​Dlaczego liberalne media nie piszą o rasizmie czarnych?

Dlaczego lewackie i liberalne media nie piszą o rasizmie czarnych?

W lewackiej i liberalnej prasie panuje dogmat, że biali to rasiści. A ja się pytam, czy atakowanie gospodarzy (myślę) o Europie Zachodniej , poprzez podkładanie bomb, gwałcenie kobiet , itd. nie jest przejawem muzułmańskiego rasizmu?

Ale nie chcę pisać o muzułmanach ale o czarnych. Nie chcę być poprawnym politycznie dlatego piszę czarnych.  Otóż w ubiegłym tygodniu w jednej ze szkół w Chicago , 4 czarnych  nastolatków uwięziło niepełnosprawnego psychicznie białego znęcali się nad nim , kazali pić wodę z toalety , częściowo oskalpowali , wydając z siebie małpie dźwięki . żeby było ciekawiej transmitowali to wszystko na żywo na facebooku.

Nie słyszę słów oburzenia liberalnej prasy, w Polsce mało,  które media podały tę wiadomość, tylko na Euronews podano tę wiadomość. A był t czystej wody rasizm tylko nie białych a czarnych w stosunku do białego niepełnosprawnego młodego człowieka.

To burzy ogólnie utarty pogląd biały to rasista, ale rasizm występuje również u czarnych, który się chętnie pomija.

http://www.dzienniknarodowy.pl...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

09-01-2017 [11:52] - Imć Waszeć | Link:

A kto kontroluje liberalne media? Zresztą nieważne. Mam tu taki artykuł na temat liberalizmu:

http://zmianynaziemi.pl/wiadom...

Ja określiłem go już dawno mianem wysoce inwazyjnego wirusa w organizmie tworzonym przez rozmaite wersje ustrojów politycznych. Liberalizm stopniowo unieważnia je wszystkie i próbuje zastąpić swoją kopią. Ponieważ robi to całkowicie automatycznie i bezrefleksyjnie, więc jest nawet groźniejszy od komunizmu. Gdyby pozwolić mu na swobodny rozwój na całej kuli ziemskiej, to po pewnym czasie nie zostałoby nic prócz niego.

No bo który z władców much nie chciałby żyć w cudownym świecie wolności, w którym on opływa we wszelkie dostatki bo ma pieniądze, zaś miliardy ludzi pracują na niego żeby zjeść dziennie kromkę chleba. Wszyscy trzymani w niewoli bez pęt i drutów, samym jedynie wszechogarniającym bełkotem o wolności bycia kim tylko chcesz... o ile cię na to stać. O ile...

Obrazek użytkownika Andy51

09-01-2017 [12:40] - Andy51 | Link:

Całe szczęście partia liberalna rządzi tylko w Kanadzie, w innych krajach są najwyżej koalicjantem.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

09-01-2017 [14:04] - Imć Waszeć | Link:

Tu mam jeszcze jeden katolicki punkt widzenia liberalizmu:

http://www.catholiceducation.o...

Cytat na zachętę, bo tekst jest świetnie napisany:

"We always knew heresies came in opposite pairs, but they used to come one at a time. Calvinists denied free will and Arminians denied Predestination. Arians denied Christs divinity and Docetists denied His humanity. Now the pairs are joined, like Siamese twins. And theyre not joined at the head, but at the crotch. For the wacky cybernetics of liberalism is caused by hormones, not neurons. It makes no logical sense to join opposite heads contradictory ideas. Dont liberals see the contradiction in being an elite who criticizes elitism, judges judgmentalism, and says there are absolutely no absolutes, its true there is no truth, and you ought not to say ought?"

Odnośnie ostatniego zdania. Czy Pan zna tzw. paradoks Russela? W matematyce chodzi o to, że zbiór wszystkich zbiorów nie może istnieć, bo musiałby być swoim własnym elementem. Jeśli jeszcze nie jest i gdy go o ten element rozszerzymy, to powstanie nowy zbiór i tak możemy się bawić do końca świata. Popularne sformułowanie w filozofii, to paradoks golibrody: w miasteczku golibroda goli każdego, kto nie goli się sam. Pytanie, kto goli golibrodę?

Właśnie dlatego autor widzi w liberalizmie głównie rolę hormonów, a nie neuronów. Liberalizm to po prostu wiązka sprzeczności, które liberałowie starają się zakrzyczeć.

Obrazek użytkownika Andy51

09-01-2017 [14:31] - Andy51 | Link:

Dziękuję, za wyjaśnienie, jakiś bloger pytał czy wiem co to liberalizm. Niech przeczyta Pana notkę będzie wiedział.

Obrazek użytkownika Jabe

09-01-2017 [13:46] - Jabe | Link:

Pan ma jakąś koncepcję co do znaczenia słowa „liberalny”?

Obrazek użytkownika Andy51

09-01-2017 [14:29] - Andy51 | Link:

A jak Pan myśli ?