JEST RECEPTA!

JEST RECEPTA! –
tak, jest recepta na jakże konieczne lekarstwo, które uzdrowi III RP. Lekarstwo to wskazał już dawno Jan Paweł II wołając o LUDZI SUMIENIA dla Polski! Jakie to proste! Wystarczy zatem zrobić transfuzję pani Temidzie, nie zwlekać z tym do jutra! Transfuzja ta konieczna jest w sądach i w prokuraturze, ale i w Krajowej Radzie Sądownictwa...Czas najwyższy dokonać tej operacji! Zbyt dużo już wiemy o infekcji panującej w tych sferach czy jak kto woli w „nadzwyczajnych kastach”, aby rzecz odkładać do jutra!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika GAZOSTAN

18-03-2017 [19:33] - GAZOSTAN | Link:

Naprawdę jak długo jeszcze można zwlekać?Polska błaga o to czy nie słychać?

Obrazek użytkownika francopilot

18-03-2017 [20:19] - francopilot | Link:

IIIRP -"demokratycznym państwem prawników"

Obrazek użytkownika Domasuł

18-03-2017 [22:55] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Każdy kto tak mowi jest tylko i wyłącznie teoretykiem. To ze jakas opcja polityczna doszla do władzy nie oznacza, ze może tak po prostu rozmontować system sadowniczo-prawniczy, który funkcjonuje od dziesięcioleci. To sa jakies mrzonki. Nie mowiac już o tym, ze kazde posuniecie tego rządu automatycznie wywoluje jazgot niemieckich mediów nadwislanskich, które robia wszystko żeby sedziow i prawnikow straszyć przed rzadem, wyolbrzmiajac kazda jego decyzje. Ta recepta nadaje się do komiksu a nie realnego zycia w Polsce. Jeśli ten rząd ma mieć jakiekolwiek szanse przetrwania to musi postepowac wyjątkowo ostrożnie. Tym bardziej ze w czasie kampanii wyborczej nie obiecywal rozwalenia systemu sadowniczego, czy zadnych transfuzji, wiec nie może powiedzieć, ze ma na to zielone swiatlo od narodu.

Obrazek użytkownika Resurgam

18-03-2017 [23:21] - Resurgam | Link:

Na czym, zdaniem Pana Blogera, miałaby polegać ta transfuzja - czy na całkowitej wymianie sędziów niezawisłych na sędziów podporządkowanych władzy wykonawczej? Bo właśnie taka się kroi nowa ustawa o ustroju sądów powszechnych, w szczególności  uzależniająca KRS od polityków. Skądś chyba już znamy takie sądownictwo...I czy chciałby Pan żyć w takim kraju?