| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Klony zbrodniczej żydokomuny przeciwko wolnej Polsce!!!

Ktoś stary a niemądry zaczął coś stękać pod adresem „rządu PIS-u”. Zostało mu jednak trochę rozumu i zamknął się, gdy ustawiłem go w jednym szeregu z klonami urbana, które 13 grudnia wyjdą w obronie swoich dotychczasowych przywilejów krwiopijców. Przeciwko polskiemu rządowi!
W dwudziestym wieku zlikwidowano polskie elity.  Naród został ogłowiony i nie ma człowieka, który byłby zdolny powiedzieć słowo prawdy. Nikt przez 30 lat nie napisał słowa o zbrodni komunistów w kwietniu 1986. Czołowy przedstawiciel żydokomuny, jej rzecznik prasowy Urban, kategorycznie negował najpierw rozmiary katastrofy w Czarnobylu, potem uspokajał  opinię publiczną, negując możliwość  szkodliwego wpływu na zdrowie skutków tej katastrofy. Po miesiącu jednak podano dzieciom w szkołach płyn Lugola. Po miesiącu! Tymczasem dzieci komunistów; aparatczyków, wojskowych, prawniczej szajki zostały zabezpieczone przez podanie tego płynu dużo szybciej, w kilka dni po katastrofie, w czasie dla podawania tego specyfiku odpowiednim.  Działanie to należy widzieć jako ze wszech miar zbrodnicze. Ujawniło ono całą nędzę „kierowniczej siły narodu” narzuconej przez Sowietów a żywioną obecnie przez Niemców i  organicznie wrogie polskie określone lobby amerykańsko-izraelskie. Żaden IPN nie zająknął się nawet, żeby zbadać zachowanie odpowiedzialnych urzędników w sytuacji ekstremalnego  dla społeczeństwa zagrożenia.  
Niszczenie Polski nie ustało po roku 1989 i nie skończy się w 2016. Czy ktokolwiek w przyszłości będzie badać haniebną rolę urbanów, michników, kuroniów, sorosów w grabieży i ogłupianiu  prostego, robotniczego i wiejskiego ludu, który nigdy nawet nie zaczerpnął oddechu wolności i nie był we własnym kraju „na swoim”? Jest to wątpliwe, nie odrodziła się bowiem polska, własna  elita, zamiast której wyrósł spotworniały świat hodowanych na Marksie, Leninie i Urbanie rzekomych prawników, nauczycieli, dziennikarzy. 

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika twardek

Powiedziałbym, że ujęcie jest pryncypialne. Memu uchu miłe.

Obrazek użytkownika St. M. Krzyśków-Marcinowski

Przepraszam za brak moich odpowiedzi przy ewentualnych dalszych opiniach. Przeszkodą będzie moja dłuższa podróż.

Obrazek użytkownika xena2012

niszczenia Polski przez lata nie da sie wyhamować w krótkim czasie jak to oczekuje i żąda wielu Polaków.Nie pomaga niestety atmosfera nagonki i ataki na wszelkie inicjatywy czy posunięcia.Dlaczego nikt,a mam na myśli polityków i media nie wytłumaczy niecierpliwym Polakom jak trudny to proces.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

" Zostało mu jednak trochę rozumu i zamknął się, gdy ustawiłem go w jednym szeregu z klonami urbana,"
Tak, tak. a jak nie zamknie się, to z kopa. Nie wolno stękać na rząd.

Obrazek użytkownika xena2012

jeśli już mowa o klonach to wystarczy spojrzeć na dwu ideowych przeciwników rządu:Kijowskiego i Kasprzaka.Podobni jak dwie krople wody ,obaj o wyglądzie menela,chyba ten drugi nie ma tylko niechlujnego kucyka.I nie stękają a wrzeszczą.

Obrazek użytkownika St. M. Krzyśków-Marcinowski

Napisałem to w obliczu totalnej napaści na legalne, demokratyczne władze Polski i w przedzień protestów komunistów zapowiedzianych na 13 grudnia. Nie ma wobec tej agresji i zdrady stanów pośrednich. To chciałem wyrazić, właśnie tak.

Obrazek użytkownika Jabe

Niech zgadnę. Nie wiedzieć czemu, znajomi, zobaczywszy Pana, naciągają na nos kapuzy i przechodzą na drugą stronę ulicy?

Obrazek użytkownika Marek1taki

Każdego można ustawić z klonami Urbana za krytykowanie polskiego rządu albo inną krytykę.
Potrzebna jest do tego argumentacja, że krytyka jest niesłuszna i, że wypływa z tych samych przesłanek co u Urbana. Warto sprecyzować przy tym motywację Urbana i jego klonów.
Chcielibyśmy aby polski rząd reprezentował polską rację stanu. Doświadczenie uczy, że tak nie jest. Obecny reprezentuje ją lepiej niż poprzedni. Trochę lepiej. To za mało.

Obrazek użytkownika St. M. Krzyśków-Marcinowski

Podałem jeden przykład, wiążąc Urbana i Czarnobyl. Analiza sytuacji z tamtych lat jest wystarczająca dla wyrobienia sobie opinii o skali draństwa trzymającego Polskę w swych szponach. Za szerszą analizę się nie zabieram, wiedząc, że jej efekty (prawda)byłyby dla ogółu nie do przełknięcia...

Obrazek użytkownika Marek1taki

Przykład z Czarnobylem i Urbanem jest trafny. Pojęcie żydokomuny rzeczywiście jest szerokie i przy rozciągnięciu linii frontu trudne do obrony w razie kontrataku. A mamy oś czasu już bardzo długą, i mentalne urobienie, które nie pokrywa się z etnicznym - "etniczni" partyjniacy i europejczycy. Stąd walki i bratanie się chamów z żydami pod różnymi postaciami.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.