Ekshumacja i kolejna zamiana ciał, to do ciebie pani Kopacz

Jak pamiętamy na skutek zaniedbań , przez rząd Tuska ofiary katastrofy smoleńskiej , po przywiezieniu trumien do Polski nie zostały zbadane przez polskich patomorfologów. Efektem tego odstąpienia  było w latach 2010 – 2012  szereg wystąpień do prokuratury przez rodziny ofiar.

Rodzinom udało się doprowadzić  do 9 ekshumacji z czego okazało się , że w 6 przypadkach ciała zostały zamienione w tym ciało śp. Anny Walentynowicz. Jak w ostatnim wywiadzie w którejś z telewizji , żona śp. RPO  Janusza Kochanowskiego  powiedziała , że usłyszała 12 kwietnia 2010 r. w nocy w radio z ust  Kopacz , że trumny nie mogą czy nie będą otwierane.

Później ta wiadomość nie była powtarzana. Wielokrotnie rodziny ofiar oprócz żądały ekshumacji oprócz  takich postaci jak Deresz  czy pani Rybicka, które  były przeciwne ekshumacji.   . Propaganda rządu PO-PSL była taka, że to gra trumnami itp. Zakichanym obowiązkiem prokuratury było wykonanie sekcji, ale z jakichś względów do tego nie doszło. Pytanie to można postawić Tuskowi i Kopacz, która twierdziła, że polscy i rosyjscy patomorfolodzy ręka w rękę dokonywali identyfikacji ciał, a sama identyfikacja była prowadzona z najwyższą starannością.

Do 2015 r. wszystkie głosy mówiące o konieczności ekshumacji były wściekle atakowane przez ówczesne media. Wszystko się zmieniło po wygranych przez PiS wyborach. Prokuratura zaczęła wykonywać swoje czynności , czyli to czego nie zrobiła prokuratura w 2010 r.  Zaczęto wykonywać ekshumacje  w tym Pary Prezydenckiej.

Przy ekshumacji śp. Piotra Nurowskiego szefa POKL okazało się , że w grobie z jego nazwiskiem leży całkiem inna osoba, mało tego z nieoficjalnych  źródeł okazało się że zamiast Piotra Nurowskiego, pochowane jest ciało jakiejś kobiety.O okazało się , że to najprawdopodobniej ciało ministra Handzlika)

Po raz kolejny okazało się że polska za czasów Tuska działała tylko teoretycznie , a kolejny dowód na partacką robotę Rosjan i niedopilnowanie tej tak ważnej sprawy dla Polski i Polaków, powinno spowodować to, że takie postacie jak Kopacz i Tusk et consortes dawno powinny zniknąć z polityki a wręcz odpowiadać przed sądem za swoje czyny.

http://niezalezna.pl/90418-kom...
http://wpolityce.pl/smolensk/3...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ruisdael

09-12-2016 [12:21] - ruisdael | Link:

Podział w Polsce na komunistów i patriotów trwa w najlepsze i ujawnia się w KAŻDYM działaniu (a wszystko jest polityczne!!!). Głowę daję, że gdyby za PiS zginął Prezydent i elita pochodzenia POwskiego to nie skremowaliby swoich zmarłych i od rana do wieczora darliby ryje o konieczności ekshumacji. Gdyby PiS w ustawie o zgromadzeniach nakazał, że demonstracje mogą się odbywać razem to darliby ryje, że powinny być odseperowane ze względów bezpieczeństwa. Gdyby PiS postanowił o trwałości gimnazjów to darliby ryje, że gimnazja to patologia itd. Dlatego alleluja i do przodu.

Obrazek użytkownika Andy51

09-12-2016 [14:11] - Andy51 | Link:

W PO charakteryzują się mentalnością Kalego, a na tej wyjące małpy trzeba patrzeć z politowaniem ale i z ostrożnością.

Obrazek użytkownika zz

09-12-2016 [14:56] - zz | Link:

Obrazek użytkownika Andy51

09-12-2016 [17:50] - Andy51 | Link:

Jak pisałem notkę, jeszcze nie było wiadomo, kto najprawdopodobniej tam leży, co i tak nie zmienia tego co napisałem.

Obrazek użytkownika zz

10-12-2016 [22:20] - zz | Link:

Niestety zmienia. To zbyt poważna sprawa, by pisać rzeczy nie sprawdzone.

Obrazek użytkownika paparazzi

09-12-2016 [16:47] - paparazzi | Link:

Oni / tu by wymieniać ale po co każdy wie/, nic nie maja wspólnego z Polska i z polskością. Bardziej się przejmowali ruskimi niż własnymi obywatelami. Także i teraz.

Obrazek użytkownika Andy51

09-12-2016 [17:51] - Andy51 | Link:

Nie tylko ruskimi ale innymi nacjami też, Polacy ich nie interesowali.