| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

"Miejsce B. Komorowskiego jest w więzieniu!" - W. Sumliński

Po tym, jak Andrzej Duda wygrał z Bronisławem Komorowskim, wiele miało się zmienić. Zmieniło się tyle, że mamy normalną głowę naszego państwa, ale ten drugi wciąż bryluje w mediach i uchodzi za autorytet. Do tego dochodzi fakt, że 1 września uprawomocnił sie wyrok w Aferze Marszałkowej, który wprost mówi, że były Prezydent RP powinnien mieć częste spotkania z prokuratorem. I dzisiaj o tym w trzeciej części rozmowy z Wojciechem Sumlińskim. Wysłuchacie, jak działały organy ścigania za czasów PO i o tym, że z jakiegoś powodu media "Dobrej Zmiany" nie chcą mówić o wyniku tej afery i jej potencjalnych następstwach. Autor "Z Woli Nadziei" jak zwykle obnaża system, który nazywamy III RP. Zapraszam do oglądania. Naprawdę warto! http://thenowypolskishow.co.uk/miejsce-bronislawa-komorowskiego-wiezieniu-sumlinski-czesc-3

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika Ręce opadają

Nawet rządowe tuby nie ośmielają się wypisywać takich kalumni! Czy w ogóle znajdą się tacy, którzy w nie uwierzą..? Po prostu (vide: mój nick)

Obrazek użytkownika GAZOSTAN

Już dawno powinien buul być na naszym wikcie

Obrazek użytkownika K2

Bardzo ciekawe nagranie.
Dziękuję za zamieszczenie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.