10 TEMATÓW KTÓRE ANGELINA MENGEL NAPEWNO DZISIAJ PORUSZY

10.  NA POCZATEK, DLA OCIEPLENIA ATMOSFERY WSPANIAŁOMYSLNIE OBNIŻY NAM KARĘ ZA KAŻDEGO NIEPRZYJĘTEGO CIAPATEGO DO 249 000 EURO.

9.   ZAPROPONUJE PO PRZYJACIELSKU POMOC NAJLEPSZYCH NIEMIECKICH GRAFOLOGÓW W OSTATECZNYM USTALENIU, ŻE WSZYSTKIE PAPIERY "BOLKA" SĄ FAŁSZYWKAMI.

8.    WEZWIE POLAKÓW ABY  NIE MIESZALI ZE SOBĄ DWÓCH CAŁKOWICIE SIĘ OD SIEBIE RÓŻNIĄCYCH NARODÓW: NIEMIECKIEGO I NAZISTOWSKIEGO.

7.    UROCZYSCIE PRZYSIĘGNIE, ŻE NIEMCY ZOSTANĄ NASZYMI NAJLEPSZYMI PRZYJACIÓŁMI ( NO, ZARAZ PO RUSKICH), GDY TYLKO POLACY PRZESTANĄ JĄ PRZEZYWAĆ "GARBATĄ ENERDÓWĄ".                    

6.     DYSKRETNIE ZWRÓCI UWAGĘ, ŻE POLSKA, ABY ZACHOWAĆ SWĄ POZYCJĘ W EUROKOŁCHOZIE, MUSI ZA SYMBOLICZNE 1 EURO SPRZEDAĆ SWOJE LASY, ORAZ ODDAĆ BRESLAU UND DANZIG.

5.      NIECHĘTNIE PRZYZNA, ŻE POWODEM BRAKU TOW. PETRU NA LISCIE ROZMÓWCÓW JEST FAKT, IŻ JĄ PO CHAMSKU  W ZESZŁYM ROKU OSZUKAŁ, PRZYSIĘGAJĄC ŻE JĄ WEŻMIE W SYLWESTRA NA MADERĘ.

4.      ZAPEWNI SOLENNIE POLAKÓW, ŻE TERMIN "POLSKIE OBOZY KONCENTRACYJNE" JEST TYLKO TRADYCYJNYM   DOWCIPEM OPOWIADANYM  W KAŻDEJ NIEMIECKIEJ RODZINIE TUŻ PO OBIEDZIE I JAKO TAKI, W ŻADNYM WYPADKU NIE MOŻE BYĆ PRZECIEŻ TRAKTOWANY POWAŻNIE.

3.      {Tajny Protokół: JEŻELI POPRZEMY  RYŻEGO NA NASTĘPNĄ KADENCJĘ, OBERSTURMBANFUHRER SCHULTZ, BĘDZIE NAS OPLUWAŁ TYLKO RAZ W TYGODNIU I NIE DŁUŻEJ NIŻ DREI MINUTEN}

2.       DOBRODUSZNIE ZGODZI SIĘ KIEROWAĆ  KOMUNĄ JEWROPEJSKĄ, POD WARUNKIEM , ŻE ZGODZIMY SIĘ NA ZMIANĘ NAZWY NA CZWARTĄ RZESZĘ, JĘZYKIEM               URZĘDOWYM BĘDZIE NIEMIECKI, PIENIĄDZEM DEUTSCHE MARK I TAK JAK ONI POKOCHAMY MUZUŁMAŃSKIE WZBOGACENIE KULTUROWE.       

1.      POUFNIE POPROSI POLAKÓW O OCENĘ PROJEKTU ZMIANY HYMNU NIEMIECKIEGO JEJ AUTORSTWA - BĘDZIE SIĘ ON ZACZYNAŁ OD SŁÓW:
         "ALLAH, ALLAH UBER ALLES ! "