| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

"To metody absolutnie bolszewickie" - Adam Borowski

Protesty w Sejmie i pod jego drzwiami z 16 grudnia nie wydają się spontaniczne! Nie chce mi się wierzyć, że tak dobrze zorganizowana akcja mogła wydarzyć się bez wcześniejszego planu! Martwi mnie postawa PiS-u, a tak naprawdę zwolenników tej partii, gdyż wczorajsze zachowanie polityków tego ugrupowania daje możliwości kontynuacji tej hucpy. Nie będę się wymądrzał, że to proste, ponieważ przeciwko sobie ma się siły, którym nie jest łatwo się przeciwstawić! Jednak, gdy ma się większość w parlamencie, powinno to wyglądać choć trochę lepiej! Już obchody kolejnej rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, pokazały że zwolennicy starego układu nie cofną się przed niczym i nie uszanują żadnej świętości, by tylko pokazać partię rządzącą w złym świetle. Tak stało się 16 grudnia, kiedy to zamiast uczczenia pamięci bestialsko pomordowanych w kopalni "Wujek", ta banda z pod znaku KOD krzyczała o wolności słowa. O komentarz poprosiliśmy pana Adam Borowskiego, legendarnego opozycjonistę Solidarności, który wczoraj był świadkiem tego zamieszania, której organizacja wyglądała jako żywo wzięta instrukcja z książek Lenina. Zapraszamy do słuchania.    http://thenowypolskishow.co.uk/metody-absolutnie-bolszewickie-o-demonstracji-opozycji-mowi-a-borowski

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika Domasuł

A ja się bardzo zdziwie jeśli powtorka z rozrywki sprzed 10 lat się NIE powtorzy

Obrazek użytkownika Mind Service

I co z tego, że protesty przed sejmem są spontaniczne, czy nie? Gdzie są natomiast zwolennicy obecnej władzy? Dlaczego ich przed sejmem nie ma?

Obrazek użytkownika Jabe

Widocznie mają lepsze rzeczy do roboty. Najwyraźniej połapali się w tym teatrum i nie chcą robić za statystów.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.