| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

"W CAW są rzeczy, które porażają" - Lech Kowalski (część 2)

"W Centralnym Archiwum Wojskowym są rzeczy, które porażają" - L. Kowalski (część 2)

Ostatnimi czasy szef Centralnego Archiwum Wojskowego - Sławomir Cenckiewicz, opublikował wiele dokumentów dotyczących Czesława Kiszczaka. Pokazują one prawdziwe oblicze młodego oficera Armii Ludowej w Londynie, który działał na szkodę Polaków, pozostających z przyczyn politycznych poza granicami kraju. Miejmy nadzieję, że to tylko preludium do tego, czego w przyszłości możemy się spodziewać i prezentacja równie ciekawych, ale także zatrważających akt przed nami. W drugiej części rozmowy Lech Kowalski zapowiada, że już niedługo opinia publiczna w Polsce może doznać szoku, gdyż większość sekretów tam przechowywanych wywoła ogromny skandal! Pospadają głowy tych, co w III RP grali często role autorytetów i różnej maści specjalistów od wszystkiego. Zapraszamy do słuchania.  http://thenowypolskishow.co.uk/centralnym-archiwum-wojskowym-sa-rzeczy-ktore-porazaja-l-kowalski-czesc-2

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika Domasuł

Takie rewelacje to można o kant d.py rozbic. Jak się to faktycznie ukaze to dopiero wtedy można będzie cokolwiek komentować.

Obrazek użytkownika Lektor

Czekam z utęsknieniem na degradację obu (Kiszczaka i Jaruzela) do szeregowych rosyjskiej krasnej armii.

Obrazek użytkownika jaja -cek

mam prośbę i APEL do historyków IPN
nie czekajcie proszę do marca przyszłego roku, gdy cały Zbiór Zastrzeżony zweryfikujecie razem ze służbami specjalnymi
Skoro sprawdziliście te 100 metrów akt - publikujcie
Niech ludzie wiedzą, kto naprawdę jest ich sąsiadem, kim naprawdę jest ich ojciec/dziadek
Niech znajomi ich dzieci dowiedzą się - z kim się spotykali i dlaczego ONI dzisiaj tak plują na "pisiorów"

Rozpocznijcie AKCJĘ pn.: "OSTRACYZM dla DONOSICIELI"

Obrazek użytkownika PDP

Przecież pierwsza partia materiałów idzie do publikacji w połowie stycznia 2017.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.