| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Z życzeniami dla koleżeństwa na blogu

Byłem w rosterce gdyż od dni paru zabierałem się za tekst o kukizie który najwyrazniej ujawnia się ze swoją misją antysystemowca namaszczonego na konstruktywną opozycję... ale ze względu na dzieciątko Jezus... pózniej...
wszystkim...zwłaszcza kumatym i niekumatym, wysokim i niskim, inteligentnym i inteligentnym inaczej...mężczyznom, kobietom i innym płciom... ;-) (to z Szamana morskiego, gdyby kto pytał...)
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Do Siego roku... oby przyszły rok nie był ciekawy... ;-) żeby był nudny legislacyjną produkcją ustaw naprawiających to co skopali poprzednicy...
a poniżej umieściłem playlistę z kolędami, wystarczy włączyć kolędę i następne powinny lecieć z automatu...
 

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika kwintesencja

"Myśli nie ujarzmione - male miasto nad morzem". Hej kolęda, kolęda! "Nowy rok bieży w jasełkach leży, a kto, kto? Dzieciątko małe, dajcie Mu chwałę. Na Ziemi." Pozdrawiam znad Wisły!

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

Wzajemnie. Wszystkiego najlepszego i obyśmy faktycznie zaczęli żyć w nieciekawych a nawet wręcz nudnych czasach. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Freiherr

Wzajemnie wszystkiego najlepszego, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w 2017. No i żeby nie zabrakło "bananów i marchewki" :-)

Obrazek użytkownika Czesław2

Ponieważ czasem tu popełniam komentarz ( chodzi mi o NASZE Blogi, nie konkretnie autora ), życzę wszystkim wierzącym (i nie )Świąt z Bogiem, aby galeria handlowa i polskie postaw się a zastaw się było na miejscu w drugiej dziesiątce. Za wyjątkiem jednego miejsca przy stole.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.