Jak oni nienawidzą Polski. Syn Bolka, TW „Znak” i grafina

Parlament europejski przyjął rezolucję w sprawie szybszej relokacji uchodźców. Podczas głosowania w Strasbourgu 398 europosłów opowiedziało się za przyjęciem rezolucji, podczas gdy 134 było temu przeciwnych. 41 eurodeputowanych wstrzymało się od głosu.

Co ciekawe za rezolucją głosowało 3 europosłów z PO i jeden z PSL. Warto zapamiętać kto głosował za rezolucją. Otóż Jarosław Wałęsa s. „ Bolka”, ten sam który wspólnie z Piterą ( tej od dorsza)głosował przeciwko drodze Via Carpathia, Michał Boni donosiciel TW „ Znak”, który w czasie stanu wojennego donosił na swoich kolegów, wreszcie Róża Thun z domu Wożniakowska, córka bardzo zasłużonego prof. Jacka Woźniakowskiego obecnie grafina. W tym wypadku jabłko bardzo daleko upadło od jabłoni.

Ta trójka wsparta jeszcze posłem PSL, głosowała przeciwko Polsce za rezolucją w sprawie szybszej relokacji Hunów , którzy napłynęli do Grecji i Włoch. Jak się nie potrafi obronić swoich granic to trzeba ponieść konsekwencje.

Polski nienawidzi również Tusk, który grozi Polsce. Widocznie Makrela, która tak zapraszała muzułmanów ma ich dość i chce wykorzystać Tuska, być może strasząc go papierami ze Stasi.

Mam nadzieję, że  Polski rząd   nie „ pęknie” i nie da się wziąć na „huki” Tuska, Merkel, Timmermansa i innych.  
 
 
http://newsweb.pl/2017/05/18/ci-europoslowie-z-po-i-psl-zaglosowali-dzis-w-brukseli-przeciwko-polsce-poznaj-ich-nazwiska/
http://www.fronda.pl/a/pe-wzywa-kraje-ue-do-szybkiej-relokacji-uchodzcow,93145.html
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika anakonda

19-05-2017 [11:16] - anakonda | Link:

" Polski nienawidzi również Tusk, który grozi Polsce. "

----------------------------------------------------------------------------------------
Szanowny autorze dlaczego klamiesz???
Dla scislosci, Tusk powtorzyl tylko to co wczesciej postanowila Komisja Europejska.
Poza tym, prosze sie zapoznac jakimi uprawnieniami dysponuje Prezydent Rady europejskiej.
 

Obrazek użytkownika Andy51

19-05-2017 [11:57] - Andy51 | Link:

Nie musiał powtarzać.

Obrazek użytkownika gorylisko

19-05-2017 [12:43] - gorylisko | Link:

w rzeczy samej...nie musi tego robić a robi i to z ochotą...

Obrazek użytkownika Andy51

19-05-2017 [13:04] - Andy51 | Link:

Za dopuszczenie do pańskiego stołu posuną się do każdego bezeceństwa.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

19-05-2017 [14:57] - RinoCeronte | Link:

Będzie ciężko...ale z Węgrami damy radę.

Obrazek użytkownika Andy51

19-05-2017 [16:40] - Andy51 | Link:

Też mam taka nadzieję.

Obrazek użytkownika spike

19-05-2017 [12:17] - spike | Link:

czy her Tusk nie jest już członkiem swojej brukselskiej partyjki?
jako członek mógł głosować przeciw, a jak to nie byłoby zgodne z jego zdaniem i działaniami przeciw Polsce, powinien podać się do dymisji, nie jest już Polakiem?
a tak głośno to zaznaczał, a co zrobił dobrego w sprawie Polski ?
Tusk nie jest niemieckim agentem, opłacanmy sowicie przez niemieckie agendy, o pseudonimie TW Oskar, to też jest kłamstwo?

Obrazek użytkownika Andy51

19-05-2017 [13:06] - Andy51 | Link:

"Nie jest już Polakiem" , on nigdy Polakiem nie był.

Obrazek użytkownika Studentka

19-05-2017 [12:19] - Studentka | Link:

Czyli Tusk jest od przyklepywania. Co tam Polska. Przynajmniej Rząd polski się nie skompromitował popierając jego kandydaturę.

Obrazek użytkownika Andy51

19-05-2017 [13:07] - Andy51 | Link:

27:1 taki był wynik głosowania, tylko Polska wyszła z tego głosowania z podniesioną głową.

Obrazek użytkownika przystojnyczesław

19-05-2017 [13:26] - przystojnyczesław | Link:

Jest jeszcze jedno wyjście. Przyjąć ich w ośrodku nad Odrą i zapomnieć go zamknąć na noc.

Obrazek użytkownika Andy51

19-05-2017 [14:06] - Andy51 | Link:

Są też miejsca w kamieniołomach.

Obrazek użytkownika smieciu

19-05-2017 [15:19] - smieciu | Link:

Syn Bolka popierający tą ustawę, podobnie jak i tych paru pozostałych europosłów są jedynie przedstawicielami szerszej globalnej czy może globalizacyjnej idei. Nie widzę tu potrzeby ziania nienawiścią. Tych paru europosłów jest jedynie zgodnych z UE, której celem, jawnym i nieukrywanym jest wspieranie nowego globalnego porządku. Nie tylko w dziedzinie polityki czy gospodarki ale także kulturze, wychowaniu, mieszaniu ras itd.
Nie wiem czemu używamy takich mocnych słów, na naturalne zachowania europosłów popierających jawne idee UE. Zwłaszcza że przecież nasz rząd zamierza tkwić w tym nowym lepszym ZSRR. Mi się wydaje że o wiele bardziej żałosna jest postawia tych wszystkich „patriotycznych”  polskich europosłów. Którzy biorą grzecznie kasę za nic nie znaczące czynności ale firmujące politykę UE.
Czym to się różni np. od czasów przed rozbiorami Polski? Nasi reprezentanci też brali kasę od Rusków czy Prusaków. Też często robili to jawnie. I też robili to w naszym interesie! W patriotycznym interesie.

Powiedzmy sobie szczerze, gdyby jakiś europoseł FAKTYCZNIE był człowiekiem idei a nie hipokryzji to dawno by dał sobie spokój z traceniem tam czasu i jednocześnie miał swój honor zabraniający branie kasy od okupanta. Tyle tylko że oczywiście taki człowiek nie kandydowałby był do tej instytucji.

Cała reszta jest tak naprawdę jedynie pieprzeniem. Nic nie wartą szopką w wykonaniu Bolków i antyBolków, która po prostu ukrywa jedną podstawową prawdę. Chodzi tylko KASĘ.
Wszystkim. Na czele z PiS.
Nie ma już honoru, patriotyzmu a jest jedynie KASA. Która stała się nową religią. Nie wyjdziemy z UE bo kasa! Jesteśmy w UE bo kasa! Pierdzielimy o Szopenie w Euro Parlamencie bo kasa!
I tyle w temacie.
Nie po to rozpieprzono Libię czy Syrię, nie po to UE forsuje sprowadzanie imigrantów, nie po to Niemcy dają przykład by teraz miano to jakoś zakończyć bo ktoś tam tego chce. Gdzie w tym logika?
Skoro bierzemy kasę to mamy robić za co nam płacą. Możemy sobie jedynie popajacować trochę, pokrzyczeć, jeśli się postaramy to może dostaniemy na to fundusze. A jeśli nie dostaniemy to niech tam rząd sam znajduje sobie pieniądze na pajacowanie.

Obrazek użytkownika Studentka

19-05-2017 [16:18] - Studentka | Link:

B E Ł K O T !

Obrazek użytkownika xena2012

19-05-2017 [19:30] - xena2012 | Link:

Ciekawa jestem jak wypadnie Tusk w  sondażu.Czy po swojej wypowiedzi nadal bedzie najlepszym  kandydatem na prezydenta ,,miażdżącym'' prezydenta Dudę w II turze jak głosi GW ?A może naszemu społeczeństwu jest wszystko jedno? 

Obrazek użytkownika Andy51

19-05-2017 [20:01] - Andy51 | Link:

Dla Tuska pojawiła się nowa siła, nijaki pan Biedroń. :-)