Goloneczki, podzielenia się jajeczkiem i "Ody do Radości"

...życzę w te świąteczne dni całej antypolskiej totalnej pseudopozycji liderowo w Polsce skupionej wokół dawnych UD/UW/demokraci.pl, PO, .N, PSL, KOD, UB/SB/WSI, wszelkich resortowych, TW, KO, pożytecznych idiotów oraz odsuniętych od "koryta" pseudoelit III RP.

Celowo nie wskazuję jakich świąt, bo dla Was - tak jak to było wskazane w słynnym filmie "Rozmowy Kontrolowane" - to nie ma istotnego znaczenia :). Liczy się przecież tradycja i w Wigilię dla Waszych mentorów i ideowych poprzedników "goloneczka w piwie" czy "podzielenie się jajeczkiem" było wyrazem tej tradycji :)

Wówczas śpiewano komunistyczne pieśni i to w języku rosyjskim a dziś zalecam Wam "kolędowanie" lewackim hymnem UE, czyli "Odą do Radości". Wszak dla komunistów i dzisiejszych lewako-demoliberałów totalitarna ideologia oparta na wypocinach K. Marksa, F. Engelsa, W. Lenina, L. Trockiego i innych była i jest fundamentem myślenia i działania, dziś uzupełniona o farmazony: niejakiego komunisty A. Gramsciego, Szkoły Frankfurckiej, różnych poprawności politycznych, fałszywych tolerancji, genderyzmu, itd...

A zresztą... Wy tak lubicie te elity UE i się na nich wzorujecie a dla nich Boże Narodzenie to już Święta Zimowe czy Grudniowe a niedługo zastąpione zostaną świętami islamskimi więc nie ma co Wam życzyć czegokolwiek związanego z prawdziwie polską i katolicką tradycją, tak przez Was wyśmiewaną.

Te moje życzenia dedykuję też tym, którzy Wami sterują jak kukiełkami i realizują własne antypolskie cele, o których Wy w większości nie macie pojęcia lub to dla Was jest nieistotne, "bo kasa misiu, kasa - władza misiu, władza".

Pozdrawiam :)

P.S.

Normalne, polskie życzenia moim rodakom złożę jutro wieczorem.

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

23-12-2016 [01:48] - wielkopolskizdzichu | Link:

"lewackim hymnem UE, czyli "Odą do Radości""
Czekać tylko jak aktyw robotniczo-chłopski z Panem Blogerem na czele zacznie chodzić po domach i niszczyć płyty z wrażą lewacką muzyką.
Z pozdrowieniami od Furtwanglera

Obrazek użytkownika angela

23-12-2016 [15:02] - angela | Link:

No Coz, strach ma wielkie oczy, a i powodów nie brak.
Walczy towarzystwo o koryta i wolność.
Korytka już stracili, a i wolność mocno zagrożona, ale najgorsze jest to, ze to wszystkie zagrożenia swoich apanazy, podciagaja pod demokrację.
Nawet to słowo wyswiechtaja.

Obrazek użytkownika Lektor

23-12-2016 [15:40] - Lektor | Link:

To będą bardzo dobre Święta dla mnie. Po pierwsze nie muszę się martwić o najważniejszą instytucję demokracji, czyli sejm, bo jest on przez cały czas dobrze chroniony przez nocnych strużów z PO i Now. Po drugie do oszołomów politycznych typu palikot, komorowski, kwach, cimoszcze, piechociński, lis, kraśko, czarna i inni, których nie muszę już oglądać w TV, dołączył nowy oszołom, niejaki ajatollah rzepliński - bye, bye dla niego !
Moimi życzeniami, o które będę się modlił w te Święta, są takie abym nie musiał już nigdy oglądać maski byłego prezydenta bolka, i żeby kwach wreszcie powiedział prawdę za co kupił willę w Kazimierzu, żeby kijowski wreszcie powiedział prawdę jak rodzina go wspiera finansowo kiedy on jest winien swojej żonie ponad 80 tys. zł za alimenty. Sprawa natomiast tzw. totalnej opozycji rozwiąże się sama, bo jak mówią mądrzy ludzie, oni się samozaorają.

Wesołych Świąt dla PIS-u i jego Prezesa J. Kaczyńskiego, Prezydenta A. Dudy i Rządu B. Szydło !!!