"Rząd PO był jak grupa przestepcza" - A. Macierewicz

Świeżo po skazaniu nagrywających w "Aferze Podsłuchowej", zacząłem szukać we własnym archiwum komentarzy na ten temat i znalazłem dwie bardzo ciekawe wypowiedzi, udzielone dla naszego portalu. Pierwszym rozmówcą był Pan Bronisław Wildstein, którego fragment wypowiedzi mieliście okazję posłuchać kilka dni temu. Drugą był Pan Antoni Macierewicz, obecnie Minister Obrony Narodowej, wówczas polityk opozycji. I dzisiaj przypominamy tę rozmowę, gdyż jest ona jeszcze bardziej dobitna w słowach i swojej formie bezapelacyjnie miażdży Platformę Obywatelską i bohaterów podsłuchów. Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości w bezpardonowy sposób wylicza zakłamanie nagrywanych i wskazuje na wiele warstw, które może dotyczyć ta afera. Pomimo wielu miesięcy od tego wywiadu, słowa dzisiejszego szefa MON są wciąż aktualne! Maciarewicz rozkłada na łopatki Rostowskiego, Sikorskiego i nie zostawia suchej nitki na Donaldzie Tusku! Musicie tego posłuchać. Zapraszamy.  http://thenowypolskishow.co.uk...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

01-01-2017 [13:32] - Lektor | Link:

No właśnie, nagrywający zostali skazani, teraz czas na nagrywanych ! Moim zdaniem prokuratura (z przyzwyczajenia) pracuje zbyt opieszale. Przecież śledztwo w sprawie reprywatyzacji w Warszawie już powinno przynosić pierwsze rezultaty - a tu cisza. Myślę, że dopiero Komisja Weryfikacyjna Ministerstwa Sprawiedliwości, która ma rozpocząć pracę w styczniu, ruszy jak najszybciej z miejsca.
Poza tym dwie Komisje (smoleńska i amber gold) pracują bardzo dobrze i prawdopodobnie w 2017 usłyszymy werdykty.
Natomiast to co robi obecnie CBA zanosi się na jajwiększą aferę korupcyjną w sądownictwie. Na początek Kraków i następnych 7 sądów pod lupą. Myślę, że to będzie cały łańcuch powiązań, który będzie bezpośrednio prowadził do oczekiwanej reformy sądownictwa.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

01-01-2017 [15:33] - Imć Waszeć | Link:

Jeśli w sprawę reprywatyzacji jest zamieszana kancelaria kolegi prezesa i tego pana z Nowego Jorku, to ta cisza będzie wieczna.