​Niemcy to jednak idioci

Dzisiaj odbędzie się pogrzeb polskiego kierowcy TIR-a Łukasza Urbana, na którym będzie PAD, by uczcić jego śmierć . Przypominam Łukasz Urban prawdopodobnie do końca walczył z terrorystą, który w końcu go zastrzelił.

Po zamordowaniu kilkunastu ludzi , ten terrorysta najprawdopodobniej wyszedł jak nigdy nic i poszedł w siną dal , jak dzisiaj wiadomo przejechał przez pół Francji  w której pragnę przypomnieć jest od roku stan wyjątkowy, by w końcu w Mediolanie trafić na dzielnego włoskiego policjanta, który go zastrzelił.

A teraz o zachowaniu Niemców, otóż szef resortu sprawiedliwości Hamburga z ramienia Zielonych Till Steffen utrudniał pościg policji za zamachowcem z Berlina motywując to, obawą przed rasistowskim hejtem w internecie.

Jakim trzeba być lewackim idiotą, żeby przedkładać poprawność polityczną nad śmiercią i cierpieniem wielu osób poszkodowanych przez arabskiego terrorystę. A czy akty muzułmańskiego terroru nie są przejawem rasistowskim, tylko w stosunku do Europejczyków?  Jestem ciekaw czy ten idiota jeszcze pracuje na swoim stanowisku.

Mało tego jak donosi nawet niemiecka prasa ten bandyta był znany niemieckiej policji ale poprawność polityczna zabraniała wydalenie tego typa co teraz tłumaczą sprawami proceduralnymi.

Niemcy muszą być idiotami, żeby w imię poprawności politycznej pozwolić muzułmanom na gwałty, molestowania kobiet, kradzieże morderstwa, itd. To lewacka ideologia i lewacka poprawność polityczna doprowadziły do tego, że ciapaty w Europie czuje się lepiej niż w domu korzystając pełnymi garściami z naszych wolności , europejskiego socjalu, ale wara komuś do ich zwyczajów, religii, itd.

Jeżeli idioci z Niemiec czy Brukseli się nie obudzą to za parę lat powstanie na zachodzie Europy pierwszy kalifat.

http://wpolityce.pl/swiat/3210...
http://fakty.interia.pl/raport...
http://niezalezna.pl/91420-dzi...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

30-12-2016 [11:49] - Teresa Bochwic | Link:

Min. Morawiecki zwolnił wczoraj wdowę po polskim kierowcy z zapłacenia podatku od darowizny, jaką była zbiórka społeczna na jej rzecz. Dostanie pełną sumę zebranych około 990 tys. zł.

Obrazek użytkownika Andy51

30-12-2016 [13:08] - Andy51 | Link:

Bardzo dobra wiadomość Pani Tereso, bardzo dobra dla wdowy po zamordowanym kierowcy.

Obrazek użytkownika mjk1

30-12-2016 [20:06] - mjk1 | Link:

Mercedesa też zwolnił z podatków a rodzime kopalnie już nie. I straganiarza z Pcimia też nie zwolnił z podatków.

Obrazek użytkownika Andy51

31-12-2016 [11:16] - Andy51 | Link:

Aleś dowalił.

Obrazek użytkownika smieciu

30-12-2016 [11:52] - smieciu | Link:

To w końcu idioci czy cwani i bezwględni dziedzice Bismarcka, którzy pod nosem Amerykanów uczynili Niemców panami Europy?

Obrazek użytkownika Andy51

30-12-2016 [13:09] - Andy51 | Link:

Może i jedno i drugie.

Obrazek użytkownika smieciu

30-12-2016 [14:11] - smieciu | Link:

Czy też może ani jedno ani drugie...

Obrazek użytkownika MPJ 78

30-12-2016 [11:53] - MPJ 78 | Link:

Może im to po prostu pasuje?

Link do opowiadanie jakie na ten temat kiedyś zgrzeszyłem ;)

http://www.fantastyka.pl/opowi...

Obrazek użytkownika Andy51

30-12-2016 [13:11] - Andy51 | Link:

Nie wiem trudno powiedzieć , jeżeli chodzi o fantastykę, to dziękuję za link, ale powiem szczerze, fantastyka niespecjalnie mnie interesuje.

Obrazek użytkownika anakonda

30-12-2016 [12:50] - anakonda | Link:

Niemcy wracaja do sredniowiecza... ( powaznie )

http://www.stylebook.de/artike...

Zareczam, ze to NIE zart na prima aprilis.

Obrazek użytkownika Andy51

30-12-2016 [14:17] - Andy51 | Link:

Niestety a może stety tego języka nie znam.

Obrazek użytkownika Marek1taki

30-12-2016 [14:12] - Marek1taki | Link:

Mamy z Niemcami rachunki krzywd ale lewacka ręka manipuluje i nimi, i nami.
Przykłady z integracją nas ominęły bo geopolityka skróciła rządy europruskie. Gdyby nie to polscy pilcaje byliby ślepi na łamanie prawa przez terrorystów. Są już wystarczająco ztalmudyzowani by umorzyć każde przestępstwo, prywatnie mając jeszcze poczucie co jest dobrem a co złem.
Mamy problem sami. Z belką w oku. Dajemy się wodzić za nos propagandzie dobrodziejstw socjalu, regulacji, interwencjonizmu gospodarczego. Niemcy mają to już dawno przerobione. Są na kolejnym etapie. Są wypierani z własnego kraju.

Obrazek użytkownika Andy51

30-12-2016 [14:52] - Andy51 | Link:

Jeżeli uważasz dodatki na dzieci tak jak w całej Europie to się z Tobą nie zgadzam.

Obrazek użytkownika Marek1taki

30-12-2016 [17:33] - Marek1taki | Link:

Właśnie o tym piszę, że dodatki na dzieci są złe. Rozumiem odwrotne postrzeganie sprawy, bo jak można odmówić czegoś dzieciom. Jednak w całej Europie rodzina europejska upada. M.in. z powodów dodatków dla dzieci. Dlaczego mężczyzna nie może zarabiać tyle aby stać go było na utrzymanie żony i dzieci? Z faktu, że mężczyzna utrzymuje etat żony i dopłaty państwa do dzieci, nie wynika, że żony i dzieci mają lepiej. Lepiej mają tylko żony i dzieci tych co przyjechali do Europy po socjal.
I tak lubię jak się ze mną nie zgadzasz. Szczęśliwego Nowego Roku!

Obrazek użytkownika mmisiek

30-12-2016 [17:37] - mmisiek | Link:

"szef resortu sprawiedliwości Hamburga z ramienia Zielonych Till Steffen utrudniał pościg policji za zamachowcem z Berlina motywując to, obawą przed rasistowskim hejtem w internecie."
- - -
Moim zdaniem to pokazuje nie tyle głupotę Niemców co raczej zaangażowanie najwyższych władz w tego rodzaju operacje.

Obrazek użytkownika Andy51

30-12-2016 [19:18] - Andy51 | Link:

To może być również melanż tych dwóch spraw.