Komunikat z Sejmu na dn. 25 XII 2016

grabarz
Brakło. Jak żyć?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

25-12-2016 [20:36] - Lektor | Link:

Jak PO i Now. spędzajä Święta ? Na Wiejskiej !
P-osły PO I Now. na Wiejskiej:
https://www.facebook.com/photo...
http://static.300polityka.pl/m...

A co niemcy o nich:
https://www.youtube.com/watch?...

I przypominamy im słynny list Pani Elżbiety Morawiec:
http://wpolityce.pl/polityka/2...

Pośpiewajmy im:
https://www.youtube.com/watch?...
Nowa wersja tekstu:
Ale to już było, i nie wróci więcej,
Bo za tymi POmiotami głosowały tylko stare głupie pały.
Ale to już było, znikło gdzieś za nami,
Bo nie będą na nich więcej głosowały nawet stare głupie pały.

Obrazek użytkownika Lektor

25-12-2016 [22:45] - Lektor | Link:

Szopka w sejmie: Nie ma świętej rodziny, ale są bydlęta !

Obrazek użytkownika GAZOSTAN

26-12-2016 [10:54] - GAZOSTAN | Link:

Bardzo trafnie i dobitnie podpisuję się pod wszystkim dość pobłażania

Obrazek użytkownika twardek

26-12-2016 [18:54] - twardek | Link:

Właściwie, co z przykrością stwierdzam, to Marszałek Kuchciński za nasze (podatników) pieniądze finansuje pobyt targowiczan w Sejmie. Poprzez dostawę gazu, wody i ciepła powyżej 2-3 °C. Od dzisiaj, z chwilą zakończenia Świąt, dostawy należy odciąć !

Obrazek użytkownika Lektor

26-12-2016 [21:07] - Lektor | Link:

Są święta. Mówmy o pojednaniu:
http://wpolityce.pl/polityka/3...

Obrazek użytkownika twardek

27-12-2016 [14:50] - twardek | Link:

Nasłuchuję wiadomości z radia wyglądając komunikatu o odłączeniu wody, gazu i ogrzewania w budynku sejmowym – i nic. I nie mogę zrozumieć jak to się dzieje, że jest łamane prawo a osoby które stoją na jego straży, tu w I instancji Marszałek Sejmu, nie robią dosłownie nic!
Gdybym naście dni temu miał możliwość podpowiedzenia tzw. opozycji zachowania idiotycznego, dla którego, jak świat długi i szeroki, nikt poważny nie okaże zrozumienia – to właśnie podpowiedziałbym okupację Sali Obrad. Ma więc obóz rządowy wymarzoną okazję by ich wypłoszyć stamtąd w białych rękawiczkach, narażając przy tym na śmieszność, tymczasem nie robi nic. Co więcej, te bezczelne bałwany zorganizowali sobie dyżury, czyli wychodzą i z powrotem wchodzą (!), kpiąc sobie w żywe oczy z zakazu przebywania w okresie przerw w pracy parlamentu.
Czy ktoś coś z tego rozumie?
Czy PiS chce mieć kolejną awanturę 11-go stycznia?
Tak w ogóle, jeśli wobec karygodnego mazgajstwa do niej dojdzie, to należałoby w krytycznym momencie policzyć posłów i przy utrzymaniu większości wyrzucić z sali wszystkich zakłócających obrady. Bo niby dlaczego nie? Że poskarżą się „światu” ? Tylko „operacyjna” część lewactwa będzie rozdzierać szaty, ale zrobiłaby to także wówczas, gdyby w przerwach obrad Schetyna z Petru byli przez posłankę Pawłowicz w duecie z posłem Jakubiakiem noszeni w lektyce na trasie „z bufetu do szaletu”.
Jeżeli Marszałek Kuchciński ma w tej sprawie decyzję, to znaczy, że jest mazgajem i należy go wymienić. Jeżeli nie ma, to sam się powinien wymienić, odrzucając posterunek figuranta.
„Lektor” poniżej objaśnił mnie o potrzebie świątecznego pojednania. Tak sobie myślę, że gesty pojednania można by kierować z równym skutkiem wobec nóg dębowego stołu.

Obrazek użytkownika Domasuł

27-12-2016 [15:22] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Chce Pan zabrac nam mozliwosc ogladania kolejnych odcinkow tej komedii? Ja na miejscu Marszalka sprzedawalbym bilety wstepu do Sejmu, zeby kazdy mogl sobie na zywo poogladac ten malpi cyrk :)

Obrazek użytkownika twardek

27-12-2016 [15:59] - twardek | Link:

11-go mogą opuścić klatki a wtedy będzie kłopot, o który im chodzi.