Ratowanie uchodźców, czyli praca dla mafii

  Wczoraj [19.04.2017] bloger Jazgdyni opublikował {TUTAJ} bardzo dobrą notkę "Wielka ściema pod nazwą uchodźstwo".  Dowiedzieliśmy się z niej, że:

  "Analitycy Unii przewidują jeszcze w tym roku napływ do Europy 250 tysięcy emigrantów. Czyli, jak to powyżej wyliczałem, Śródziemnomorskie Stowarzyszenie Przemytników Ludzi zarobi pół miliarda euro.
  Czystych, nie podlegających opodatkowaniu pieniędzy. Koszty są niewielkie, bo gumowe pontony i chińskie silniki przyczepne są niedrogie i nawet po jednorazowym użyciu nikt ich nie zbiera. Prawdopodobnie najwyższym elementem po stronie wydatków są wysokie łapówki w Brukseli, Rzymie i paru innych stolicach. Politycy i urzędnicy mają pilnować, by nikomu do głowy nie przyszło cokolwiek zmieniać, póki pieniądze płyną wartkim strumieniem.
   W tym wszystkim zastanawia mnie jedno: dlaczego nikt głośno nie krzyczy, że mamy tutaj nie uciekających przed śmiercią i głodem uchodźców, tylko zorganizowany i bardzo dochodowy biznes transferu ludzi pod fałszywą flagą, z obszarów światowej biedy do państw, które są skłonne płacić nawet za nicnierobienie.".

  Tego samego dnia w programie "Świat" o 22:30 [nadanym przez TVP Info] usłyszałam po raz kolejny o tym, że na Morzu Śródziemnym "uratowano" w ostatnich dniach ponad 8000 uchodźców.  Na czym to polega?  Otóż już od ponad dwóch lat prywatne "statki ratownicze" oraz włoska straż przybrzeżna patrolują wody w pobliżu wybrzeży Libii, wyławiają ludzi płynących tymi opisanymi przez Jazgdyni pontonami i transportują ich do Włoch.  Wszystko w imię wyższych celów humanitarnych.  Owe statki często są własnością niemieckich organizacji pozarządowych {TUTAJ}. W ten sposób zarówno owi "ratownicy" oraz straż przybrzeżna stają się niezbędnymi pracownikami opisanego przez Jazgdyni Śródziemnomorskiego Stowarzyszenia Przemytników Ludzi.  Nie sądzę, aby wszyscy oni pracowali za darmo.

  Zauważmy, że ich działalność zwiększa ilość ludzi, których życie jest narażone na niebezpieczeństwo.  Tymi pontonami nie da się przewieźć ludzi z Libii do Włoch.  Przeciążone i  marnej jakości - po prostu by zatonęły.  Są jednak w stanie pokonać kilkanaście kilometrów dzielących wybrzeże Libii od czekających statków.  To powoduje, że przemytniczy biznes może się kręcić.  Tak to humanitarne idee służą mafii.  Oczywiście nie funkcjonuje to idealnie.  Czasem same statki "ratownicze" wpadają w tarapaty {TUTAJ}, a niewyłowione pontony toną {TUTAJ}.  Większym problemem jest jednak to, że nie wiadomo, co zrobić z tymi imigrantami, gdy już dotrą do Europy.

  Dowiadujemy się {TUTAJ}, że Szwajcaria chce obstawić granicę z Włochami czołgami, by zapobiec ich napływowi.  "Gazeta Wyborcza" poinformowała przed Świętami {TUTAJ}, iż polskie MSWiA rozważa ewentualne umieszczanie imigrantów w kontenerach otoczonych drutem kolczastym [wzorem Węgier].  Ministerstwo zaprzeczyło temu, ale minister Błaszczak powiedział {TUTAJ}:

  "Szef MSWiA Mariusz Błaszczak, pytany w czwartek o pomysł utworzenia w Polsce obozów kontenerowych dla uchodźców, oświadczył, że polskie państwo musi być na to przygotowane. "To sytuacja awaryjna" - zastrzegł Błaszczak.
"To jest pomysł w sytuacji awaryjnej, który sprawdza się na Węgrzech. Takie obozy kontenerowe są na przykład w Niemczech" - powiedział Błaszczak w Radiu ZET, gdzie był pytany o pomysł umieszczenia osób ubiegających się o status uchodźcy w blaszanych kontenerach otoczonych drutem kolczastym.
   Powołując się na przykład Niemiec, dodał też, że kanclerz Angela Merkel ostatnio stwierdziła, że "w miastach już za dużo jest uchodźców". "W związku z tym przekonywała, żeby zechcieli uprzejmie przenieść się na wieś. Odpowiedzią było to, że płonęły te obozy kontenerowe. Trzy dni temu pod Dunkierką w takim obozie doszło do zamieszek między jedną grupą uchodźców a drugą grupą uchodźców" - mówił Błaszczak.
 
Dopytywany, czy takie obozy powstaną w Polsce, Błaszczak odpowiedział, że "jeżeli będzie sytuacja awaryjna, musimy być przygotowani na wszystkie scenariusze". "Była próba wywołania kryzysu w ubiegłym roku na granicy polsko-białoruskiej. Straż Graniczna opanowała tą sytuację kryzysową, ale trzeba się liczyć również ze złymi scenariuszami. Trzeba być przygotowanym na to, żeby nie dopuścić do kryzysu" - powiedział Błaszczak.
   O sprawę blaszanych kontenerów dla uchodźców, o których napisała "Gazeta Wyborcza" (według niej MSWiA przygotowało już rozporządzenie w tej sprawie), w środę pytany był również wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński. Jak powiedział, decyzja w tej sprawie nie zapadła".

  W miarę napływu islamskich imigrantów rośnie powszechna niechęć do nich.  To się może skończyć rzezią i to krwawą.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

20-04-2017 [21:58] - xena2012 | Link:

Pętla na naszych szyjach sie zaciska.Dzisiaj w TV zaproszeni z PO gardłują o wykonaniu zobowiazania pani Kopacz do przyjecia 70000 imigrantów.Rzecz w tym,że wcale nie jest pewne że tak kłamczucha zadeklarowała przyjęcie akurat tej liczby,bo przewijaja się w wypowiedziach nawet dziesieciokrotnie większe ilości.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

20-04-2017 [22:17] - Goral Supreme | Link:

Oto odpowiedz :https://www.liveleak.com/view?...
                       https://www.youtube.com/watch?...
Sami tego nie moga robic oficjalnie bowiem jest to nielegalne.wiec uzywaja Grecka i Wloska Mafie oraz "prywatny busines" tzw NGO :
http://legalinsurrection.com/2...
http://www.breitbart.com/londo...

Obrazek użytkownika Goral Supreme

20-04-2017 [22:29] - Goral Supreme | Link:

Nazywa sie to Migrant jihad..Istnieje i jest Aktem Wojennym.Pisal o tym Ayatollah Khomeini juz  w1942..
Orginalny teks ktory posiadam jest niestety w jezyku Francuskim i Angielskim. Zainteresowanym zostawiam tutaj w wersji Angielskiej :
“Islam makes it incumbent on all adult males, provided they are not disabled and incapacitated, to prepare themselves for the conquest of [other] countries so that the writ of Islam is obeyed in every country in the world.
But those who study Islamic Holy War will understand why Islam wants to conquer the whole world…. Those who know nothing of Islam pretend that Islam counsels against war. Those [who say this] are witless.
Islam says Kill all the unbelievers
Does this mean that Muslims should sit back until they are devoured by [the unbelievers] Islam says Kill them [the non-Muslims], put them to the sword and scatter [their armies].
Does this mean sitting back until [non-Muslims] overcome us Islam says Kill in the service of Allah those who may want to kill you!
Does this mean that we should surrender to the enemy Islam says Whatever good there is exists thanks to the sword and in the shadow of the sword! People cannot be made obedient except with the sword! The sword is the key to Paradise, which can be opened only for Holy Warriors! "...

Obrazek użytkownika Marek1taki

20-04-2017 [22:21] - Marek1taki | Link:

Zielone ludziki są sprowadzane od 2 lat masowo, wbrew prawu i bezkarnie przez czerwoną agenturę we władzach Niemiec, Grecji i Włoch. I co? Wszyscy politycy i dziennikarze są tak urobieni, że kupują ten "humanizm" jak cegłę.
Poprzednia fala zielonych ludzików była sprowadzana na socjal przez 2-3 pokolenia przy zachowaniu pozorów legalizmu.
Wojna hybrydowa trwa i nabiera tempa.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

20-04-2017 [22:43] - Goral Supreme | Link:

Pomysl z kontenerami dla islamskich migrantow jest pozyczony od Orbana :
https://www.theguardian.com/wo...
Najwazniejsze .ze zdaje egzamin !! UN nakazala Germancom wsrzymac readmisje Islamskich migrantow z odrzuconym azylem do Wegier :
http://www.aljazeera.com/news/...

Obrazek użytkownika Domasuł

21-04-2017 [01:25] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Nie rozumiem po co o tym wciąż pisać. Dla roznych ludzi z Gdyni i Danzig (taka wielowiekowa tradycja) polskość rozpływa się w europejskiej masie, wiec pewnie o to chodzi, żeby pomoc Niemcom, odwiecznym gospodarzom tamtego rejonu, poradzić sobie z problemem, polskimi rekami.

Bo innego sensu ciągłego gadania w Polsce o imigrantach nie pojmuje.

Obrazek użytkownika bercik1964

21-04-2017 [07:51] - bercik1964 | Link:

Mam nadzieję, że Kolega już wytrzeźwiał?

Obrazek użytkownika Domasuł

21-04-2017 [20:51] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Bercik to zdaje się slaskie imie, czyli pewnie z Niemiec pisze?

Obrazek użytkownika Art

21-04-2017 [02:53] - Art | Link:

Ktoś z Francji doniósł,że już 50% społeczeństwa żyje na socjalu.Kto,jaki kraj to wytrzyma?W USA Obama też do tego dążył.1/6 budżetu idzie na obamacare.Trump próbuje zatrzymać to bezhołowie.

Obrazek użytkownika Jabe

21-04-2017 [13:54] - Jabe | Link:

Próbuje?

Obrazek użytkownika mmisiek

21-04-2017 [04:19] - mmisiek | Link:

Te niemieckie "organizacje pozarządowe" są tak samo niezależne od niemieckiego rządu jak niemieckie "wolne media".

A wypowiedź pana Błaszczaka jest wysoce niepokojąca - zamiast jak dotąd stanowczych stwierdzeń o nieprzyjmowaniu imigrantów mamy zmianę tonu i przygotowania na jakieś tajemnicze "scenariusze awaryjne".
Czyżby coś się zmieniło za kulisami? Bo chyba nie dla Ukraińców te kontenery?