"Miejsce B. Komorowskiego jest w więzieniu!" - W. Sumliński

Po tym, jak Andrzej Duda wygrał z Bronisławem Komorowskim, wiele miało się zmienić. Zmieniło się tyle, że mamy normalną głowę naszego państwa, ale ten drugi wciąż bryluje w mediach i uchodzi za autorytet. Do tego dochodzi fakt, że 1 września uprawomocnił sie wyrok w Aferze Marszałkowej, który wprost mówi, że były Prezydent RP powinnien mieć częste spotkania z prokuratorem. I dzisiaj o tym w trzeciej części rozmowy z Wojciechem Sumlińskim. Wysłuchacie, jak działały organy ścigania za czasów PO i o tym, że z jakiegoś powodu media "Dobrej Zmiany" nie chcą mówić o wyniku tej afery i jej potencjalnych następstwach. Autor "Z Woli Nadziei" jak zwykle obnaża system, który nazywamy III RP. Zapraszam do oglądania. Naprawdę warto! http://thenowypolskishow.co.uk...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika K2

10-12-2016 [00:33] - K2 | Link:

Bardzo ciekawe nagranie.
Dziękuję za zamieszczenie.

Obrazek użytkownika GAZOSTAN

10-12-2016 [13:04] - GAZOSTAN | Link:

Już dawno powinien buul być na naszym wikcie

Obrazek użytkownika Ręce opadają

10-12-2016 [20:36] - Ręce opadają | Link:

Nawet rządowe tuby nie ośmielają się wypisywać takich kalumni! Czy w ogóle znajdą się tacy, którzy w nie uwierzą..? Po prostu (vide: mój nick)