| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Polscy skoczkowie narciarscy w Święto Trzech Króli 2017

odnieśli największy sukces w historii tej dyscypliny w Polsce.  Kamil Stoch wygrał zawody w Bischofshofen i zapewnił sobie zwycięstwo w całym Konkursie Czterech Skoczni 2016/2017.  Powtórzył więc sukces Adama Małysza z 2001/2002.  Nie koniec jednak na tym.  Piotr Żyła był trzeci w Bischofshofen, a drugi w całym Konkursie Czterech Skoczni.  Maciej Kot był piąty w Bischofshofen i czwarty w całym konkursie.

 Te sukcesy wpłynęły na pozycje naszych skoczków w Pucharze Świata.  Kamil Stoch jest w tej chwili trzeci, Maciej Kot - piąty, a Piotr Żyła dziesiąty.  Po raz pierwszy mamy aż trzech polskich skoczków w pierwszej dziesiątce.  W jedynych jak dotąd zawodach drużynowych w Klingenthal [na poczatku grudnia 2016] polscy skoczkowie zajęli pierwsze miejsce.  Polscy skoczkowie przodują w Pucharze Narodów.

 Te sukcesy są niewątpliwie dziełem nowego trenera, Austriaka Stephana Horngachera.  To on zastosował nowe metody szkoleniowe i tchnął nowego ducha w polskich skoczków, którzy w poprzednim sezonie sprawowali się marnie.  Należy się cieszyć z tego odrodzenia i życzyć polskim zawodnikom jeszcze lepszych wyników w przyszłości

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika angela

Cudownie!!!!, tylko ze po sukcesie polskich skoczkow, i sukcesie jako trenera, austriaccy szkoleniowcy,koledzy i znajomi, nawet spontanicznie nie pogratulowali koledze sukcesu.
Wkurzajacy ci Polacy,jak chmara ptakow,obsiedli te zawody.

Obrazek użytkownika manko1492

Ale za to Austrian nazi Vater, pokłosie strażników i morderców z austriackiego obozu śmierci (Austrian death camp) Mauthausen, zrobili sobie jaja z hymnu Polski. A polskojęzyczne, tzw. msz RP, jak zawsze na kolanach.

Obrazek użytkownika marsie

Super! A dla pani Elig - Stu lat w zdrowiu i szczęściu !!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.