KRÓTKO I NA TEMAT - WYPOWIEDŹ PANI ANNY PIETRASZEK.

Temat: niemiecki nakaz dla gastarbeiterów w Polsce. Według wypróbowanych, przemyślanych, uznanych za najlepsze niemieckich nazistowskich metod wg przepisu niemieckiego obywatela Goebbelsa.

http://www.radiomaryja.pl/mult...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

18-03-2017 [22:02] - Imć Waszeć | Link:

Jedna poprawka do tematu: niemiecki wywiad. Nie ma tam czegoś takiego, po prostu nie istnieje coś takiego, jak niezależny wydawca, dziennikarz lub niezależny przedsiębiorca. Mały szaraczek zbijający palety lub składający ramy okienne może jeszcze być nieobjęty kochającym totalitarnie systemem. Ale już koncern typu Thyssen-Kruppa, do którego stal wiózł polski kierowca TIR-a, jest dla niemieckiego państwa czymś takim, jak In-Q-tel dla USA ( https://en.wikipedia.org/wiki/... ), albo w naszym grajdołku jakiś Koleśimpex dla WSI. To chyba powinno być dla nas jasne. Dziś cała niemiecka machina państwowa pracuje dla idei federalizacji Europy. My to już od dawna znamy pod nazwą Wielkiej Rzeszy. Czas przyjąć optykę Maxa Kolonko i zacząć mówić jak jest, bo może być nieciekawie, jak damy im się zaskrzeczeć.

Obrazek użytkownika Andrzej W.

18-03-2017 [22:57] - Andrzej W. | Link:

Dziękuję za mądre uzupełnienie wypowiedzi Pani Anny Pietraszek.
Pozdrawiam.
A.

Obrazek użytkownika Andrzej W.

19-03-2017 [13:07] - Andrzej W. | Link:

Panu również życzę Pięknej Niedzieli.
A.

Obrazek użytkownika Domasuł

18-03-2017 [23:57] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Radio Maryja ma ten swój profil, który nie do końca mi odpowiada. Wiele pogladow jest zbyt radykalnych. W tym wywiadzie szokujaca jest dla mnie informacja, ze Jan Pawel II widział dla Polski role do odegrania w UE. To stawia papieża w bardzo złym swietle. Mam nadzieje, że po prostu nie przemyslal tych slow. Chron nas Panie Boze przed jakakolwiek rola w tej szwabskiej organizacji.

Obrazek użytkownika Andrzej W.

19-03-2017 [13:03] - Andrzej W. | Link:

Mnie też nie odpowiada "do końca":) A jednak słucham, choć przecież nie non stop. Kiedyś w ogóle. Nikt mnie nie przekonywał, sam zacząłem słuchać. Myślę, że to nie przypadek. Od "Rozmów niedokończonych". Przekonałem się wtedy, że tam prawdziwa elita mówi ludzkim głosem :) Nie jestem "wyznawcą". Często w rozmowach krytykuję to, co Ojcowie prowadzący mówią. Zwłaszcza ostatnio , wbrew faktom, obrona księdza Bergoglio. Występuje tam też cenzura i to nie tylko do antykatolików. Ale słucham i odsłuchuję na stronie RM. Apel Jasnogórski codziennie, Koronkę i Różaniec oddzielnie, bo radio mnie rozprasza.
Papież mówił, że można do unii wstąpić, ale przestrzegał też przed zagrożeniami. Tego w wypowiedzi Pani Anny nie ma. Nigdy natomiast nie mówił, że nie można z unii wystąpić, że unia to jest jedyna droga dla Polski. Gwoli Prawdy, czy unia, do której wstępowaliśmy nie maskowała się lepiej niż teraz? Ja wraz z żoną już wtedy głosowaliśmy przeciw, lecz może to wtedy była ta droga, z której teraz należy zejść?
Pozdrawiam Pana serdecznie. Pięknej Niedzieli.
A.