a2mobile - znów Zygmunt Solorz-Żak

Tylko informacyjnie.

Od jakiegoś czasu pod hasłem nowej sieci telefonii komórkowej z mobilnym dostępem do internetu usilnie promowana jest marka "a2mobile".

Otóż - właśnie tylko gwoli ścisłości - pragnę poinformować, że operatorem owej sieci jest strukturalny operator telefonii komórkowej Aero2 świadczący swoje usługi ponadto pod markami: BDI, Aero2 max, AeroPacket, SpeedNet i wRodzinie. Właścicielem operatora jest firma Midas S.A całkowicie zależna od Polkomtela (Plus GSM), którego z kolei właścicielem jest Cyfrowy Polsat (m.in.: Polsat, TV4, TV6, ATM Rozrywka, Superstacja, Disco-Polo Music, Muzotv i fm), którego z kolei właścicielem jest zarejestrowana w Liechtensteinie (raj podatkowy) fundacja/firma TiVi Foundation. Właścicielem tej ostatniej a więc wszystkich pozostałych jest Zygmunt/Piotr Krok/Solorz/Żak/Podgórski o którym (też bezpośrednio) pisałem w swoim tekście: "Czy POLSAT jest antypolski i proniemiecki?" [1].

Zostawiam czytelnikom odpowiedź na ile "nowa" jest sieć "a2mobile".

[1] http://krzysztofjaw.blogspot.c...

P.S.

Wedle informacji z Wikipedii pan Solorz miał swoje konta na Cyprze a na cztery tygodnie przed blokowaniem wszystkich kont w tym kraju (z racji wymagania przez KE pobrania olbrzymiego podatku od kont) wytransferował część swojego majątku do TiVi Foundation z Liechtensteinu. I tak naprawdę właśnie ta jego fundacja w raju podatkowym jest właścicielem niemal wszystkich mediów (w tym Cyfrowego Polsatu/Polsatu) oraz m.in. spółek telefonii komórkowych (Polkomtel/Plus, Aero2) czy firm: Midas, Sferia (też operator telekomunikacyjny oferujący usługi telefonii nomadycznej - rozszerzonej wersji telefonii stacjonarnej, komórkowej oraz dostępu do internetu). Ponadto Zygmunt/Piotr Krok/Solorz-Żak/Podgórski był agentem I Departamentu MSW - wywiadu PRL (lata 1983-1985) zarejestrowany jako TW "Zeg". W latach 80-tych został mu wydany ponadto paszport konsularny a on sam ma wykształcenie średnie techniczne. SB-ekiem zostaje się całe życie - takie jest moje zdanie i do dzisiaj nie wiadomo (sic!) skąd on na to wszystko miał pieniądze... Może jednak zarobił je uczciwie?

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika HenrykHenry

09-01-2017 [20:12] - HenrykHenry | Link:

... " i do dzisiaj nie wiadomo (sic!) skąd on na to wszystko miał pieniądze... Może jednak zarobił je uczciwie?" ...
a moze okradajac paczki wysylane przez Polakow rodzinie do kraju ... za co mial wyrok w Monachium.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

10-01-2017 [12:51] - Imć Waszeć | Link:

Natrafiłem na ciekawą książkę, która porusza temat dorabiania się majątków w tamtych czasach (końcówka PRL). Co ciekawe napisał ją ten historyk, który w tramwaju zarobił w papę za mówienie po niemiecku.