Bajka pod tytułem „Ktoś chce obalić rząd PiS”

Mroczne siły chcą obalić rząd PiS. Brzmi zwłowieszczo! Wydaje się też być takie namacalne. Mamy przecież KOD, Rzeplińskiego, anarchię w Sejmie, oraz nieustanne groźby płynące z serca UE. Chociaż szczęśliwie, póki co ze Wschodu nie słychać groźnych odgłosów. Więc może Putin nie jest przeciwnikiem rządu Beaty Szydło? Może to on gdzieś tam pociąga za sznurki ratując nas przed katastrofą. Brzmi nieprawdopodobnie? Ale dlaczego? Przecież wszyscy wiemy że jego ludzie dzielą i rządzą w naszym kraju. Tak było przez ostatnie 25 lat. A dzisiaj dodatkowo co rusz dowiadujemy się jakie to możliwości operacyjne posiadł ten funkcjonariusz KGB. Np. można poczytać że to on stał za ostatnimi zamachami w wielu miejscach Europy. To on mógł wspierać ISIS (chociaż ta omal nie zmiotła jego sojusznika w Syrii), to on wreszcie został oskarżony przez samą CIA o pomoc w zwycięstwie Trumpa. Który do rządu powołał ludzi przychylnych Rosji. Wystarczy się więc rozejrzeć. Potęga Putina zdaje się sięgać apogeum. Już nie tylko stara kumpela Merkel wspiera go w interesach. Teraz nawet prezydent USA obejmie go w przyjacielskim uścisku!
Cóż więc może znaczyć dla niego jakiś marny rząd w Polsce. Kraju, który jest pod jego butem tak długo że pewnie każdy istotny człowiek ma swojego oficera prowadzącego oraz teczkę operacyjną zdeponowaną w FSB. Tak to wygląda ale jest jeden zgrzyt. Do władzy w Polsce doszło ugrupowanie które (jak sądzimy) nie ma swoich teczek i agentów z ksywkami w składzie. Jakoś tak się stało i mimo wściekłych ataków rząd trzyma się mocno.
A nawet! Jeśli się bliżej przyjrzeć to władza nowego rządu jakby coraz mocniejsza była. Sondaże są w porządku. Ludzie zadowoleni z nowych programów socjalnych a opozycja ogarnięta wścieklizną skupia wokół rządu jak nigdy wszystkich przeciwników starego Układu. Już wydaje się że rząd ugina się pod ciężarem wściekłych ataków kiedy jakaś magiczna ręka zamienia te groźnie działania w przedstawienia błaznów. Ni stąd ni z owąd okazuje się że liderzy opozycji nie potrafią się wysłowić. Namiętnie plotą bzdury. Nie mają żadnych argumentów a ich groźne ataki okazują się kiepską reżyserką z lewymi aktorami, którzy się muszą potem tłumaczyć z fatalnie odegranej roli.
Tak jakby wszystkie złe siły były neutralizowane przez wyższą moc. A ponieważ taką moc ma tylko prezydent Rosji to należy go chyba pochwalić? Docenić pomoc dobrego wujka Putina?
Ktoś może pomyśleć że przesadzam. Ale niech się zastanowi! Może wujek Putin wie lepiej? Może wujek Putina ma plan, którego nie dałyby rady zrealizować skompromitowane, rozpuszczone i leniwe osły z poprzedniej władzy.
Jak wiemy ludki, które są w stanie wstawić na stołek prezydenta USA to nie są jakieś pospolite ludki. To muszą być konkretne ludki z konkretnymi planami. A jakiż to plan może mieć Władzio Putin? Prosty i oczywisty. Plan polega na zaprowadzeniu nowego światowego porządku.
Obecny, jak wiemy jest do kitu. Tzn. wszystko było na dobrym kursie ale zaczęło się rozłazić. Stało się tak ponieważ zabrakło ludzi idei, prawdziwych stachanowców nie myślących o własnej korzyści. Zamiast tego na stołki powłaziły różne niekompetentne i bezideowe beztalencia w stylu Tusko Dyzmów. Nastąpiło było odprężenie, prywata, i zejście z rewolucyjnej drogi.
Ale szczęśliwie takie rzeczy były już przerabiane nie raz. Wiadomo co robić. Niedoścignionym rozmachem popisywał się towarzysz Stalin, który bezwględnie usuwał wszelkie miernoty nierozumiejące swojej roli. Dzisiaj nastała potrzeba kolejnej czystki. Był czas rozrywek ale nadchodzi czas działania. Niepotrzebne odpady muszą być usunięte a reszta przywołana do porządku.
Ktoś musi wykonać te zadanie. Trudne, nieprzyjemne ale niezbędne. Na szczęście ten ktoś się znalazł. Doszedł do władzy i może wykonywać swoje zadanie. Wujek Putin nie musi osobiście babrać się w tej robocie. Niech rząd czyści tych co trzeba i będzie git.

Natomiast poważni gracze mogą zająć się poważną robotą. A robota nie będzie łatwa. Rzecz w tym że nowy porządek będzie wymagać wyrzeczeń. Dość dosłownych! Ludzie muszą się wyrzec czego tylko się da. Najlepiej wszystkiego!
W komunizmie przecież nikt nic nie ma.
Putin przebiegły lis ma ten szatański plan. Nie zapomniał lekcji ze szkoły. Szkolenia w KGB. Jest tylko jedna słuszna idea i trzeba ją wreszcie zrealizować. Całe życie temu poświęcił i jest nieźle! Wie jakie zostały popełnione błędy. Zna sposób na rozwiązanie. Ten sposób jest prosty. Komunizm nie wypalił bo ludzie nie dorośli do idei. Nie zrozumieli. Dlatego trzeba dać im szkołę. Pokazać że jest tylko jedna słuszna droga. Niech ludzie sami wybiorą!

Dla tej szczytnej idei i dobra ludzi Putin zdobył się nawet na poświęcenie samego siebie. Owszem, jest dobrym wujkiem ale całkiem niedawno przeobraził się w złego tyrana, grożącego całemu światu. Musiał to zrobić, bo musi być ten zły by ludzie mieli szansę wybrać dobro. Np. weźmy taki biedny kraj zwany Polską. Ludzie tam tkwią w zaścianku wyznając przestarzałe i skompromitowane idee polegające na niechęci do integracji na życiu w samolubnej izolacji. Nie rozumieją że są jedynie częścią całości! Europy i świata. Ale zrozumieją gdy dotrze do nich że tylko integracja, porzucenie samolubnych interesów może doprowadzić do przeciwdziałania tyranom takim jak zdeprawowany oficer rosyjskich służb specjalnych. Że wobec obojętności Trumpa potrzebna jest silna wspólnota z centralną unijną armią i służbami bezpieczeństwa. To dlatego Putin musi wywoływać wojny, by znaleźli się emigranci, którzy będą organizować zamachy. Niestety, taka smutna konieczność. Zamachy rozwiną silne, dobrze zorganizowane służby specjalne, które będą pilnować porządku. Ludzie zrozumieją że są potrzebne do ochrony.
Rozumie to rząd Polski. Zrozumieją wszyscy, którzy go popierają. A ci co nie popierają... Cóż. Ci którzy nie mają mózgu i tak pewnych rzeczy nie zrozumieją ale w ich wypadku to bez znaczenia.
Tak samo trzeba zrozumieć że zbędne są religie, bo przecież bez niej imigranci nie mieliby powodów do zamachu. Tak samo niepotrzebne są granice i narody tworzące sztuczne podziały. I na to dobry okazał się zły już wujek Putin. Korporacje. Pieniądz. Już raz pokonały Imperium Zła! Pokonają znów. Wystarczy im zawierzyć. Wolny handel, CETA, to jest droga do sukcesu i naturalnego rozwoju. Rząd PiS to rozumie i wspiera. Zjednoczone ponadnarodowe korporacje potrafiące najtaniej i najefektywniej eksploatować najmocniejsze strony danych państw i narodów są w stanie najskuteczniej posuwać naprzód gospodarczy rozwój.
Tak samo elektroniczna waluta. Każda transakcja znana i zapisana. Wystarczy spojrzeć i już wiemy czy nie szykuje się potencjalny terrorysta, Potencjalny Hitler, Stalin czy Putin. W otwartym społeczeństwie nie ma nic do ukrycia! Dlatego i te rozwiązania spotykają się z poparciem rządu.

Wszystko jest przecież takie proste. Wystarczy tylko że ludzie się wyrzekną tych wszystkich przestarzałych przesądów. Obyczajów, przyzwyczajeń. Zamiast religii zawierzą nauce i medycynie dokonującej rewolucji dzięki szczepionkom.
Tacy ludzie jak Putin wyprzedzają umysłem resztę świata. Tacy ludzie jak Putin wiedzą że potrzebny jest rząd PiS i jego zaangażowanie. Jego wyborcy. Zwolennicy. Ludzie, których rząd będzie mógł wprowadzić na właściwą drogę.
Na której końcu wszyscy wreszcie docenią że wyrzeknąwszy się wszystkiego uzyskali pokój.

I dlatego nie ma potrzeby obalania rządu. Obalacze też wykonują potrzebną robotę. Ale przecież chyba nikt, poza nawiedzonymi bezmózgami nie może pragnąć obalenia właściwie pracującego rządu!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Mind Service

24-12-2016 [03:52] - Mind Service | Link:

Toż to samo sedno i najprawdziwsza prawda, że Putin jest nam potrzebny jak szatan Panu Bogu. Inaczej to wszystko się rozlezie i rozpłynie w lewacko- genderowej zupie. Ale jako egzemplifikacja zła nie tylko funkcjonuje w powszechnej świadomości jako wzorzec, ale także jako cel, który trzeba zniszczyć. Bo przyzwolenia na istnienie zła być nie może. Tym bardziej w wydaniu mongolsko - sowieckiej dziczy. Póki co jednak, musimy przezwyciężyć swoją mentalność, która żyje ułudą równowagi dobra i zła, gdyż tylko tak możemy wznieść się na kolejny szczebel rozwoju cywilizacyjnego. Tak więc między nami a Rosjanami istnieje przepaść, która coraz bardziej się pogłębia. Podczas, gdy my, Polacy wzrastamy ku doskonałości, Rosjanie marzą jedynie aby być Słowianami, tak jak my, co jednak z przyczyn obiektywnych nie ma szans na urzeczywistnienie. Sakralizacja świadomości społeczeństwa może zarówno prowadzić ku wyżynom, jak być zgubna, gdy nie trafi na odpowiedni poziom rozwoju duchowego.

Jak Ci się podoba mój komentarz w stylu Dugina?

Obrazek użytkownika smieciu

24-12-2016 [11:34] - smieciu | Link:

Nie znam Dugina, ale ten komentarz brzmi co nieco zwodniczo. Mam wrażenie że gościu lubi namieszać.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

24-12-2016 [13:41] - Imć Waszeć | Link:

Dugin to twórca współczesnej doktryny politycznej Rosji, która NIE ZAKŁADA istnienia Polski. To najkrótsze ujęcie.

Obrazek użytkownika ość

24-12-2016 [04:55] - ość | Link:

Straszne! Ale prawdziwe.

Obrazek użytkownika Ptr

24-12-2016 [11:31] - Ptr | Link:

Najkrótsze podsumowanie: Putin po cichu wspiera nasz rząd , aby wywalić nieudolnych lewaków i zrealizować nowy porządek na zachodzie.
Nieźle pokręcone.

Obrazek użytkownika smieciu

24-12-2016 [14:06] - smieciu | Link:

Tak, pokręcone jeśli przyłożymy do Putina powszechne tu wyobrażenia. Wielkiego animatora światowych zdarzeń, który jakoś nie radzi sobie na najbliższym i najbardziej kontrolowanym podwórku.
Mój tekst oczywiście jest z przymrużeniem oka. Ale też dość serio.

Obrazek użytkownika Domasuł

24-12-2016 [11:36] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Przyznam się bez bicia ze w ogole nic nie rozumiem z tego tekstu :)

Ale mniejsza z tym. Pozdrawiam swiatecznie!

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

25-12-2016 [16:46] - rolnik z mazur | Link:

No najwyższy czas by być dumnym, że jest się Polakiem. Tak trzymać. Pozdrawiam ro z m.