Opozycja totalnie się kompromituje

To już przestaje być zabawne! Lider opozycji totalnej - Ryszard Petru chyłkiem opuszcza Polskę, by uczciwie odpocząć na Maderę. W miłym towarzystwie, trzeba przyznać. A przypomnijmy, że w w tym czasie w kraju trwa ciemna noc kaczystowskiego reżimu. Władysław Frasyniuk śni nawet o "stanie wojennym" (nie wiadomo czy to da się wyleczyć). W Sejmie posłowie okupują Laskę Marszałkowską, żeby nie było okupują rotacyjnie. Wiadomo trzeba wyjść do fryzjerki, do kina, na kawkę, wziąć lekcję śpiewu solowego. Przed Sejmem zmarznięci działacze z KOD-u przystają z nogi na nogę, Mróz tnie niemiłosiernie po stopach. Sami już nie wiedzą co ich tam przygnało, a przecież też chcieliby na Maderę. Żeby chociaż policja raz przylała pałką, no niechże by się tylko zamachnęli... A tu nic!
A teraz Mateusz Kijowski. Firma MKM-Studio zainkasowała ponad 90 tysięcy złotych za usługi informatyczne. Jak informuje jeden z dzienników prezesem firmy jest Mateusz Kijowski. Żona lidera KOD z kolei dysponuje 95 proc. udziałów. Pozostałe 5 proc. to udziały Kijowskiego. Dziennikarzom udało się dotrzeć do faktur wystawianych przez firmę, a Kijowski potwierdził ich autentyczność. Hm, ale mi wielka "afera"!? Pamiętam, jak na jednym ze spotkań sympatyków KOD w Słupsku, ktoś zadał pytanie, z czego p. Mateusz się utrzymuje? Odpowiedział, co okazało się zgodne z prawdą, że "wspiera go rodzina". A jak się powszechnie przyjęło - żona też rodzina! Czyli wychodzi na to, że Mateusz Kijowski mówił szczerą prawdę.
Na koniec wisienka na torcie - guru wszelakiej opozycji (nie tylko totalnej) prof. Rzepliński. Na odchodne zainkasował 150 tys. zł (!) Ostatni bastion praworządności pobrał ekwiwalent za niewykorzystany urlop. Właściciele firm powinni patrzeć się i uczyć! Przykład - jak lawina - idzie z góry w doliny, w lud ciemiężony. Zawsze będzie można powołać się na precedens. Tak chłop ciężko pracował, że nie miał czasu odpoczywać. Zuch.
Czy z takimi przeciwnikami mamy jakąkolwiek szansę wygrać? Nie sposób!
Może założę jakąś opozycję, bo zaczyna mi sie tego PiS-u robić żal.
Za oknem zadymka, piję ciepłe kakao i ze śmiechu przepona pracuję mi, że aż miło. Dziękuję ci opozycjo totalna!
Dorota Arciszewska-Mielewczyk
Poseł na Sejm RP

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

06-01-2017 [14:59] - angela | Link:

A Tusek.......
Przyczail sie w tej Brukseli, i tylko lypie okiem, kiedy tu wkroczyc z nastepna nocna zmiana.
A tu KLOPS, panie dzieju, totalna opozycja, SIE totalnie skompromitowala.

Znalezione w sieci:

https://m.facebook.com/story.p...

Obrazek użytkownika remsey

07-01-2017 [18:56] - remsey | Link:

Jeden w Portugali drugi w Austrii a Trzeci w Bruksel.Mamy Trzech krolow.Jakie Belzebuby za nimi stoja?Strach sie bac.Nie popuszczac im i nie ustepowac ani na milimetr,bo dopiero wtedy bedzie jazda.Niech dalej pokazuja swoje gole du...Spokojnie poczekac niech ta terrorystyczna opozycja sama do konca sie zaorze.

Obrazek użytkownika Lektor

06-01-2017 [15:49] - Lektor | Link:

Nie, nie, Rysiek nie wyjechał na Maderę aby odpocząć - Rysiek wyjechał aby pobzykać sobie z Joanną. Natomiast zastanawiam się czy ten cały przygłup Kijowski nie mówił prawdy ?! Mianowicie na pytanie z czego się utrzymuje, odpowiedział, że rodzina go wspiera. Jego druga żona wystawia faktury dla KOD, który płaci jak za zboże, a ona wspiera Kijowskiego tymi pieniędzmi. No i tu zgadza mi się, że ta jego (nowa) rodzina go wspiera.
Dla przypomnienia, ten złodziej jest już winien jego pierwszej żonie 100 tys. zł alimentów !!!

P.S. Panie Ministrze Ziobro, prosimy pośpieszyć się z tą nową ustawą o ściąganiu alimentów !!!

Obrazek użytkownika maks jamnicki

06-01-2017 [16:59] - maks jamnicki | Link:

A jakby im tak zaproponować "rotacyjny strajk głodowy"?. Każdy po godzinie , aby nie "osłabł" :). Albo nie, bo w świat pójdzie, że "bohaterscy posłowie opozycji zapowiedzieli strajk głodowy do skutku". Słowo "rotacyjny" w mediach pominą, mają wprawę. I pójdzie wywiad z każdym w niemieckich mediach, w godzinie "głodówki" oczywiście. Cierpiętnicze miny. Groteska.

Obrazek użytkownika mmisiek

06-01-2017 [17:33] - mmisiek | Link:

To że się kompromitują nie ma najmniejszego znaczenia - oni nie walczą o wizerunek tylko mają zlecenie na obalenie rządu wszelkimi możliwymi środkami.

Jeśli PiS odczuwa satysfakcję z powodu owej kompromitacji to znaczy, że nie w pełni jednak zdaje sobie sprawę z czym mamy do czynienia. Schetyna już zapowiedział, że będą blokować kolejne sale gdzie Marszałek zwoła posiedzenie. Ciekawe gdzie wówczas ucieknie sejmowa większość.
Więc póki co realna sytuacja wygląda tak, że ledwo po roku rządów pozwolono grupce agenturalnej hołoty na bezkarny paraliż parlamentu, a hołota widząc słabość władzy coraz bardziej się rozzuchwala.
Jeśli tak dalej pójdzie i zamiast zdecydowanych działań PiS będzie co chwilę się wycofywał i permanentnie "szukał kompromisu" to nie wiem czy dotrwa chociaż do końca normalnej kadencji.
Byłby to niestety już jakiś standard tej formacji, którego nie jest w stanie zmienić nawet pełnia władzy otrzymanej w wyborach.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

06-01-2017 [17:44] - Kazimierz Kozio... | Link:

Cienkie bolki to owszem nosny temat na radosne felietony, w sam raz na okres swiateczny.

Huraoptymizm mediow wolnosciowych w Polsce, to jest cos za co sobie prop-specjalisci w moskwie medale wreczaja. zdaje sie ze niektorzy politycy matrioszki wlasnie zostali wybudzeni. Ciekawe o czym dowiedzial sie Ujazdowski.

Poki co rosja przegrupowuje sily z syri do... ciekawe dokad. rosjanie przezyja kazde pieklo ktore im car zgotuje jako dopust bozy. no i Trump nie objal jeszcze urzedu i nie wiadomo czy obejmie a zlotousty czernienko nie powiedzial ostatniego slowa.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

06-01-2017 [17:54] - zbieracz śmieci | Link:

Wysokie standardy pokazali przetrzepując osobiste rzeczy posłów PIS a rozpoczęli od spląndrowania miejsca pracy marszałka ,zręczne ręce pokazała była yice marszałek z PO.
To byłoby może śmieszne ale przyparci do muru i z bezsilności w Sejmie te szumowiny zdolne są do najgorszych rzeczy a raczej ich patroni stojący w cieniu i tracący miliardy złotych z przewałów na VAT , paliwach czy podatku bankowym.
Oni przez 30 lat się przyzwyczaili do tego procederu i uważają ,że to im należna kasa.

Obrazek użytkownika jaja -cek

06-01-2017 [19:41] - jaja -cek | Link:

a ja będę bronił niejakiego rzeplińskiego
Wiem, że zaplanował urlop i już, już miał na ten urlop iść
ALE...
nagle Trybunał Konstytucyjny kazał mu polecieć do CHIN w sprawie zbadania działania tam Trybunału Konstytucyjnego i praw człowieka no i mu TK ten urlop odwołał
a kolejnym przypadkiem to już, już przed odejściem z TK miał wykorzystać urlop (jak to nakazują przepisy prawa pracy)
ALE ZNOWU...
imprezę pożegnalną przenieśli z Warszawy do Gdańska
Wiem też, że czasu na urlop nie miał bo tyle roboty było w TK, że ledwo 40% spraw złożonych do TK wydolił załatwić

więc odczepcie się bo rzepliński nie przytulił tych 150 tys. za frico - bo to oczywiste, że rzeplińskiemu nie pozwoliła na to
PRACA MISIU, PRACA!

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

07-01-2017 [16:16] - rolnik z mazur | Link:

Ech i ja sobie piję ... kawę z wkładką - niech dusza nie myśli, że w bydlaku siedzi i ciszy mnie, że pani poseł ma dobry humor ale czy o to naprawdę chodzi ? Skoro Rzepliński wziął co mu się należało to co w tym nagannego ? Pycha kroczy przed upadkiem - raczej trzeba walczyć z patologiami a nie się im z przymrużeniem oka przyglądać. Ładnie pani pisze ale chyba nie o to chodzi. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Anna Borycka

07-01-2017 [17:19] - Anna Borycka | Link:

PiS policzył, że pozbycie sie tego dziada z wypłatą za urlop wyjdzie taniej niż ewentualne procesy o kase w unijnych trybunałach. Teraz należy tylko solennie przypilnować aby dziad był uczciwie w stanie spoczynku - a jak nie bedzie, to natychmiast zabrać kase.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

07-01-2017 [17:44] - rolnik z mazur | Link:

PiS policzył. To świetnie, że ktoś jeszcze w tym kraju umie liczyć. Nadal uważam, że sztuka liczenia jest obca - bez obrazy. Pozdrawiam ro z m.