Unikali Polski jak ognia, czy teraz się za nią zabiorą?

W czasach, kiedy mainstreamowe media kłamią na okrągło, ludzie przestają już im wierzyć, porównując lansowane przez nie prawdy z rzeczywistością. Przynajmniej, jeżeli ma się kontakt z prawdziwym życiem i światem, stąd zresztą częste drwiny i oskarżenia o oto, że tzw. SJW to dzieci lub osoby wciąż żyjące na utrzymaniu rodziców. Ludzie więc szukają mediów alternatywnych.

Osoby buszujące w Internecie na pewno kojarzą wiele z tego typu kanałów: Alex Jones Show, Paul Joseph Watson, Stefan Molyneux, Black Pigeon Speaks, Sargon of Akkad itp. Oni namiętnie komentują wszelakie objawy islamizacji zachodu, konflikty na linii Waszyngton-Moskwa, czy też inne kwestie polityczne, jak poczynania w Turcji itp. Wspomniane kanały cieszą się po prostu ogromną popularnością i internauci je oglądają: doszło zresztą do tego, że to właśnie relacja Alexa Jonesa z wiecu przeciwników Trumpa (gdy kampania prezydencka w Stanach wciąż trwała) umożliwiła Internetowi wyłapanie z tłumu dwóch indywiduów, które internet wylansował na "gwiazdy lewicy", bezlitośnie kpiąc z nich aż po dziś dzień.
http://knowyourmeme.com/memes/carl-the-cuck-and-aids-skrillex

Zauważyłem jednak, iż większość wspomnianych kanałów unika jak ognia tematyki Ukrainy, czy Polski. Stany Zjednoczone, pod pretekstem walki z terroryzmem, zaatakowały sobie Irak, Libię i Syrię, przejmując tamtejsze złoża ropy, a przeciętny obywatel zachodu poddany został lewicowemu praniu mózgu, by nie zadawał pytań. W tej sytuacji Rosja próbuje się prezentować jako zbawczyni świata, a tym samym osoby mające po dziurki w nosie zlewacenia i islamizacji zachodu, podziwiają Putina. Mamy więc sytuację identyczną, jak za ZSRR: „Oskarżasz Moskwę o jakieś zbrodnie? Nie wierzę ci, bo naziści też ich nie lubią…”. Wspomniane kanały starają się być profesjonalne i podchodzą do takiego płytkiego sposobu myślenia z dystansem. Stefan miał kiedyś zresztą dysputę z Litwinem, z którym zgadzał się odnośnie zła, jakim był bolszewizm, ale da się zauważyć, że tematy wojny na Ukrainie, czy ataków Unii na Polskę są przez wspomniane kanały jakoś pomijane, choć działania Rosji w Syrii są komentowane z pewną nutką pochwały dla Putina. Osobiście sądzę, że po prostu nie są pewni co do tego, jak to w końcu w Europie Wschodniej jest naprawdę i boją się, że ich materiał mógłby zawierać jakieś luki informacyjne, narażające ich na utratę wiarygodności.

Ale teraz? Muzułmanie zabijający nożem w Polsce… Toż to temat na pierwszy lepszy film! Youtuberzy, którzy z prędkością błyskawicy (niektórzy żartują sobie, czy Stefan Molyneux w ogóle sypia) zamieszczają informacje o wszelakich atakach islamistów, jakoś o Polsce nie komentują. Może więc zaczną? Teren dziewiczy i mało znany, więc trochę by to im czasu zajęło, lecz efekt byłby wg mnie warty czekania. Stefan zresztą bardzo często robi filmy „na żywo”, będące rozmową z osobą, która do niego dzwoni. Niewątpliwie byłoby całe mnóstwo Polaków chętnych pokomentować, bo też zwłaszcza Paul Watson uwielbia upokarzać mainstreamowy świat zachodu, choćby oddawszy w całości pewnej Syryjce jeden ze swych filmów, który zamieszczam poniżej.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

02-01-2017 [12:46] - Teresa Bochwic | Link:

Co ssię dzieje z ustami tej dziewczyny? Nie da się oglądać.

Obrazek użytkownika Dreamer24

02-01-2017 [13:48] - Dreamer24 | Link:

Próbowała Pani obejrzeć bezpośrednio na YouTube? Osobiście nie mam żadnych problemów, ale jeśli i to nie pomaga, to niestety nie wiem, jak pomóc.

Obrazek użytkownika Domasuł

02-01-2017 [16:40] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Faktycznie okropne te usta

Obrazek użytkownika Domasuł

02-01-2017 [16:46] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

A po cholerę rozglaszac ze w Polsce doszło do jakiejś akcji z muzułmanami sprzedającymi kebaby? W ogole Polacy jak ognia powinni unikac tematow muzułmańskich. W ogole się w to nie pchac! To nie nasza sprawa i jeszcze głupio sciagniemy na siebie ich zupełnie niepotrzebny gniew. Dopóki udaje się nie przyjmować uchodzcow to ten temat nie powinien w Polsce istniec.

Obrazek użytkownika Dreamer24

02-01-2017 [17:43] - Dreamer24 | Link:

Nikt tu nie sugeruje, żeby się w coś pchać. Po prostu zauważyłem, że pomimo tego, że media alternatywne lubują się doszukiwać tematów muzułmańskich (czy się im w tym pomaga "rozgłaszaniem" potencjalnych tematów, czy nie), to o incydencie w Ełku jakoś cisza. Gdyby to się wydarzyło na zachodzie, to zapewne-czując się pewniej, bo na swoim gruncie-od razu pojawiłby się o tym news, a niepewność, czy aby na pewno dobrze zna się polskie realia... odstrasza. Może więc skutkiem ubocznym będzie to, że wspomniane media alternatywne zaczną się doszukiwać informacji o tym, o co tak naprawdę chodzi z KOD-em i atakami ze strony Unii. Lubią znajdować przyczyny do obnażania dwulicowości zachodu, więc mogli by się rozochocić. Zresztą to nie są jacyś szczekacze. No, może Paul Watson ostro mówi, co mu ślina przyniesie na język, ale Stefan Molyneux to niezwykle spokojny i inteligentny człowiek, który w jednym ze swych odcinków niezwykle dobitnie wyjaśnił wewnętrzny upadek Wenezueli w sposób jasny i przejrzysty dla laików... oraz to, jak to zachód się tym ani trochę nie przejmował, bo "przecież tam panowały eksperymenty neokomunistyczne, jak tego nie kochać".

Swoją drogą, jeżeli aresztowani z Ełka pozostaną aresztowanymi i pójdą do więzienia po udowodnieniu winy, będzie to ewenement w skali Europy, bo w Europie Zachodniej nie tylko natychmiast wypuszcza się świeżo aresztowanych muzułmańskich gwałcicieli, ale jeszcze płaci im się odszkodowania. Jeżeli Polska pozytywnie zda ten test, możemy zabłysnąć wśród mediów alternatywnych, a wtedy, byleby tylko dopiec Unii, będą nas we wszystkim zażarcie bronić.