Wojna z islamem już trwa, a będzie jeszcze gorzej !

"Wojna z islamem już trwa, a będzie jeszcze gorzej" - W. Gadowski

Zaczyna robić się naprawdę "ciekawie". Powoli kształtuje się chaos, który przewidziany był przez wielu prawicowych dziennikarzy i trzeźwo patrzących ludzi na to, co dzieje się w Europie. Można śmiało powiedzieć, że cała ta koncepcja multikulti runęła jak domek z kart. Oczywiście lewackie media będą cały czas zaklinać rzeczywistość, ale proszę mi wierzyć, już nikt o zdrowych zmysłach nie chce tego sluchać. Jak pokazał wybór Donalda Tuska na drugą kadencję, włodarze starego kontynentu wciąż żyją w mydlanej bańce i nie chcą, lub nie mogą skonfrontować się z rzeczywistością. Przykład konfliktu dyplomatycznego na lini Holandia - Turcja pokazuje, że już jest naprawdę groźnie, a będzie tylko jeszcze gorzej. Nasz dzisiejszy rozmówca - Witold Gadowski w rozmowie z Piotrem Szlachtowiczem mowi o wspomniannych dwóch tematach. Nie owija w bawełnę i szacuje, że lato może przynieść eskalację konfliktu z wyznawcami Alacha na całym świecie. Na początku rozmowy autor "Wieży Komunistów" komentuje wybór "Króla Europy" na kolejną kadencję, by w kolejnej cześci pozbawić pytającego jakichkolwiek wątpliwości, co do przyszłości stosunków Europy z światem Islamu. Przerażające rzeczy. Polecamy i udostępniamy. http://thenowypolskishow.co.uk...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mmisiek

17-03-2017 [03:41] - mmisiek | Link:

Chaos kontrolowany.
W następnym kroku społeczeństwa z wdzięcznością przyjmą pozbawienie resztek wolności i prywatności w zamian za "bezpieczeństwo" i można będzie oficjalnie proklamować Gułag 2.0 już bez owijania w bawełnę "demokracji".
 

Obrazek użytkownika Biedronka

17-03-2017 [11:31] - Biedronka | Link:

Niektórzy też tak mówią. Myślę jednak, że to przede wszystkim głupota i negatywna selekcja ludzi, w efekcie której na lukratywne stanowiska unijne wybierani są ludzie niezdolni do myślenia strategicznego odnośnie przyszłości Europy.

Obrazek użytkownika mmisiek

17-03-2017 [17:08] - mmisiek | Link:

To by była wersja optymistyczna.
 

Obrazek użytkownika michnikuremek

17-03-2017 [06:18] - michnikuremek | Link:

Zastanawia mnie przez cały czas jedno: skąd u neomarksistów bierze się to przekonanie, że będą mieli na tyle siły, by po użyciu tej islamskiej dziczy do tej swojej rewolucji, zapanować potem właśnie nad tą dziczą?
Naprawdę, nie wiem jak oni sobie to wyobrażają......

Obrazek użytkownika Biedronka

17-03-2017 [11:27] - Biedronka | Link:

Nie wyobrażają sobie bo istotą marksizmu nie jest kształcenie elit wg klucza kompetencji i kwalifikacji ;).
Po prostu nie sięgają wyobraźnią dalej niż system 5-latki, który w Niemczech, nawet w instytucjach naukowych jest nie do pokonania....Taki system nie promuje ludzi kreatywnych ani takich potrafiących myśleć a uczy kombinowania na bardzo marnym poziomie.

Obrazek użytkownika michnikuremek

17-03-2017 [12:44] - michnikuremek | Link:

Czyli rozumiem, że całe to towarzystwo, którego frontmenem jest Soros ma już wybudowane rezydencje na Księżycu lub na Marsie?

Obrazek użytkownika Biedronka

17-03-2017 [13:16] - Biedronka | Link:

Soros nie jest jedyny. Ale coś w tym stylu. Z marksizmem będziemy jeszcze długo walczyć.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika xena2012

17-03-2017 [11:44] - xena2012 | Link:

Otóż to.....i skąd wezmą środki.

Obrazek użytkownika mmisiek

17-03-2017 [17:34] - mmisiek | Link:

A bolszewicy skąd mieli siłę?
Wystarczy wprowadzić czerwony terror i sprawa załatwiona. Tym bardziej, że środki techniczne są bez porównania doskonalsze niż te jakimi dysponowała stara bolszewia.
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

17-03-2017 [11:26] - Imć Waszeć | Link:

Ja już kilka razy to tutaj linkowałem, ale teraz wreszcie zostanie to właściwie zrozumiane:

https://www.youtube.com/watch?...

W ramach komentarza: https://www.youtube.com/watch?...