| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Sądy w UK zamykają usta matkom odbieranych dzieci i grożą...

"Nie masz prawa mówić publicznie, że zabrano ci córkę!" - walka W. Florczyk o dziecko trwa!

Nie wiem czy te słowa coś pomogą? Sytuacja robi się dramatycznie ciekawa, a na horyzoncie nie widać pomocy przedstawicieli naszego państwa. Otóż sprawa Wioletty Florczyk, która walczy o swoją córkę nabiera dziwnego biegu. Po małym sukcesie, jakim była zgoda na udzielanie wywiadów przez zainteresowaną, teraz sąd odbiera to prawo i de facto zakazuje wypowiadać się publicznie na ten temat. Takich rzeczy nie byliśmy świadkami w komunistycznej Polsce! To jak państwo totalitarne! Morda w kubeł, bo inaczej nie tylko będziesz miała dostepu do własnego dziecka, ale sama skończysz w więzieniu! Dlaczego? Ponieważ chcesz odzyskać nielegalnie zabraną córkę! To jest finalny test dla przedstawicieli naszego państwa. Jeśli to Państwo odpuścicie i nie będzie żadnego sprzeciwu z Waszej strony, to nie macie racji bytu. Ponoć władze Wielkiej Brytanii mają z Polską wzorowe stosunki? Skoro tak jest, to dlaczego tyle polskich rodziców cierpi katusze i musi stawić czoło realiom państwa rodem z Związku Sowieckiego? Dlaczego dopuszczacie, by dyskryminowano nas w miejscach, jak sądy, urzędy?!!! Dzisiaj przypominamy rozmowę z Panią Wiolettą, która nie robi nic złego, oprócz niechęci zaprzestania walki o swoją własną córkę, która zabrana została z szkoły, bez jakiegokolwiek wyroku!!!! Nie wiem czy to coś pomoże, ale mam nadzieję, że władze Prawa i Sprawiedliwości zrobią coś, co może wyzwolić ją z koszmaru, jaki zgotował im brytyjski system społeczno - prawny. Kolejna rozprawa 13 stycznia w Reading. Jeśli ktoś nie wierzy, to może zobaczyć na własne oczy, jak sądy w Wielkiej Brytanii traktują Polaków i ich rodziny! Rozprawa jest otwarta dla mediów! Teraz zapraszamy do oglądania materiału, który sędzia prowadzący sprawę nakazał usunąć z jakiejkolwiek przestrzeni publicznej. http://thenowypolskishow.co.uk/prawa-mowic-publicznie-ze-zabrano-ci-cork...

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika smieciu

Jakby pani Florczyk należała do PiSu to nie byłoby problemu. A tak to kogo to interesuje? Petru i jego idiotki się liczą. Ciekawe czy tam mają czas na myślenie o czymkolwiek innym.
Myślał pan o kontakcie z ugrupowaniem Kukiza? Ciekawe jak podeszliby do sprawy.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.