„Krwawe żniwa poprawności politycznej”

„Krwawe żniwa poprawności politycznej” – komentarz a propos konfliktu Holandia - Turcja
 
Nie chce tego napisać, ale zrobie to teraz. A nie mówiłem! Kilka dni temu pisałem o tym, że już niedługo nikt nie będzie przejmował się Polską i jej zachowaniem wobec Donalda Tuska, gdyż na ulicach Europy zaczną dziać się „ciekawe” rzeczy. Od kilku lat poprzez swoje artykuły ostrzegam, że największym zagrożeniem dla obecnego porządku jest islam. Zresztą nie jestem sam, ponieważ robi to wielu historyków, publicystów i dziennikarzy. Jednak te słowa odbijały się od ściany poprawności politycznej, która również w naszym kraju zagościła na dobre.
Więcej: http://thenowypolskishow.co.uk...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

20-03-2017 [22:23] - xena2012 | Link:

No i tu jest Pan w błędzie bo wszyscy w UE zajmuja sie nadal tylko Polską .Pierwszy Schultz któremu omal nie wyleci sztuczna szczęka od jazgotu,Timmermans już nawet nie patrzy na spadek swoich słupków w Holandii tak zajęty jest współpracą z polską Targowicą.Gdzie im tam w głowach jakiś tam islam! Nawet nasze feministki problem kobiet w islamie lekceważą i jakos nie widzą przemocy gdzie indziej niż w Polsce.