Kasta zeszmaconych ludzi...

...Totalna opozycja wciąż zarzuca rządowi RP, premier Szydło, prezydentowi Dudzie, że  przywracają w Polsce PRL, że wyprowadzają Polskę z Unii Europejskiej. A wystarczy tylko spojrzeć  na pewną sporą grupę sędziów polskich, którzy są  żelaznym dowodem na to, że Polska za ostatnie półtora roku wyprzedziła ich o 1000 lat świetlnych, podczas gdy oni  wciąż  gniją w PRL-u. I ryją w prawie, ustanowionym prawie 100 lat temu w czasach ZSRR i  przez ludzi Stalina. Bo kto np.jest autorem polskiego kodeksu karnego, który funkcjonuje w Polsce do dziś od lat 50-tych minionego wieku?
Że co, że są w nim 2-3 „aktualizujące” poprawki?
Co z tego!
Polska Temida wciąż śmierdzi stalinowskimi onucami kremlowskiego „praszczura” i wychowawcy pierwszych prawników w rodzącym się po 1945 roku PRL-u.
To właśnie dziś ich progenitura jest w służbie polskiej Temidy, w liczbie dwóch pokoleń  bo cór, synów i wnuków  gwoli rodzinnej tradycji poszłych w kauzyperdy. To oni dziś  zasłaniają się tymi sowieckimi reliktami jak tarczą bo kończy im się PRL-owska „litera  prawa”. To oni wyprowadzają Polskę z Unii nie zgadzając się na zmiany w polskim prawie, konstruowane przez obecny rząd RP na bazie funkcjonującego w wielu państwach europejskich prawa. M.in.Niemiec, Francji, UK...
To właśnie dziś progenitura PRL-owskich trepów Temidy w osobie pierwszej prezesy Sądu Najwyższego RP Gersdorf Małgorzaty donosi na Polskę w Brukseli, w mankiet wuja Timmermansa wysmarkując swe żale i krzywdy doznane od  RP. Tego, któren z natury wrażliwy jest  na ból, na Chanel5, płonącą żyrafę Dali i bukiet Isabellas Isla jak cegła pustaka ale w stado  dzikich andaluzyjskich byków zamienia się na hasła „Polska”, „Warszawa”, „Szydło”....
Właściwie zupełnie nieistotne jest komu donosi prezesa Gersdorf. Istotne jest, że donosi. Bo - wczoraj Moskwa, dziś Bruksela, a jutro Europa stanie się np. gubernią  Królestwa Wysp Bergamutów. Wszystko jedno -  życie nie zna próżni, polityka też  więc „centrale” się zmieniają ale  kapuś kapusiem już pozostaje...
 
Jest w  tej całej akcji  wielkiej prezesy Gersdorf,  chcącej w Brukseli ze szczętem zdyskredytować Polskę  i roznieść na strzępy jej władze  coś  arcytragikomicznego, paradoksalnego i kuriozalnego bo tak prawdę mówiąc - ona nie donosi Timmermansowi na reformę prawa, wszczętą przez rząd premier B.Szydło. Proszę zauważyć, że ona donosi na...   prawo europejskie, które w Polsce ma zastąpić rozkładające się zwłoki  prawa  PRL-owskiego! Niestety zupełnie nie jest śmieszne, że zarówno Gersdorf jak  i  Timmermans, oboje posiadający z natury świadomość i inteligencję sierpa i młota, w swej PiSofrenii  zupełnie tego nie dostrzegają i Timmermans już za chwilę włączy turbo, stawiając w stan gotowości Safjana i Tuska, który na swej pierwszej po reerekcji konferencji prasowej wyrzucił Polskę z Unii apelując o szczególną solidarność między sobą państw tzw. „G27:1”.Tych, które zadekowały go w Brukseli na kolejne 2.5 roku słodkiego nieróbstwa, które on przerywać będzie jedynie  na rewanż na Polsce...
 
Gdy F.Timmermans znów zacznie szaleć, że Polska „psuje prawo, niszczy demokrację” itd. niech mu ktoś w tej Brukseli powie, żeby się nie wydurniał  i nie walczył przeciw  prawu europejskiemu, które Polska wreszcie wprowadza u  siebie!
 
...Ex prezesowi Trybunału Konstytucyjnego A.Rzeplińskiemu można zarzucać wiele  ale jednego nie da się i nie powinno – dzięki niemu odradzająca się po wyborach 2015 r. Polska poznała prawniczą kloakę RP.  Na  obu zeszłorocznych spędach – nadzwyczajnym  kongres sędziów polskich w Warszawie we wrześniu 2016 i następującym po nim krajowym zjeździe adwokatów w Krakowie w listopadzie 2016 r.,  wśród ich uczestników ze świecą było szukać mądrego, uczciwego i lojalnego względem Polski prawnika.
Donosicielka Gersdorf*  poleciała kapować do Timmermansa i poleci jeszcze nie raz ale nigdy mu nie powie na jakich przekrętach zarabiają w Polsce krocie sługi Temidy. Nie powie mu o Robertach N., nie powie o okradających sklepy złodziejach w togach. Ba – gangach rodzinnych. Nie powie o łapówkarzach, o ustawianiu procesów, o tym, że prawo w Polsce służy kaście nadzwyczajnych ludzi  do omijania go.
Oczywiście nie powie Timmermansowi również, że jej kasta  domaga się od Państwa Polskiego czegoś więcej niż prawa stosowania prawa. Ona to prawo sama i dla siebie chce stanowić żeby jeszcze więcej lodów kręcić i konfitur gromadzić. I na dodatek załatwić sobie bezkarność absolutną. Dla niej jedyne prawo to jej prawo, co tam jakaś demokracja, jakiś parlamentaryzm, a już w ogóle tym bardziej jakiś sPiSiały Sejm RP...
 
Na koniec – zaprzańcowi, zgrywającemu wielkiego Europejczyka,  który przedwczoraj był rzekł - „albo jesteśmy w Unii i przyjmujemy jej zasady, albo w Unii nas nie ma” **  przypomnę, że w pierwszym rzędzie jest w Polsce i jest zobowiązany do przestrzegania polskich zasad. Jako polski sędzia przysięgał. Nie jako unijny.  Na polską konstytucję przysięgał więc ta przysięga jest  pierwszą zasadą -  nadrzędną i świętą, która wciąż go obowiązuje: 
 
„Ślubuję uroczyście jako sędzia sądu powszechnego służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, stać na straży prawa, obowiązki sędziego wypełniać sumiennie, sprawiedliwość wymierzać zgodnie z przepisami prawa, bezstronnie według mego sumienia, dochować tajemnicy państwowej i służbowej, a w postępowaniu kierować się zasadami godności i uczciwości”.
 

Tak ślubował i przysięgę sędziowską złamał.
Kim jest?
Nie będę owijać w bawełnę, kozią dupę obrażać, powiem krótko: zdrajca!
I przypomnę jeszcze – nie za to polski podatnik płaci ci „kasto nadzwyczajnych ludzi”  pensje żebyś się szmaciła i w nowej Targowicy przeciw Polsce uczestniczyła.
„Kasta nadzwyczajnych ludzi”...
Ech! Jeżeli jakąś nadzwyczajność należy jej przyznać to tylko  tę – jej ludziom  nadzwyczajnie w dupach się poprzewracało!
 
Czas najwyższy wysprzątać tę stajnię Augiasza!  Do końca!

 * - M.G. sama o sobie powiedziała –  „Jak dotąd wstrzymywałam się z donoszeniem”...
http://wpolityce.pl/polityka/3...

** - http://wpolityce.pl/polityka/3...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

17-03-2017 [19:40] - xena2012 | Link:

popatrzyłam sobie na zdjęcie pani Gersdorf i twierdzę,że tak zawsze sobie wyobrażałam donosiciela.

Obrazek użytkownika Wiśtawio

17-03-2017 [21:39] - Wiśtawio | Link:

Do bólu prawdziwe tak prawdziwe że aż smutne.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

18-03-2017 [00:23] - HenrykHenry | Link:

To jest bardzo bolesne gdy sobie uswiadomimy kto ta wladze sprawowal nad nami przez ostatnie lata. Zulia  ?! .. zadne obelzywe slowo nie odda , nie okresli tych ludzi.