"W CAW są rzeczy, które porażają" - Lech Kowalski (część 2)

"W Centralnym Archiwum Wojskowym są rzeczy, które porażają" - L. Kowalski (część 2)

Ostatnimi czasy szef Centralnego Archiwum Wojskowego - Sławomir Cenckiewicz, opublikował wiele dokumentów dotyczących Czesława Kiszczaka. Pokazują one prawdziwe oblicze młodego oficera Armii Ludowej w Londynie, który działał na szkodę Polaków, pozostających z przyczyn politycznych poza granicami kraju. Miejmy nadzieję, że to tylko preludium do tego, czego w przyszłości możemy się spodziewać i prezentacja równie ciekawych, ale także zatrważających akt przed nami. W drugiej części rozmowy Lech Kowalski zapowiada, że już niedługo opinia publiczna w Polsce może doznać szoku, gdyż większość sekretów tam przechowywanych wywoła ogromny skandal! Pospadają głowy tych, co w III RP grali często role autorytetów i różnej maści specjalistów od wszystkiego. Zapraszamy do słuchania.  http://thenowypolskishow.co.uk...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jaja -cek

29-12-2016 [21:11] - jaja -cek | Link:

mam prośbę i APEL do historyków IPN
nie czekajcie proszę do marca przyszłego roku, gdy cały Zbiór Zastrzeżony zweryfikujecie razem ze służbami specjalnymi
Skoro sprawdziliście te 100 metrów akt - publikujcie
Niech ludzie wiedzą, kto naprawdę jest ich sąsiadem, kim naprawdę jest ich ojciec/dziadek
Niech znajomi ich dzieci dowiedzą się - z kim się spotykali i dlaczego ONI dzisiaj tak plują na "pisiorów"

Rozpocznijcie AKCJĘ pn.: "OSTRACYZM dla DONOSICIELI"

Obrazek użytkownika PDP

30-12-2016 [00:30] - PDP | Link:

Przecież pierwsza partia materiałów idzie do publikacji w połowie stycznia 2017.

Obrazek użytkownika Lektor

30-12-2016 [00:19] - Lektor | Link:

Czekam z utęsknieniem na degradację obu (Kiszczaka i Jaruzela) do szeregowych rosyjskiej krasnej armii.

Obrazek użytkownika Domasuł

30-12-2016 [12:07] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Takie rewelacje to można o kant d.py rozbic. Jak się to faktycznie ukaze to dopiero wtedy można będzie cokolwiek komentować.