​Sejm ma się samorozwiązać , a Petru samozaorać

Głuptak na czele partii to jakiś dramat. Tak jest w .N , gdzie na czele partii stoi niezbyt lotny Ryszard Petru wspierany przez grupkę kobiet o podobnej proweniencji do swego guru Ryśka, niezbyt lotnych ale krzykliwych, które tak hołubi TVN.

Pod Ryśkiem zawaliła się ziemia gdy PKW nie uwzględniła raportu finansowego i Rysiek wraz ze swoja partią utracili dotacje. Mogą nie dociągnąć do końca kadencji stąd te nerwowe przebieranie nogami. U przyjaciół z telewizji pełno ludzi Ryśka z sejmu , jakby mieli ze 100 posłów a nie koło 30.

Po zdobyciu mównicy sejmowej i zablokowaniu fotela marszałka wydawało się Ryśkowi i Grześkowi , że zablokują uchwalenie budżetu co mogłoby spowodować  rozpisanie nowych wyborów. W tym czasie niektórzy posłowie PO przeszukują miejsca, w których siedzą posłowie niczym jakieś jumaki, w tym czasie gwiazda PO specjalistka od III ligi hokeja śpiewa i recytuje. 

Ale z Ryśkiem w herbie nie jest łatwo, tyle kompromitacji , których miał ów pan nie miał żaden lider partii, nie ma tygodnia , żeby Rysiek nie popełnił seppuku i się nie samozaorał, a kilka jego odzywek  przeszło do klasyki jak święto 6 króli, przekroczenie Rubikonia, czy Kamerun ( nie państwo a były premier Wielkiej Brytani).

Rysiek chce wręcz marzy o samorozwiązaniu sejmu a chyba nie wie , że żeby sejm się samorozwiązał potrzebne jest3/5 głosów, w związku z powyższym Ryśkowi pozostaje tylko samozaoranie się.

Na you tube są kompilacje jego wpadek i jego dziewcząt , po prostu masakra i taki człowiek jest w polityce.
  
http://fakty.interia.pl/polska...
http://wpolityce.pl/polityka/3...
https://www.youtube.com/watch?...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Roz Sądek

29-12-2016 [12:19] - Roz Sądek | Link:

Szanowny Kolego, wystarczy przez kilka minut poczytać jakiekolwiek forum - niekoniecznie o polityce, by zorientować się, że pan Rysiu i tak jest intelektualnym tuzem. My się śmiejemy z Rubikonia, czy 6 króli, a znacznej części społeczeństwa to nie razi. Gdyby każdy kandydat na posła miał obowiązek przejścia eliminacji 1 z 10, to byłyby jakieś kryteria, a tak...

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2016 [12:56] - Andy51 | Link:

"by zorientować się, że pan Rysiu i tak jest intelektualnym tuzem" dla Ciebie może tak , dla mnie wprost przeciwnie.

Obrazek użytkownika angela

29-12-2016 [13:23] - angela | Link:

Wszystkie ugrupowania patriotyczne i poszczególne osoby, powinny zawiązać konfederację, w celu poparcia i obrony demokratycznie wybranego rządu. Przeciwko wszelkiej maści awanturnikom i przeciwnikom demokracji,którzy dążą do destrukcji naszego kraju, uniemożliwiają za wszelką cenę wprowadzanie ustaw i zmian przez demokratycznie wybrany POLSKI RZAD.

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2016 [13:44] - Andy51 | Link:

Podobnie jak przeciwko Targowicy zawiązała się Konfederacja Barska, tak obecnie,przeciwko totalnej opozycji esbekom, ubekom kodziarzom , powinien się zawiązać związek sił patriotycznych i konserwatywnych, aby dać odpór tej hołocie.

Obrazek użytkownika xena2012

29-12-2016 [16:36] - xena2012 | Link:

no tak ,ale dzisiejzy sondaż IBRIS uważa R.Petru za najbardziej godnego zaufania polityka (podaję za Onetem).

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2016 [17:01] - Andy51 | Link:

Jaka sondażownia taki Petru.

Obrazek użytkownika jaja -cek

29-12-2016 [21:04] - jaja -cek | Link:

(cyt.): "...i taki człowiek jest w polityce."

Nie, Szanowny blogerze
to nie o jednego głuptaka rubikonia chodzi,
nawet nie chodzi o te kilka myszek agresorek

Przecież tych polityków, TAKICH polityków - ktoś wybrał
A tych wyborców było jednak stosunkowo dużo
i to JEST DRAMAT jak gówn*o wybiorcza przez całe lata i TVN całą dobę zrobiło tym polakom-szarakom wodę z mózgów

Obrazek użytkownika Andy51

30-12-2016 [08:00] - Andy51 | Link:

Masz racje, wybory niektórych ludzi , którzy głosują na takich głuptaków to dramat. Indoktrynacja GW czy TVN uszkodziła niektórym jasność widzenia.