Do kierowcy Seicento - Pan żyje!

Z braku czasu znów (1) tylko kilka słów...

Jeżeli bym był tym młodym kierowcą Seicento, który spowodował wypadek Pani premier w Oświęcimiu to pierwsze, co bym zrobił to prywatnie i publicznie podziękowałbym kierowcy BOR za uratowanie mi życia. Cieszyłbym się po prostu, że żyję i dalej mogę oglądać świat, przebywać z rodziną i planować swoją przyszłość. A ponadto - nawet gdybym był niewierzący - to dziękowałbym Panu Bogu oraz św. Krzysztofowi za to moje niemal nowe życie i w tej modlitwie również polecałbym Bogu owego BOR-owca.

Bo wszystko przecież mogło wyglądać inaczej i gdyby ów kierowca BOR nie postąpił tak jak postąpił to niestety dziś zamiast być perfidnie wykorzystywanym przez "totalną opozycję" jako człowiek żyjący, byłby Pan tak samo wykorzystywany, ale nad swoim grobem. A Pan żyje!

Ku refleksji... Pozdrawiam

(1) Wczoraj też bardzo krótko napisałem tekst pt.: "Do zwolenników "totalniaków" - Człowiek to brzmi dumnie", który brzmiał tak:

"Jeżeli bym był wyborcą PO, .N, PSL oraz zwolennikiem KOD czy jakiś tam ORz i uważałbym się za człowieka sensu largo - czyli posiadającego umysł i zdolność logicznego oraz abstrakcyjnego myślenia, posiadającego serce/ducha zdolnego do odczuwania emocji i współodczuwania (empatii), posiadającego jakieś aksjologiczne wartości i zasady postępowania, posiadającego ludzką umiejętność odróżniania dobra od zła... to - w obliczu zachowania liderów "totalnej opozycji" wobec okoliczności wypadku premier B. Szydło - przestałbym być ich wyborcą oraz zwolennikiem i ze wstydem spojrzałbym w lustro i rzekł: "ale ze mnie idiota i głupiec oraz strasznie naiwny człowiek". No właśnie człowiek... więc wtedy wróciłbym do człowieczeństwa, bo człowiek to brzmi dumnie! Ku refleksji...".

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

17-02-2017 [11:39] - krzysztofjaw | Link:

Do wszystkich
Nie wiem co sie dzieje, ale nie mogę sformatować tekstu: akapity się zlewają w jedną całość. Jak to ogarnę to poprawię.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika michnikuremek

17-02-2017 [11:56] - michnikuremek | Link:

Gdyby ten Sebastian i jego rodzina mieli trochę oleju w głowie, to pana Budkę i innych wysłaliby do wszystkich diabłów na samym początku. Powinni sobie zdawać sprawę, że zrobią oni z tego chłopaka drugą "matkę Madzi" i po wykorzystaniu w mediach wyrzucą na śmietnik. Nie wiadomo z jakich środowisk wywodzi się ta rodzina, ale wygląda na to, że z niezbyt ciekawych. Mają chyba nadzieję, że dzięki temu wypadkowi zaistnieją i zarobią.... Oj, zdziwią się....

Obrazek użytkownika xena2012

17-02-2017 [14:10] - xena2012 | Link:

jak zaczęli to bedą brnąć dalej.Napewno zobaczymy ich na wiecu KOD-u pod rękę z Mazgułą.

Obrazek użytkownika michnikuremek

17-02-2017 [17:37] - michnikuremek | Link:

A może Sebastian K. będzie numerem jeden na liście wyborczej PO w Oświęcimiu? Weteran walki z pisowskim faszyzmem zdobędzie mandat posła na 100%. ;)

Obrazek użytkownika Leonarda

17-02-2017 [14:44] - Leonarda | Link:

Otóż to - to zachowanie rodziców nie jest całkiem normalne. Wg wszelkiego prawdopodobieństwa kierowca z BORu odjeżdżając na bok uratował chłopakowi życie i zamiast podrałować do rannego i podziękować mu (a innych poszkodowanych pozdrowić i zapytać z grzeczności o zdrowie) przyłączają się do tej politycznej nagonki i brylują ze bzdurami po mediach. Nie wiem, skąd się tacy ludzie biorą. Pozdrawiam Pana.

Obrazek użytkownika Zofia

17-02-2017 [15:38] - Zofia | Link:

Powinien podziękować za drugą szansę życia,ale przypuszczam ,że zarówno On jak i Rodzice to pokolenie "róbta co chceta"nie znający co to sumienie,ludzka przyzwoitość czy prawda.Przecież nie zrobił tego specjalnie,ale z lekkomyślności( bo jak można słuchać podczas jazdy "łomotów", odbierać telefon czy malować się(to akurat o paniach).