Komu służyła komunistyczna partyzantka? Dziś m.in. w audycji

NiepoprawneRadio.PL - Audycja 841 (niedzielna) - Zapraszamy Państwa do słuchania!

Włącz klikając w jedną z ikonek odtwarzaczy:

lub ikonki playerów:

Premierowe bloki programowe emitujemy w czwartki i niedziele od godziny 19:00 (czasu polskiego). Naszym audycjom towarzyszy muzyka bardów.

Zapraszamy wszystkich nieznudzonych Polską do przysyłania nagrań swoich tekstów oraz relacji dźwiękowych i wideo z ciekawych spotkań. Szczegółowe informacje jak tworzyć i przekazywać swoje nagrania znajdują się na stronie JAK WYKONAĆ NAGRANIE?

Prosimy również o przesyłanie swoich opinii dotyczących treści i formy naszych audycji, propozycji nowych pozycji programowych oraz sugestii dotyczących zmian i usprawnień. Informacje można przekazywać poprzez formularz kontaktowy na stronie KONTAKT lub bezpośrednio na nasz email:
kontakt@niepoprawneradio.pl

Niepoprawne Radio PL newsletter

Dla urządzeń mobilnych polecamy aplikację tunein (można ją zainstalować i wybrać nasze radio)
Po uruchomieniu przeglądarki można też wybrać stronę
m.niepoprawneradio.pl
Premiera na antenie (w internecie) od godziny 19:00 czasu polskiego

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

21-05-2017 [18:50] - michnikuremek | Link:

We wrześniu 1939r. w obliczu klęski militarnej otwarto  więzienia i wypuszczono wszystkich więźniów na wolność. Tylko niewielu to doceniło - większość wróciła do swoich ulubionych zajęć. Bandziory zaczęły się organizować w zbrojne grupy - rabują, mordują, gwałcą....... Po napaści Niemców na ZSRS w czerwcu 1941r. do tych band zaczęli docierać sowieccy spadochroniarze z następującym przesłaniem: będziecie robić to co do tej pory, ale my wam damy broń, rozkazy i politruków. Jeśli się na to nie zgodzicie - wybijemy was do nogi. Zgodzili się. Tak powstała Gwardia Ludowa, a potem Armia Ludowa. Bandziory zaczęli udawać polskich partyzantów walczących o "wolność". Potem z tych łajdaków  wyłoniono kadry do Urzędu Bezpieczeństwa, Informacji Wojskowej czy Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego. I od tego czasu Polacy muszą dzielić swe terytorium z polskojęzyczną wspólnotą rozbójniczą. Ta rozbójnicza wspólnota istnieje do dziś - oni się przecież rozmnażali.  Dzis to już trzecie pokolenie tych bandziorów. Ustawieni są świetnie - w telewizji, w redakcjach gazet, w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Zawsze przy kasie, zawsze przy władzy. Resortowe dzieci. Potomkowie morderców, rabusiów i gwałcicieli. Włączcie telewizor - oni tam cały czas są. Wnuki GLowców, ALowców, PPRowców..... Nazwiska powszechnie znane...... Nowocześni, postępowi, Europejczycy...... Nie chcą pamiętać o swym plugawym pochodzeniu.................?