Tęczowy Szumełda szykuje się na miejsce Kijowskiego

Już we wrześniu czy październiku ubiegłego roku w Fundacji Batorego , Agnieszka Holland i Eugeniusz Smolar krytykowali poczynania Kijowskiego. Swoją drogą kto wylansował takiego typa na gwiazdę KOD-u? Krytyka przez Smolara i Holland była zwiastunem tego co się obecnie dzieje.
Podwórkowy geszefciach, niepłacący alimentów na swoja trójkę dzieci, stał się nagle gwiazdą obozu liberalnego w walce o demokrację. Ale każdy ma swojego Brutusa. Takim Brutusem dla Kijowskiego stał się tęczowy Szumełda, ten sam, który próbował zakłócić pogrzeb Inki i Zagończyka w Gdańsku.
Szumełda był nieodstępującym na krok alimenciarza, był z nim w PE i innych miejscach  Europy zachodniej gdzie wspólnie  szkalowali Polskę.
Ale przyszła „kryska na Matyska”. Widocznie wajchowi postanowili coś zmienić , przypuszczam że  na pewno poszedł kontrolowany przeciek do RP i Onetu , że to co miało zostać zrobione dla „idei” , geszefciasz brał za to pieniądze , co prawda na firmę żony, ale to tak jakby szło do kieszeni Kijowskiego.
Jego były przyjaciel Szumełda pogrąża swego guru od demokracji mówiąc , że jego firma (Kijowskiego) nie  wykonała tych usług , na które była wystawiona faktura.
Także koordynator KOD we Francji powiedział, że udostępni faktury , które świadczą o tym, że pieniądze zbierane przez naiwnych, zamiast na KOD szły na markowe perfumy i odzież  dla Kijowskich.
Swoje 5 groszy dołożył członek zarządu Parol, który z niejednego pieca chleb jadł. Wszystko wygląda na to, że Szumełda, znajomy Tuska zastąpi niewygodnego już dla nikogo Kijowskiego.
http://wpolityce.pl/polityka/3...
http://www.rp.pl/Polityka/3010...
https://dorzeczy.pl/kraj/18897...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

10-01-2017 [11:45] - zbieracz śmieci | Link:

Leci po alimenciarzu za kasę a niech sam się rozliczy ze zbiórek do puszek na jakieś Wolne Media.
Wart pac pałaca !

Obrazek użytkownika Andy51

10-01-2017 [12:37] - Andy51 | Link:

Wszyscy tzw obrońcy demokracji nie robią tego dla idei, ale dla kasy.

Obrazek użytkownika angela

10-01-2017 [13:06] - angela | Link:

Nie zdziwie sie,jak ten 'spontaniczny' KOD, bedzie ewaluowal w kierunku partii POlitycznej, jak Kukiz15.
No i sie zrobi pieknie.
Bo ani Schetyna, ani Petru nie nadaja sie na przywodcow.Przyczaili i
czekaja na jezdzca na bialym koniu, z brukselki, ktory poprowadzi awanturnictwo uliczne.
Kij.zrobil swoje i musi odejsc,bo wyglad ziula, nie pasuje na polityka.
Oby sie nie przeliczyli.!!!!!!!!!!!!

Obrazek użytkownika Andy51

10-01-2017 [14:02] - Andy51 | Link:

Faktem jest, że ubiera się pstrokato.

Obrazek użytkownika xena2012

10-01-2017 [17:04] - xena2012 | Link:

Kijowski wcale nie odejdzie i pogodzi się z Szumełdą i innymi jutro pod sejmem.Swój lgnie do swego,a hołota z Nowoczesnej czy PO nie takie przewałki robiła a teraz potrzebuje zbrojnego ramienia.Nie ma co pasjonować się ani spekulować,tu się nic nie zmieni.

Obrazek użytkownika Andy51

11-01-2017 [16:12] - Andy51 | Link:

Chyba żartujesz, Kijowski zbrojnym ramieniem PO i .N.