| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

"Nie możemy oddać ubekom polskiej historii" - T. Płużański

13 grudnia obchodzimy rocznicę stanu wojennego. Za każdym razem jest to smutny dzień, który uświadamia nam wiele nierozwiązanych spraw. Fakt braku rozliczenia komunistycznych zbrodniarzy, którzy wypowiedzieli wojnę narodowi polskiemu i brak postawienia jakichkolwiek zarzutów tym, którzy odpowiedzialni są za ten cały proces, to tylko czubek góry lodowej związanych z tym spraw. Niestety w tym roku dochodzi coś jeszcze bardziej obrzydliwego. Otóż byli oprawacy i zdrajcy niepodległej Polski, postanowili zastrajkować przeciw obecnej władzy. Wśród wspomniannych protestantów są oficerowie, którzy świadomie i czynnie brali udział w wojnie z własnym narodem. Do tego wszystkiego dołączyła dzisiejsza opozycja. Ja rozumiem, że nie trzeba być zwolennikiem Prawa i Sprawiedliwości, ale stawanie po stronie oprawców nie mieści mi się w głowie. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Tadeusza Płużańskiego, który od wielu lat brał udział w proteście pod domami generałów PRL, co roku, właśnie 13 grudnia.   http://thenowypolskishow.co.uk/mozemy-oddac-ubekom-polskiej-historii-o-wykorzystywaniu-daty-13-grudnia-postkomunistow-mowi-t-pluzanski

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika monikaowczarek

Ach, szkoda gadać. Jeszcze te żałosne protesty przeciwko obniżeniu emerytur SB-ekom (przecież to powinno być zrobione kilkanaście lat temu!) i wypowiedzi, że nie przeżyją za 2 tysiące. Moja Babcia przeżywa za 1350.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

Słusznie. To powinno być zrobione zanim powstała formacja ryżych liberałów. Uzależnienie wysokości emerytur układu rządzącego od sytuacji gospodarczej Polski dałaby różnym Lewandowskim do myślenia, a przynajmniej ich akolitom, którzy nie mogli liczyć później na fuchę za granicą w prezencie od BND.

A tymczasem stało się na odwrót. Im gorsze i wyniszczające były rządy kolesi, tym więcej brali od państwa dla siebie za swoje zasługi i wybitne umiejętności, a tym gorsza stawała się sytuacja reszty społeczeństwa. Wymyślili nawet wkurzający wszechobecny jazgot liberalny, pseudo ekonomiczny bełkot, żeby za każdym razem kolejny skok na kasę miał wytłumaczenie "w ekonomii".

Państwo według nich powinno być jak firma. Ja zatem uzupełnię, że pensje i emerytury tych mądrali powinny być dziś jak pensje pracownika, który robił dywersję w firmie i wynosił tajne materiały do konkurencji. Jakie zarządzanie, taka zapłata.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.