"To była żulernia z UB" - Tomasz Sakiewicz

Zawsze miałem pozytywne nastawienie do miesięcznic na Krakowskim Przedmieściu. Nie tylko dlatego, że pokazywały determinację wszystkich tych Polaków, którzy chcą dowiedzieć się prawdy o katastrofie smoleńskiej, ale były także doskonałym przykładem pokojowej manifestacji. Po wyborach 2015 roku, postkomuna przegrała na każdym froncie. Ostatnie zapowiedzi zmian związane z odebraniem wysokich emerytur oprawcom ubeckim musiały zaboleć. Jednak nikt nie spodziewał się, że poplecznicy zdrajców są w stanie posunąć się do tak niskich zachowań! Jest jeszcze jedno. Trwają ekshumacje zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej! Na samym początku wychodzą kłamstwa, zdrada PO i całej tej bandy załganych polityków, którzy wmawiali polskiej opinii publicznej, że wszystko zostało wyjaśnione! Już teraz wiemy, że ciała nie leżą w grobach, w których powinny! Wychodzi na jaw cały mizernie ustawiony plan oszukania Polaków ws. Smoleńska. I dlatego obce służby grają w tak bardzo ohydny sposób. Nie ma słów w języku kulturalnego człowieka, by odpowiednio określić zachowanie tych wszystkich, którzy nie pozwalali upamiętnić tragicznie zmarłych nad niebem smoleńskim. POzamiatane! Już was nie ma! Tylko w PRL zabierano prawa do wolnej demonstracji i wolnej modlitwy. Ale mam dla was złą wiadomość. Polacy już tego nie kupują! Już wam nie uwierzą. Tak, jak nie poszli za debilnym Palikotem i resztą bandy z pod znaku Urbana! O słowo komentarza do sobotnich wydarzeń poprosiliśmy Tomasza Sakiewicza - Redaktora Naczelnego Gazety Polskiej. Posłuchajcie, bo naprawdę warto! http://thenowypolskishow.co.uk...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

11-12-2016 [13:31] - Imć Waszeć | Link:

Obawiam się, że problem jest dużo głębszy niż tylko skutki nierządów PO. Poza tym nie jest on tak prostoliniowy, że da się wyprowadzić jedynie z UB. Warto zapoznać się dokładniej z tym towarzychem:

https://wzzw.wordpress.com/201...

Obrazek użytkownika Domasuł

12-12-2016 [09:32] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Ja mysle ze ubecja jednak jest w stanie obalic ten rząd. Nie lekcewazylbym ich, bo potem będzie znowu trzeba schodzić do podziemia na kolejne 8 albo i 12 lat, i wcale nie będzie nikomu tak do smiechu.