, który w kwietniu br. odwiedził Syrię, wytyka kłamstwo unijnym elitom, twierdzącym, że możliwa jest integracja muzułmanów w europejskich społeczeństwach.
„Chrześcijanie i muzułmanie żyją tam [w Damaszku – przyp. red.] obok siebie od 1300 lat i przez tyle lat nie zdołali się w pełni zintegrować. Żyjąc w tym samym miejscu, na tych samych osiedlach czy nawet w tych samych budynkach, tworzą odrębne światy. Zauważyłem, że nam tymczasem próbuje się wmówić, że taka integracja może się dokonać w ciągu kilku-kilkunastu lat” – pisze p. Kempa w najnowszym numerze „Magna Polonia”.
Co więcej, p. Kempa przypomina, że Bliski Wschód jest kolebką chrześcijaństwa i chrześcijanie żyli tam, zanim jeszcze w ogóle pojawił się na świecie islam. Chrześcijanie w Syrii regularnie byli ofiarami pogromów drugiej strony. W 1860 r. rządzący Syrią Turcy krwawo stłumili powstanie chrześcijan, mordując 45 tys. z nich. W 1915 r. doszło do następnego masowego ludobójstwa chrześcijan, a na naszych oczach ma miejsce kolejne – chrześcijanie (których przed wojną było szacunkowo ok. 10% populacji), by przeżyć, uciekają z terenów zajętych przez Państwo Islamskie i innych terrorystów islamskich na tereny, gdzie władzę nadal sprawuje prezydent Baszar Al-Asad.”...(źródło)

 Turecki PKB wzrósł o 5% w pierwszym kwartale 2017 r. w porównaniu z tym samym okresem w zeszłym roku, podał Turecki Instytut Statystyczny.”..(źródło )
-----
Ważne

W Niemczech również muzułmanie (głównie Turcy) w 90 proc. opanowali seksbiznes. Problem dotyczący muzułmańskich gangów gwałcących białe dziewczyny nie ominął też  Wielkiej Brytanii. Podczas debaty Izby Gmin w listopadzie 2012 roku konserwatywny poseł Kris Hopkins grzmiał z mównicy: Seksistowska kultura muzułmanów zachęca do ataków na kobietyNie możemy uciec od faktu, że gangi muzułmanów gwałcą białe dzieci w tym momencie". Chodziło mu o serię skandali, w których dwóch muzułmanów Shamir Rashid i Amar Hussain porwało i zgwałciło dwie nastolatki. Potem z okazji muzułmańskiego święta ofiarowania Eid al-Adha pozwolili znajomym „używać je dla seksu. Później wyszła na jaw sprawa organizatora sex-grupMohammeda Liaqat, który terroryzował ok. 100 dziewczyn w wieku 12-18 lat.
Do używania sobie na niemuzułmankach wzywają islamskie autorytety moralne. Egipski szejk Ishaq Huwaini namawia dżihadystów do zabierania na targ niewolników „łupów wojennych”, gdzie „sprzedaje się niewolnice i konkubiny”. Nie tak dawno imam Kopenhagi Shahid Mehdi tłumaczył, że Europejki nie nosząc chust i nie zasłaniając twarzy „pożądają tym samym gwałtów”.Przykładów zezwalających gwałtów na Europejkach jest w internecie bardzo wiele. Posiadanie seksualnych niewolnic przez muzułmanów popiera np. kuwejcka gwiazda telewizyjna i polityczna aktywistka Salwa al Mutairi. - Nie ma powodu do wstydu, szariat tego nie zabrania. Z pewnością w Czeczeni jest sporo rosyjskich niewolnic. Wystarczy tam pojechać, przywieźć je i sprzedać tu w Kuwejcie – przekonywała.” (więcej )
---------
Mój komentarz

Zaplanowany, kontrolowany upadek Zachodu. Setki milionów Europejczyków zamienionych w proli , karnie maszerujących w bramy fabryk koncernów należących do kilkuset rodzin oligarchów. Setki milionów żałosnych podludzie pozbawionych prawa do posiadania Boga, do posiadania rodziny i do posiadania własności. Setki milionów roboli zabijanych eutanazją,kiedy tylko będą niezdatni do pracy.

Do realizacji tego planu są potrzebni muzułmanie i rozruchy , i zamachy terrorystyczne i wzajemna nienawiść. Prostytucja strachu . Ludzi sprzedający siebie , swoja wolność za ochłap emerytury, renty, czy zasiłku dla bezrobotnych , za wzięcie za twarz terrorystów Już w Europie Zachodniej wybory stały się praktycznie fikcją. Oligarchowie wyciągają prezydentów z kapelusza, tworzą jak we Francji rządzące partie z dnia na dzień.

Oligarchowie sięgają teraz po władzę absolutną. Pełna kontrola mediów jak za Geobbelsa , cala własność skupiona w kręgu rodów oligarchów , upodleniu ludzie, którzy okradzeni z owoców swej pracy mogą przeżyć tylko żebrząc o resztki zwane świadczeniami społecznymi.

Nowy Wspaniały Świat powstaje na gruzach starego. A po to , aby Stary Świat podpalić werbuje się miliony imigrantów muzułmańskich

Przy okazji. Zająłem się marketingiem powieści Pas Kuipera http://paskuipera.pl . Fajne zajęcie. Kontakty z mnóstwem różnych, w przytłaczającej większości życzliwych osób. Nawet z tego powodu warto było tą książkę napisać i samemu zająć się wydaniem i dystrybucja. Każdy nowy dzień przynosi coś nowego, człowiek sporo się przy okazji uczy. Pozdrawiam

film Chiny niszczą Australię. Co zrobią z Polską? Kowalski & Chojecki NA ŻYWO w IPP TV 19.06.2017
film Poland takes on Islam and the EU, No terror attacks ever, winning in every sense of the word
Marek Mojsiewicz

W tej chwili istnieje możliwość kupienia książki w formie promocyjnej przedpłaty. Można również objąć książkę mecenatem. Więcej dowiecie się państwo na stronie http://paskuipera.pl  Dziękuje przy okazji tym, którzy już kupili „ Pas Kuipera”

Pas Kuipera to niezwykła powieść, obiegająca od tego do czego przywykliśmy. Widzimy tu panoramę wrogich sobie społeczeństw ludzkich Układu Słonecznego za kilkaset lat. Niewolnicza orwellowska Republika Ziemi i asimovskie Imperium Rarogańskie. Poznajemy nie tylko mechanizmy władzy w obu państwach , ale możemy przyjrzeć się złożonym pobudkom jakie kierują ludźmi w rękach których leży los miliardów ludzi
 Raroganie są wyznawcami żądnego krwi Swarga, boga, którego najwyższym kapłanem jest demoniczny Żerca. Awestowie zaś czczą Nienazwanego, który obiecał im kiedyś Ziemię i miriady niewolników we władanie.
Na tym tle rozgrywa się historia miłosna dwojga obcych, wrogich sobie ludzi. Satarh z ludu Awestów, który przeistoczył się w rasę panów na Ziemi i Niemira, księcia i następce rarogańskiego tronu, uciekającego przed swym losem. Oboje są ludźmi o silnych osobowościach. Są również neuromanami, ich umysły są w stanie wejść w rodzaj symbiozy z artefaktami zanurzonymi w ich mózgach.  
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

19-06-2017 [21:17] - michnikuremek | Link:

 Zapamiętajmy tą datę: 19 czerwca 2017r. – dziś rozpoczęła się otwarta wojna pomiędzy cywilizacją chrześcijańską a islamem. Teraz już pójdzie – krwawe zamieszki to tylko kwestia kilku najbliższych dni.
Niech ten cholerny Morawiecki wreszcie obniży podatki i likwiduje ZUS, by Polacy mieli do czego wracać z zachodniego raju……
 

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz

19-06-2017 [21:55] - Marek Mojsiewicz | Link:

Wszyscy muszą poprzeć Konstytucję Dudy i bardzo silną władzę prezydencka , bo inaczej nie zlikwidujemy w Polsce ochlokracji w której potężny politycznie BREB nie dopuszcza do likwidacji socjalizmu w Polsce. Gdyby ktoś nie wiedział BREB to skrót od bezrobotni, renciści , emeryci, budżetowcy. BREB liczy 12 300 000 wyborców w Polsce.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

19-06-2017 [21:58] - wielkopolskizdzichu | Link:

A związkowcy to kto? 

Obrazek użytkownika mjk1

20-06-2017 [20:55] - mjk1 | Link:

A jak pozbawimy tych 12 300 000 wyborców dochodów, to co z nimi zrobimy? Poddamy eutanazji, jak nie będą mieli za co żyć? Może zamiast pisać bezwartościowe bzdety SF, których nikt nie chce kupować, zająć się rozwiązaniem bieżących problemów?

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz

20-06-2017 [22:09] - Marek Mojsiewicz | Link:

O małe dzieci dbają rodzice, o starych rodziców dbają  dzieci.
Nie powinno się jednak ludzi pozostawiać na ulicach. Tych starców , którzy  całe życie hulali, porzucili rodziny i dzieci na pastwę losu powinno się umieszczać w przytułkach w małych przytulnych izdebkach.Na koszt dzieci oczywiści, które miały pecha mieć łajdaka ojca.          

Obrazek użytkownika mjk1

21-06-2017 [12:30] - mjk1 | Link:

Nie zauważył Pan przypadkiem, że od jakichś 100 lat gospodarka światowa, trochę się zmieniła. My już od dawna potrafimy wyprodukować więcej, niż możemy skonsumować. Skandalem więc jest to, że niszczymy żywność a jednocześnie ludzie z głodu umierają. Nad tym Pan pomyśl, dlaczego tak się dzieje?
Proszę zapamiętać: dobrobyt i bogactw bierze się tylko i wyłącznie z pracy. Innej możliwości nie ma!
Wg pańskiego rozumowania, jak w przyszłości wszystko za nas będą produkowały roboty, to ludność wyginie, bo pracy nie będzie. To tak jakby ktoś umarł z głodu, mając piwnicę pełną żarcia. Pan naprawdę wierzy w takie bzdety?  
 

Obrazek użytkownika Domasuł

21-06-2017 [01:40] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

To co pan Marek wypisuje na blogu jest straszne i w większości po prostu niedopuszczalne, jednak musze stanac w obronie pana Marka jako tworcy SF - literatura jest zawsze wartosciowa rzecza i za to akurat naleza się panu Mojsiewiczowi brawa.

Obrazek użytkownika Domasuł

19-06-2017 [23:52] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Hehe to teraz sie okazuje, ze cala ta polska emigracja to przez tego cholernego Morawieckiego. NB coraz bardziej przypominaja mi Muppet Show. Istna rewia dziwacznych opinii i komentarzy. A rej wodzi pan bloger Mojsiewicz, tworca pasa Kuipera, ktory nie potrafi oddzielic fikcji od rzeczywistosci.

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz

20-06-2017 [06:37] - Marek Mojsiewicz | Link:

Twierdzenie ,że jestem wodzirejem NB to ogromny komplement.
Pan , Panie Domasuł wie jak wprawić mnie w dobry humor od samego ranka.
I proszę  pamiętać ,że rzeczywistość bardzo często przewyższa fikcje       

Obrazek użytkownika Marek1taki

19-06-2017 [21:36] - Marek1taki | Link:

"Nowy Wspaniały Świat powstaje na gruzach starego. A po to , aby Stary Świat podpalić werbuje się miliony imigrantów muzułmańskich" To jest sedno. Muzułmanie są narzędziem, którym cywilizacja socjalistyczna dobija cywilizację łacińską. Unie Europejska jest fałszywą flagą, która tresuje nas w rzekomej europejskości. W natłoku propagandy fałszu ludzie słabi upadają na duchu i rozumie dając się obezwładnić.