| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Głośne milczenie policji RFN

Najpierw policja w Niemczech nie reagowała na gwałty i napaści na kobiety w Sylwestrową noc w wielu miastach RFN, a potem zastosowała w tej sprawie kompromitującą zmowę milczenia. Teraz znów potworny, także w wymiarze moralnym, błąd. Bardzo szybko podano, że zabitym pasażerem feralnej ciężarówki w Berlinie jest Polak ‒ kierowca. Dopiero po kilkunastu godzinach(!), półgębkiem, półoficjalnie przyznano, że zginął wcześniej i był pierwszą ofiarą islamskiego fanatyka. To skrajna nieodpowiedzialność służb policyjnych RFN. Przez długi czas bowiem Niemcy karmieni byli informacją o „ciężarówce na polskich numerach” ‒ i kropka, co oczywiście mogło wpływać (i wpływało) na szerzenie się antypolskich uprzedzeń. Tak, jakby komuś zależało na uruchomieniu niechęci do polskich sąsiadów. A mi się przypomniały „przecieki” z niemieckiej policji przy kilku już zamachach, iż rzekomo stoją za nimi nie muzułmańscy terroryści, ale „prawicowi ekstremiści”. Wtedy dezinformowano. Pytanie: „czemu?”. Dziś milczano. I też warto zapytać „czemu?”.

*komentarz ukazał się w „Gazecie Polskiej Codziennie” (24.12.2016)

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

"Dziś milczano. I też warto zapytać „czemu?" W sprawach poważnych lepiej milczeć i trzymać rękę na pulsie niż wygadywać co ślina na język przyniesie. Pisanie scenariuszy przebiegu tragedii berlińskiej zwłaszcza tego co działo się w kabinie, przez pismaków i blogerów jest tyle samo warte co rewelacje parówkowo - puszkowe antkowej pseudokomisji . Tworzenie na siłę bohaterów, może ośmieszyć w rezultacie pamieć o zwykłym człowieku, który miał nieszczęście być, w złym miejscu, w złym czasie.
Przecież czas śmierci, uszkodzeń ciała etc ustala się wstępnie w czasie oględzin na miejscu, a następnie podczas sekcji, a nie w czasie narady redaktorskiej.

Obrazek użytkownika Ewa G

Niemcy są klęską Europy. Już po raz trzeci w historii, tj bliskiej.

Obrazek użytkownika angela

Na szczęście, prawda sama bedzie krzyczeć, a my powinniśmy jej w tym pomóc.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.