"Nigdy się nie przyzna" - o Wałęsie mówią A. i J. Gwiazda

Blokowisko jakich w Polsce wiele. 34m kwadratowe na dziesiątym piętrze wieżowca. Kuchnia bez okna i ciasnota znana zdecydwanej większości Polaków. Tak mieszkają prawdziwi, a nie medialni bohaterowie Solidarności. Piotr Szlachtowicz miał zaszczyt porozmawiać z Gwiazdami. Obraz znany z innych wywiadów: niesamowita życzliwość i zaangażowanie w opowiadane przez siebie historie. Ludzie tak niezwykli i zwyczajni jednocześnie. Można się z nimi w różnych kwestiach nie zgadzać, można mieć inne zdanie. Ale nie można im odmówić bezgranicznego zapału w dochodzeniu do prawdy i gigantycznego, niezniszczalnego hartu ducha. Dodatkowe wrażenie robi niewymuszona skromność. Ich dramat, a w zasadzie dramat nas wszystkich, polega na tym, że niestety niewielu Polaków kojarzy nazwisko legendarnych opozycjonistów. Za to wszyscy znają „historię elektryka, który sam obalił komunę”. Ale Wałęsa, poza tym że jest skończonym chamem i prostakiem, był po prostu kapusiem i donosił na kolegów. I jego miejsce jest na śmietniku historii. A ich w panteonie bohaterów narodowych. Dlatego w miarę skromnych możliwości staramy się odwrócić tę tendencję i pokazać prawdę: o samym Wałęsie, ale przede wszystkim o Gwiazdach. Zapraszamy do słuchania wstępu do historii, którą chcemy Wam opowiedzieć. Joanna i Andrzej Gwiazda opowiadają o agenturalnej przeszłości Lecha Wałęsy:http://thenowypolskishow.co.uk...  

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

08-01-2017 [04:26] - Kazimierz Kozio... | Link:

Gwiazdowie to wspolczesni Niezlomni-Wykleci. Juz mozna rozpisaywac konkurs na pomnik.

Bolkowizne warto wlascicie tylko z jednego powodu odgrzewac, zeby czym predzej wymazac imie ubeckiego kapusia z nazwy lotniska. Niby narzedzia prawne istnieja ale jakos IPN sie nie kwapi. Widac ze istneije gradacja nikczemnisci. dzierzynski byl niby bardziej prominentny niz bolek. no i mozna sie narazic ZACHODNIEMU lewactwu.

Nie powinno sie pomijac rys na zyciorysie Gwiazdow. Niestety dali sie wmaniplowac w protest "Rospuda" a to byla gra Rosji z Niemcami zeby zmarginalizowc porty Polski i Pribaltiki. Pare lat opoznienia im wystarczylo i teraz sobie mozemy budowac dowolne warianty i chronic zuczki kiedy Makrela z Putinem domkneli geszeft.