Sądy w UK zamykają usta matkom odbieranych dzieci i grożą...

"Nie masz prawa mówić publicznie, że zabrano ci córkę!" - walka W. Florczyk o dziecko trwa!

Nie wiem czy te słowa coś pomogą? Sytuacja robi się dramatycznie ciekawa, a na horyzoncie nie widać pomocy przedstawicieli naszego państwa. Otóż sprawa Wioletty Florczyk, która walczy o swoją córkę nabiera dziwnego biegu. Po małym sukcesie, jakim była zgoda na udzielanie wywiadów przez zainteresowaną, teraz sąd odbiera to prawo i de facto zakazuje wypowiadać się publicznie na ten temat. Takich rzeczy nie byliśmy świadkami w komunistycznej Polsce! To jak państwo totalitarne! Morda w kubeł, bo inaczej nie tylko będziesz miała dostepu do własnego dziecka, ale sama skończysz w więzieniu! Dlaczego? Ponieważ chcesz odzyskać nielegalnie zabraną córkę! To jest finalny test dla przedstawicieli naszego państwa. Jeśli to Państwo odpuścicie i nie będzie żadnego sprzeciwu z Waszej strony, to nie macie racji bytu. Ponoć władze Wielkiej Brytanii mają z Polską wzorowe stosunki? Skoro tak jest, to dlaczego tyle polskich rodziców cierpi katusze i musi stawić czoło realiom państwa rodem z Związku Sowieckiego? Dlaczego dopuszczacie, by dyskryminowano nas w miejscach, jak sądy, urzędy?!!! Dzisiaj przypominamy rozmowę z Panią Wiolettą, która nie robi nic złego, oprócz niechęci zaprzestania walki o swoją własną córkę, która zabrana została z szkoły, bez jakiegokolwiek wyroku!!!! Nie wiem czy to coś pomoże, ale mam nadzieję, że władze Prawa i Sprawiedliwości zrobią coś, co może wyzwolić ją z koszmaru, jaki zgotował im brytyjski system społeczno - prawny. Kolejna rozprawa 13 stycznia w Reading. Jeśli ktoś nie wierzy, to może zobaczyć na własne oczy, jak sądy w Wielkiej Brytanii traktują Polaków i ich rodziny! Rozprawa jest otwarta dla mediów! Teraz zapraszamy do oglądania materiału, który sędzia prowadzący sprawę nakazał usunąć z jakiejkolwiek przestrzeni publicznej. http://thenowypolskishow.co.uk...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

03-01-2017 [20:34] - smieciu | Link:

Jakby pani Florczyk należała do PiSu to nie byłoby problemu. A tak to kogo to interesuje? Petru i jego idiotki się liczą. Ciekawe czy tam mają czas na myślenie o czymkolwiek innym.
Myślał pan o kontakcie z ugrupowaniem Kukiza? Ciekawe jak podeszliby do sprawy.