| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

SZAMBO WYBIŁO! Czyli opozycyjne liberum veto...

Ostatnie wyczyny „totalniaków” przechodzą ludzkie pojęcie. Zrywanie rozmów, o które sami się dopominali – to zaiste przykład „dobrej woli” dwóch OSO (Opozycyjnych Samców Omega): Schetyny i Petru. Pyszałkowaci buce, wspierani przez sprzedajnych dziennikarzy i kretyńskich celebrytów kompromitują się dziś na potęgę. Większość społeczeństwa z przerażeniem obserwuje próbujących rozkołysać i wywrócić polski okręt (no właśnie jak ich nazwać?)… Politycznych macherów? Oszustów ideowych? Idiotów podcinających gałąź, na której wszyscy siedzimy? Wreszcie – zdrajców swego kraju?

Ktoś, kto dla własnej prywaty wysyła za granicę wezwania do pacyfikacji Polski jest ostatnim sukinkotem (sukinKODem)! I nie jest to żadna mowa nienawiści, tylko stwierdzenie faktu.

Kiedy po raz pierwszy .Nowoczesna Ryszarda Petru pojawiła się w rankingach partii politycznych z wynikiem poparcia sondażowego bodajże 10% – pierwsze pytanie prawie wszystkich Polaków brzmiało: Rysiu? A kto to w ogóle jest, do jasnej cholery?! Od tej pory kontrowersyjny „Swetru” – wielka nadzieja „czerwonych” i „różowych” – pompowany był we wszelkich postkomuszych mediach na charyzmatycznego lidera antykaczystowskiej opozycji. Jego arogancja i tupet brane były za pewność siebie. „Do roboty, panie prezydencie, do roboty!” – raźno strofował głowę państwa uśmiechnięty i butny nygus. A jego sondaże – mimo coraz liczniejszych wpadek – wciąż szybowały w górę. Ostatnia obyczajowa, portugalska „wtopa” tego Jasia Fasoli polskiej polityki obnaża prawdę o elitach postkomuny. Czy ten arogancki bufon to wszystko, na co was stać, towarzysze?

Jeśli Jarosław Kaczyński „steruje” całym rządem – to wszyscy wiemy, kim on jest, jakie ma poglądy, wady i zalety. To jest normalne, że szef wygranej partii odpowiada za realizację wyborczych obietnic. W dobie współczesnych zagrożeń (niekontrolowana imigracja, terroryzm, wojna hybrydowa) to wyjątkowo trudne i niewdzięczne zadanie. Wymagające etycznych, moralnych, odważnych i bezkompromisowych propaństwowców.

Tymczasem prawdziwi mocodawcy PO, .Nowoczesnej i całego KOD-u – pompujący w totalną opozycję ogromne pieniądze, dysponujący potężnymi mediami i wykorzystujący międzynarodowe wpływy do flekowania polskiego rządu – pozostają wciąż w cieniu. To bardzo niebezpieczne dla Rzeczypospolitej i dla Jej niepodległości. „Podczas kryzysów strzeżcie się agentur” - powtarzał Józef Piłsudski.

Na szczęście „castingi” na „obrońców demokracji” wyłoniły ludzi małych, pazernych, nieobyczajnych, o nikłej wiedzy i „wiecowej” charyzmie, pokrywających intelektualną mizerię i brak zasad chamskim jazgotem. I właśnie dlatego plan obalenia legalnej władzy sypie się przy każdej kolejnej zadymie. Wrogowie dobrych zmian dobrze wiedzą: aby skutecznie bronić „ciemnej strony mocy” potrzeba nowych, diablo inteligentnych gigantów zła, a nie podwórkowych harcowników w krótkich spodenkach. Trwają wciąż gorączkowe poszukiwania nowych, skutecznych targowiczan...

Obserwując uliczne i sejmowe awantury opozycji zadałem sobie pytanie: a może by – przy takim stopniu skłócenia Polaków – podzielić kraj na dwie proporcjonalne części? I wydzielić oddzielne terytorium tylko dla zwolenników PO, Nowoczesnej i PSL? W swej części przeciwnicy PiS mogliby bez przeszkód realizować wszystkie lewackie fanaberie: wpuścić do szkół i przedszkoli LGBT, sprosić jurnych i roszczeniowych „imigrantów”, podnieść emerytury esbekom, usankcjonować korupcję i nepotyzm, sprzedać gospodarkę obcym, rozbroić armię, zredukować edukację do testów, wprowadzić aborcję i eutanazję na życzenie etc. etc. I nagle zdałem sobie sprawę, że postkomunistyczno-liberalni „totalniacy” nie wyraziliby na to zgody. Nigdy! Oni potrzebują nas jak powietrza! Przecież ktoś musi na nich pracować...

PS W wierszu „Odbudowa elit” (z tomiku „Ja tu zostaję”) pisałem o postkomunistach i lewakach:

(…) Dzisiejsi spadkobiercy czerwonych kałmuków

(Wyszkolone zastępy ich czerwonych wnuków),

Uwłaszczeni na krzywdzie polskiego Narodu

Sączą jad do umysłów patriotów młodych.

Dzielą... Kradną... Linczują maczetą-gazetą...

Zdradzają... Zniewalają... Rżą: „Róbta, co chceta!”

Wyszarpują ochłapy wspólnego majątku

Ci, co ciągle starego pilnują porządku... (…)

A w wierszu „Ku pokrzepieniu serc” podałem nawet receptę na uzdrowienie ww. sytuacji:

(…) Wszystkich, co plotą bzdury, radzę (wzorem Piastów)

Wytarzać w smole z pierzem! I pogonić z miasta!

Jest wybór: Kuklinowski lub droga Kmicica...

Szlachectwo trza wysłużyć! A nie odziedziczyć...”

A z cyklu znalezione w sieci – ballada ROK 966. Jak dobrze, że jest jeszcze internet... Oficjalne media wciąż boją się jak ognia takich utworów!

https://www.youtube.com/watch?v=qxK-hjNsSkc

z archiwum Dobosza
Lech Makowiecki - z archiwum Dobosza
z archiwum Dobosza
Lech Makowiecki - z archiwum Dobosza
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika mmisiek

Zamiast dzielić Polskę to chyba lepiej zlikwidować źródło tego "skłócenia" - garstkę hołoty na obcych usługach i jej nieproporcjonalnie wielki wpływ medialny pozwalający ogłupiać miliony.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

To był żarcik :). O podziale nie ma mowy.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.