JERZY O. PISZE DO PROKURATORA.

"Zwracam się do Pana jako obywatel tego kraju, jako człowiek, który także wobec naszego państwa wypełnia swoje wszystkie powinności i obowiązki.

Jako obywatel tego kraju - naszego państwa obowiązkowo i dobrowolnie uczestniczę w korzystaniu z działki, którą mi przydzielono.

Mogę udokumentować moje zasługi na tym polu -  mojej działki.

Zapłaciłem ponad 50 tysięcy podatku. W ten sposób zalegalizowałem ujawnioną zdobycz na tym kraju - moim państwie, które pokochałem

Jurek O."

Ani chybi, Jerzy O. pokochał swoje państwo, a teraz spodziewa się wizyty CBA i dlatego...panika rozum mu odbiera.

http://niezalezna.pl/95641-ows...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Swisspola

19-03-2017 [14:15] - Swisspola | Link:

Tylko patrzeć jak WOŚP zafunduje polskiej Armii CARACALE!

Obrazek użytkownika Andrzej W.

19-03-2017 [18:56] - Andrzej W. | Link:

To dobry - dla Jerzego O.- pomysł. Komuchy zawsze mogą dokonać zbitki: "karakale obronią życie". Obawiam się jednak, że w wyniku prostej kalkulacji karakale w to nie wejdą. Zbyt duża łapówka w stosunku do ryzyka. No, chyba żeby karakale nie miały gdzie sprzedać swego złomu to w ostateczności pójdą i na to.