Amok

      Agresja z jaką wypowiadają się zwolennicy KOD, PO, SLD, PSL i Nowoczesnej ociera się o szaleństwo. Propaganda TVN, Gazety Wyborczej, czy fejkowych memów na facebooku, typu sokzburaka, porusza jakąś pierwotną, prymitywną, zwierzęcą żyłkę, która wzbudza u nich niezdrowe emocje. Wydaje się jakby zażywali jakieś dopalacze. Widać jak propaganda potrafi wywoływać u ludzi amok.

      Zauważam nawet u zdawałoby się rozsądnych znajomych jakiś szał, ewidentnie wywołany propagandą. Ale to głównie u tych, którzy polityką zainteresowali się ostatnio - oni powtarzają slogany i ewidentnie są niezdrowo pobudzeni.

      Myślę, że to może przynieść dobre skutki. Po kilku latach minie im amok i zaczną myśleć. I wtedy zauważą, że to, na co się oburzają dziś, dotyczy władzy okupującej Polskę od ponad 200 lat. Jeśli Kaczyński to brutalny dyktator, to tym bardziej dyktatorami byli Tusk, Miller, Komorowski, Buzek, Wałęsa, Kwaśniewski, Jaruzelski, Bierut etc. 

Grzegorz GPS Świderski

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika OLI

20-12-2016 [12:54] - OLI | Link:

W czasie nocnej sejmowej rewolty platformersi sprawiali wrażenie, jakby zażyli coś wspomagającego. Nitras, Halicki, Olszewski, Pomaska...

"Sejm widać jak Poseł Marek Suski zostaje przewrócony przez Paweł Olszewski i śmiech | PiS, PO"
(od 2.20 min Olszewski przechwala się, w jaki sposób rzucił Suskiego na posadzkę)

https://www.youtube.com/watch?...

"Jarosław Kaczyński wychodzi z Sejmu. Wyrwanie telefonu z ręki posłanki Agnieszki Pomaski" (uwaga, kanał Relacje Sejmowe należy do opozycji, tytuły tendencyjne)

https://www.youtube.com/watch?...

"Poseł Agnieszka Pomaska i Sławomir Nitras zadają pytania posłowi Markowi Suskiemu [Blokada Sejmu]"

https://www.youtube.com/watch?...

"Jarosław Kaczyński - "Niech Pani idzie do diabła!" [Blokada Sejmu]" (incydent z podsuwaniem prezesowi Kaczyńskiemu pod nos telefonu komórkowego w wykonaniu Pomaski)

https://www.youtube.com/watch?...

A tutaj Joachim Brudziński wprost sugeruje Kierwińskiemu, że pamiętnej nocy posłowie PO powinni być przebadani na okoliczność spożycia, i że ucierpiałby na tym ich wizerunek :
(Kierwiński- Brudziński, min. 26 - 27.30)

"Ostra dyskusja w Woronicza 17 - 18.12.2016 "

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika xena2012

20-12-2016 [15:06] - xena2012 | Link:

w sumie to może i rozśmieszające widowisko patrząc jak zbici w kupę z marsowymi minami robią blokadę.Ale już jak otworzą te swoje mordy(tak właśnie mordy) wesołość miesza się z zażenowaniem i niedowierzaniem.Miejsce Pomaskiej jest na straganie a nie w sejmie.Czy normalna osoba będzie biegać z J.Kaczyńskim wyzywając go od szczurów? Niesłychanym błędem PiS-u już od czasu kiedy był opozycją był brak reakcji na wyzwiska ówczesnej PO i nakreconych przez tę partię chamów zwanych celebrytami.Niestety należało już wtedy występować do sądów,bo to co reprezentowali trudno podciągnąć pod wolność słowa.

Obrazek użytkownika Tarantoga

20-12-2016 [15:50] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Szanowny Panie Grzegorzu...

Jaki tam amok,jakie dopalacze,jak wzmożona aktywność?

Pierwsza zasada każdego śledztwa..."Idźcie za pieniędzmi" :-))

To samo doradzałem Pani Małgorzacie Wassermann...przeciez wszyscy do tej pory "przesłuchani",robia sobie jaja z tej Komisji.

A w dzisiejszych czasach informatyki...łatwo znaleźć miliard PLN...nawet na Wyspach Hula-Gula...

KOD,Nowoczesna i PO za darmo nawet 5 minut by tam nie stali i nie wrzeszczeli...a sponsor?

Pan to dobrze wie...:-))

Obrazek użytkownika Marek1taki

20-12-2016 [20:14] - Marek1taki | Link:

W mediach dominuje kłamstwo w żywe oczy w sprawie dość oczywistych i prostych do wyjaśniania wydarzeń.
Np. w sprawie kworum w czasie głosowania nad budżetem 2017r. jeden z sekretarzy Sejmu podaje następujące wyjaśnienie
http://lukasz-schreiber.salon2...
I co z tego, kłamstwa powtarzane są skuteczne nawet gdy są wewnętrznie sprzeczne.