"Policja w UK pobiła mnie i rozebrała do naga..."

Niewiarygodne! Do tej pory najgorszy incydent rasistowski, z jakim miałem do czynienia... 

Rozmowę z panią Eweliną zaprezentowaliśmy na naszym portalu już jakiś czas temu. Wydawałoby się, że w kwestii tej sprawy wszystko może wyglądać bardzo dobrze, gdyż udało się przekierować całą procedurę do Polski i sprawa ma być rozpatrzona przez polski sąd. Wydawało się... Od tamtego czasu sytuacja naszej bohaterki zmieniła się w jeszcze więszy koszmar. Już nie tylko Social Service sprawia problemy naszej rozmówczyni, lecz Home Office i lokalna policja. Kilka dni temu ta ostatnia odwiedziła panią Ewelinę w jej domu, gdy ta odmówiła rozmowy ze względu na późną porę, zaaresztowano ją i brutalnie pobito. W więzieniu pod przymusem rozebrano do naga i lżono w każdy możliwy, często wprost rasistowski sposób. Na końcu grożono nawet pozbawieniem życia. Od ponad roku zajmuję się podobnymi sprawami, ale jeszcze nie spotkałem się z czymś takim. To już nie przelewki! Coś, co wydaje się koszmarem dzieje się naprawdę i jest częścią życia wielu Polaków, którzy walczą o bezprawnie zabrane im dzieci. Posłuchajcie i udostępniajcie, gdzie tylko się da! To jak do tej pory najokropniejsza historia rasizmu i prześladowania Polaków w UK z jaką miałem do czynienia i którą prezentuję.  http://thenowypolskishow.co.uk...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika paparazzi

15-12-2016 [17:17] - paparazzi | Link:

Nie wiem co o tym sądzić. To się po prostu nie mieści w głowie jeśli jest to prawda.
Czy nie może być prowadzone dochodzenie przez polskie władze. A gdzie jest Ambasada.

Obrazek użytkownika Secesh

16-12-2016 [00:19] - Secesh | Link:

A teraz wyobraźcie sobie, że to samo spotyka Żydówkę z Izraela. Aj waj na cały świat, Sanhendryn paraliżuje londyńską City, policjanci wyrzuceni natychmiast na bruk a premier GB leżałaby plackiem przed Netanyahu.