| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Zdrady [?] ciąg dalszy... Kolejne kroki wstecz... i po co?

1. Co z tego, że o tym mówiłem, że nie będzie żadnej demonstracji (bo za bardzo wzmocniłaby Kaczyńskiego a tego nie chce V kolumna w PiS juz dziś myśląca o schedzie po Prezesie i o tym by "dogadać się" i "dać już spokój")?

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/solidarnosc-nie-bedzie-marszu-w-obronie-demokracji-i-praw-pracowniczych/h7z2ky9

Ale po co taką demonstrację właśnie teraz przed 11.01 w ogóle odwoływać? Teraz gdy ważą się losy i warianty rozwoju sytuacji?

2. Jest i zapowiedź, że nie będzieżadnych konsekwencji wobec posłów - czyli straż marszałkowska nie będzie użyta? To jak mają zamiar rozwiązać kryzys i permanentną blokadę mównicy i prezydium?

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wiceszef-mswia-zaden-silowy-wariant-dot-protestu-w-sejmie-nie-wchodzi-w-gre/5gwspj9

Po co cos takiego ogłaszać przed 11.01 ? To sygnał do Schetyny i Petru - chłopaki możecie robić co chcecie, my będziemy tylko cos przynudzać o konsekwencjach karnych (przecież tak przynudzamy juz kilka tygodni) i coś tam będziemy smędzić o potrąceniu z diet poselskich, ale ... żadnych siłowych rozwiązań nie budiet

Obawiam się, że jutro będziemy widzami spektaklu bezradności ludzi, którzy fetyszyzują się demokracją i są sparaliżowani własnymi hołdami wobec niej a po drugiej stronie mamy po prostu agenturę, która bezwzględnie dąży do wysadzenia Polski wpowietrze i wie, że przeciwnik bezradnie zaklęty w magiczny kołobłęd demokracji, będzie się w stanie jedynie przyglądać ich wyczynom i będzie koniec końców BEZRADNY wobec ich działaniom rewolucyjnym.
Rewolucja zawsze wygrywa z durniami, którzy myślą, że z agenturą bolszewicką można wygrać demokratycznie.

Jutro okaże się, czy kolejny raz mamy do czynienia z pasterskim psem, który tylko potrafi szczekać, czy też jest tym także, który potrafi... ugryźć, gdy ma do czynienia z bandytą i złodziejem.

Polska jest w takim stanie, w którym nie wystarczy szczekać na wroga, należy go po prostu ugryźći powstrzymać jeśli okazuje się, że to nie żaden inaczej myślący opozycjonista lub rodak o innych poglądach lecz zwykły zbir i płatny agent!!!

Dla zwykłego wyborcy będzie nie do zniesienia świadomość, że rząd jest bezsilny i bezradny a co najgorsze, że zachowuje sie jak wioskowy głupiec - władza musi okazać, że ma władzę albo ulegnie rewolucji wspieranej z zewnątrz.

 

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

Budżet uchwalony a co do demostracji poparcia to będa ważniejsze chwile o ile bedą a najlepiej gdyby ich nie było.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

Budżet uchwalony a co do demostracji poparcia to będa ważniejsze chwile o ile bedą a najlepiej gdyby ich nie było.

Obrazek użytkownika GAZOSTAN

Tylko czyje są sądy zaraz będą uniewinniani

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

Uniewinnienia też dają ważną informację, kto pomylił się z wyborem zawodu.

Obrazek użytkownika tomo1958

Nie masz racji, jak sobie wyobrażasz interwencję na tylu osobnikach gotowych do walki, trzeba by cały pułk żołnierzy, spokojnie kary regulaminowe i potrącenia pensyjek a także odbieranie immunitetów i pod sądy, niech się pienią.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.