"Za wszystkim stoi Soros" - J. Międlar

Każdy, kto obserwuje ostatnie wydarzenia w Polsce i ma troszeczkę pojęcia o prawdziwej polityce, zastanawia się kto tak naprawdę pociąga za sznurki? Jerzy Targalski twierdzi, że i Rosja i Niemcy, które kontrolują większość tzw. opozycji. Jak jest naprawdę? O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Jacka Międlara. Dziennikarz "Polski Niepodległej" wskazuje Georga Sorosa, jako głównego winowajcę tych wszystkich wydarzeń. W drugiej części rozmowy z Piotrem Szlachtowiczem opowiada również o walce z szkalowaniem dobrego imienia Polski i Polaków, a na koniec komentuje zamhttp://thenowypolskishow.co.uk... w Berlinie. Zapraszamy do słuchania.  

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

27-12-2016 [00:54] - Lektor | Link:

No, wiadomo, że żyd Soros. A Kijowski twierdzi, że Soros mu nie płaci tylko rodzina go wspiera. Myślę więc, skoro ten oszust jest winien żonie prawie 100 tys. zł za alimenty, to w jaki sposób ta rodzina wspiera tego nieroba i durnia. Toż to absurd ! A zatem KOD i ta opozycja totalna to najwięksi kłamcy w naszym kraju. Wszystkich do poprawczaków !

Obrazek użytkownika ość

27-12-2016 [01:39] - ość | Link:

Ważne... kto stoi za Sorosem??

Obrazek użytkownika mada

27-12-2016 [12:03] - mada | Link:

Oni tworzą koło i każdy stoi za każdym.

Obrazek użytkownika Domasuł

27-12-2016 [12:01] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Soros, jako ideolog globalizmu i korporacjonizmu, atakuje Polske, i inne państwa, w kwestiach ideologiczno-gospodarczych. Mimo ze może to mieć realne przelozenie na sytuacje polityczna, to traktowałbym go raczej w kategoriach pewnego folkloru politycznego. O rzekomym zagrożeniu ze strony USraela już nawet nie ma sensu wspominać, bo to zwyczajny debilizm.

Natomiast zagrozenie ze strony Rosji i Niemiec, czy bardziej Rosjan i Niemcow, jest przerazajace i bardzo realne już od wiekow. Dla nich nie do zniesienia jest fakt samego istnienia naszego państwa i narodu, i zrobia wszystko (co już wielokrotnie udowodnili), żeby się nas fizycznie pozbyć lub zniewolić.

Obrazek użytkownika Ewa G

27-12-2016 [22:25] - Ewa G | Link:

@Lektor. Jest Pan "nie na czasie", Kijowskiego wspiera druga żona. A tak serio: to powinno się zablokować możliwość dotowania czegokolwiek przez Sorosa. Od razu zrobiłoby się lepiej. Kijowski i jemu podobni musieliby pójść do pracy. I nie mieliby czasu na szkodzenie Polsce.

Obrazek użytkownika Lektor

28-12-2016 [01:07] - Lektor | Link:

@Ewa, no dobrze, ale on mówi, że rodzina go wspiera a nie (tylko) żona. Tak czy owak, to kłamca i oszust !!