Joanno zwróć mandat poselski! NIE dla chamów i matołów w SRP

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Domasuł

26-01-2017 [17:49] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

A Scheuring jest nazistka czy Niemka?

Obrazek użytkownika Lektor

27-01-2017 [19:46] - Lektor | Link:

Pytanie dobre lecz niezbyt trafnie postawione Otóż wszyscy naziści byli niemcami, ale nie wszyscy niemcy byli nazistami.
Proszę także nie zaponinać o Austrii i Włoszech, nazistowskich przyjaciołach niemców, gdzie jeszcze do dzić żyje wielu nazistów !

Obrazek użytkownika hostoja

26-01-2017 [17:58] - hostoja | Link:

Niestety - spacyfikować ją może tylko jej szef. Gdyby tylko zechciał zaproponować jej jakieś latanko tanimi liniami, jakiś służbowy wypad do Portugalii na ten przykład.. Ale czy zechce?

Obrazek użytkownika Lektor

26-01-2017 [19:13] - Lektor | Link:

Po pierwsze Joanna jest nam na rękę. Tak dała rysiowi popalić na Maderze, że wogóle go teraz nie widać. I to jest pozytywne, bo głupy muszą prędzej czy później odejść w cień.
Natomiast nie na rękę jest man to, że tyle jeszcze błaznów jest posłami, a ta cała Wielgus z Now i Nitras z PO brylują w głupocie.
Wcuoraj słyszyłem ciekawą różnicę pomiędzy PIS-em a totalną opozycją:
Nazwiska tot. Opozycji: Wielgus, Petru, Lubnauer, Neumann, Schetyna, Scheinfeld .....
Nazwiska większości parlamentarnej: Kaczyński, Bielecki, Brudziński, Cymański, Czarnecki, Kamiński, Kownacki .....
Ciekawe ?!

Obrazek użytkownika fritz

27-01-2017 [18:42] - fritz | Link:

Bund sie odrodzil i po prostu znowu Polske chce rozwalic.

()

**PS. I have a dream: Beata Szydlo nastepnym Prezydentem Polski**

Obrazek użytkownika Lektor

27-01-2017 [19:40] - Lektor | Link:

Panie fritz, pan piszesz pół po polsku a pół po niemiecku. Zdecyduj się pan i przejdz na jeden z tych języków. Pana "bund" po niemiecku to zupełnie co innego niż "bunt" po polsku.

Beata Szydło ?! No patrz pan, a ta głupia Staniszkis chce, aby na prezydenta kandydował ajatollah rzepliński.