Militarno – ofenzywne przebranie karnawałowe

Zbliżają się ostatki,koniec karnawału.Trzeba kultywować tradycję Przebierańców, a jednocześnie dostosować się do wyzwań i zagrożeń które dziś świat nam stawia. Musimy czuć się bezpiecznie i jednocześnie być gotowym do uderzenia.

  W tym celu proponuje samodzielne wykonanie takiego stroju, który może zmylić  potencjalnych militarnych, czy też ekonomicznych agresorów. 

  Mam nadzieje że niektóre jednostki paramilitarne podchwycą ten pomysł, a być może nawet MON zainteresuje się tą inicjatywą. Wiadomo że z budżetem nie jest lekko, więc jak mówi przysłowie:

„Trzeba sobie radzić – powiedział Baca zawiązując but dżdżownicą”.

Żeby rozpocząć pracę musimy zrobić projekt. Może być odręczny, tak jak ten poniżej:
f16

Teraz zgodnie z tym co sobie zaprojektowaliśmy, z materiałów które mamy pod ręką wykonujemy nasz strój. Technologia nie jest tu ważna. Ważny jest efekt i podobieństwo do orginału.

O to skończony projekt (jak Państwo pewnie zauważyli chodzi tutaj o F 16 – polskiego Jastrzębia):
f16

TYŁ

f16

PRZÓD
( zastosowano w tym przypadku dodatkowe zbiorniki paliwa i zaczerpnięte od wojsk lądowych barwy maskujące)

f16

Wersja uzbrojona – z podwieszonymi bombkami. 
f16

Z włączonym dopalaczem.

f16

Start bojowy !

ONION©®

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

07-02-2016 [16:09] - NASZ_HENRY | Link:

Gustowne NATOwskie przebranko ;-)

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

08-02-2016 [10:02] - StachMaWielkieOczy | Link:

Niemiecka pomysłowość na karnawałowy pochód...

http://i0.web.de/image/714/313...

... Militarno – ofensywne przebranie karnawałowe...

Obrazek użytkownika Chatar Leon

08-02-2016 [12:11] - Chatar Leon | Link:

Świetne...