Memłacy z WPolityce

Tylko Kluby Gazety Polskiej mogą rozładować nawał komuchów i ich agentów na rząd PiS-u. Nie mam najmniejszego pojęcia, dlaczego władze postawiły na promowanie memłaków z WPolityce Karnowskich zamiast na GP, która wniosła duży wkład w obalenie poprzedniego układu. Nie ma się jednak co obrażać, tylko trzeba stanąć w obronie demokraci przeciwko komuchom zjednoczonym w KOD i pokazać, że w Polsce rządzą Polacy, a nie ruskie sługusy. Trzeba przegonić tych Targowiczan czcicieli stanu wojennego..

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Mind Service

17-12-2016 [13:26] - Mind Service | Link:

Dlaczego Karnowscy zamiast GP?

- Może dlatego, że Karnowscy to pragmatyzm i rozsądek, a GP to w większości zaślepione i zacietrzewione mohery?

Od dawna piszę, że tzw. beton PiS-u wyrządza więcej złego niż dobrego. Niektórzy z nich nawet dają się manipulować ruskiej agenturze wpływu. Co jest widoczne nawet na NB.

Obrazek użytkownika gorylisko

17-12-2016 [14:06] - gorylisko | Link:

mundrość jak cholera płynie z waszego otworu gębowego... wasza łeminęcyjo...wniebowstąpisz... pod warunkiem, że zatańczysz kan, kana... ;-)

Obrazek użytkownika Mind Service

17-12-2016 [14:39] - Mind Service | Link:

Co,się odezwiesz, Gorylu to kompromitacja. Może takie głupawe odzywki cieszą idiotów na neonowym ścierwomedium, ale tu mógłbyś trochę bardziej się postarać.

Obrazek użytkownika Gniewko

17-12-2016 [15:06] - Gniewko | Link:

Właśnie pragmatycy zafundowali nam "okrągły stół" i "grubą kreskę". Jak na tym wyszliśmy, to każdy widzi „kamieni kupa”

Obrazek użytkownika Mind Service

17-12-2016 [15:20] - Mind Service | Link:

To nieprawda. Gruba kreska nie ma nic wspólnego z obecnym podziałem elektoratu PiS na pragmatyków i fanatyczny ciemnogród.

Obrazek użytkownika Gniewko

17-12-2016 [15:56] - Gniewko | Link:

Sam jesteś ciemnogród ruski trollu. Nie obrażaj chamie wyborców PiS-u. Targowicę trzeba wyeliminować, a nie się z nią dogadywać.

Obrazek użytkownika Mind Service

17-12-2016 [16:14] - Mind Service | Link:

Nie jestem "ciemnogród", a wyborcy PiS-u nie tylko z niego się składają - na szczęście. A Targowicy poszukaj lepiej poza PiS-em. Co do "ruskiego trolla", to nie wprowadzaj w błąd - ja jak nikt inny jestem zasłużonym weteranem w ich tropieniu i zwalczaniu. Dlatego różne kreatury tak bardzo mnie tu atakują. Ku mej uciesze, zresztą.

Obrazek użytkownika Gniewko

17-12-2016 [16:59] - Gniewko | Link:

Chroń nas Boże przed takimi zwolennikami PiS !!! Lepszy jawny wróg niż fałszywy przyjaciel.

Obrazek użytkownika Mind Service

17-12-2016 [19:38] - Mind Service | Link:

Zadam ci proste pytanie Gniewko, gdyż liczę że jesteś jeszcze zdolny choćby do minimalnej refleksji: dlaczego moherowy ciemnogród (radykalna frakcja elektoratu PiS) jest niezdolny do identyfikacji "swój-obcy"?

Obrazek użytkownika Gniewko

17-12-2016 [23:06] - Gniewko | Link:

Swój nigdy by nie określił wyborców PiS-u jako ciemnogród, tylko zaciekły wróg używa tego określenia. Tak że nie ściemniaj.