​Joanny opozycji

Przełom roku należał do Joanny, co prawda nie świętej Joanny d ’Arc , ale do naszych rodzimych Asiek. Nasze Joanny nie są ani  święte ani młode. Joanna d’Arc w chwili śmierci miała niespełna 20 lat nasze Joanny są dużo starsze. Jeszcze jedna sprawa Joanna d’Arc walczyła z okupantem, nasze Joanny walczą z legalnie wybraną władzą.

Teraz ad rem. Joanna Mucha rozwódka dzieci przy ojcu ,ta która na szefa ośrodka przygotowań olimpijskich mianowała swojego fryzjera, ta sama co zastanawiała się na temat III ligi polskiego hokeja czy wreszcie za 5 mln zł publicznych pieniędzy sprowadziła na koncert w rocznicę wybuchu powstania gwiazdę pop Madonnę, kilka lat po jej występie postanowiła iść z samą Madonną w konkury,
dając publiczny koncert pt.  „ Nie pucz kiedy odjadę” nielicznym puczystom zgromadzonym na sali plenarnej Sejmu. Istnieje szczyt kompromitacji, ale w tym wypadku Joanna Mucha i całe PO przekroczyło ten szczyt.

Druga Joanna tym razem Szmidt była bohaterką skandalu obyczajowego, wyjeżdżając razem ze swoim szefem Ryśkiem,  na wycieczkę integracyjną w czasie gdy ich koleżanki i koledzy „ kwitli ” w Sejmie. Dzielna pretorianka tłumaczyła , że szef razem z viceszefową są w podróży służbowej. Zresztą wersji było kilka,  w końcu sam Rysiek Casanowa  powiedział , że był to wyjazd prywatny i wara innym do tego. Co ciekawe, nawet prasa zagraniczna pisała o wyjeździe  „ kochanków” z .N , ale nasze media te od przyjaciół ani się na ten temat nie zająknęły.

Cóż jaka opozycja takie Joanny.
 
https://www.youtube.com/watch?...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

04-01-2017 [16:40] - xena2012 | Link:

jaki skandal? Jaki obyczajowy? Wygląda to aczej na jakąś ,,misję''pod płaszczykiem wyjazdu prywatnego.Zapewne stawił się w ,,centrali'',opluł Polskę,wyżebrał fundusze na dalszą ,,rewolucję''i otrzymał kolejne dyrektywy do wykonania.

Obrazek użytkownika Andy51

04-01-2017 [20:11] - Andy51 | Link:

Wielce prawdopodobne.

Obrazek użytkownika gorylisko

05-01-2017 [07:16] - gorylisko | Link:

chyba jednak kasy nie dostał...bo spuścił z tonu po powrocie...

Obrazek użytkownika jaja -cek

04-01-2017 [18:22] - jaja -cek | Link:

a jakie Joanny - takie PO.zycje

Rysiek wyruch*ł Joanny
jo Anny wyruch*ją Ryśka

Obrazek użytkownika Andy51

04-01-2017 [20:10] - Andy51 | Link:

Niejedna kobieta doprowadziła faceta do ruiny, rozpaczy, itd.

Obrazek użytkownika Figozmakiem

05-01-2017 [15:43] - Figozmakiem | Link:

"Tylu wspaniałych facetów zmarnowało się przez kobiety":)