"Politycy Nowoczesnej są konfidentami" - Ksiądz Międlar

Nie ma tygodnia, by Ryszard Petru (Swetru) nie popełnił medialnej gafy. Lista jest długa a najnowszy hit, to pomyłka przy składaniu gratulacji Anicie Włodarczyk. Reszta tzw. posłów z tej partii politycznej nie chce być gorsza od swojego lidera i próbuje mu dorównać. Jednak w przypadku posłanki Joanny Scheuring-Wielgus sprawa ma się trochę gorzej. Gdy w grę wchodzą donosy do prokuratury za mówienie prawdy, to nie jest już nikomu do śmiechu. Nie trzeba było długo czekać na atak (p)osłów z Nowoczesnej na księdza Jacka Międlara. W końcu duchowny, który broni życia nienarodzonych, wypowiada się otwarcie o zagrożeniu Islamem, musi popełniać coś złego. Z mojego punktu widzenia o większą hipokryzję nie można prosić. Ktoś kto mówi, że wyznawcy Allacha nie są zagrożeniem a zabijanie dzieci jest cool, nie powinnien mieć miejsca przynajmniej w Parlamencie RP. Pani poseł Scheuring-Wielgus udowadnia, że można. Na dodatek twierdzi ona, że radykaliści islamscy nie są groźni a tak naprawdę trzeba bać się polskich bojówek narodowych. Naprawdę? Ktoś potrzebuje lekarza, czy żyjemy w innym świecie? Dzisiaj w drugiej odsłonie rozmowy, ksiądz Międlar nawiązuje do tych ataków i wprost wytyka komromitacje polityków spod znaku dzisiejszej nowoczesności. Nazywa ich działalność konfidencją i wskazuje, że tak naprawdę to takie twory polityczne odpowiadają za mowę nienawiści. Mocne! Słuchajcie i udostępniajcie:  http://thenowypolskishow.co.uk...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

08-12-2016 [19:24] - xena2012 | Link:

pani Wielgus zadedykowałabym ,,Ciszę''w wykonaniu Budki Suflera.Tylko krzykiem zdobywasz świat-śpiewa K.Cugowski.W przypadku Wielgusowej nawet nie mowy o krzyku tylko pełen nienawiści histeryczny wrzask zastępujący braki w wykształceniu i niedobór intelektu,wykrzywione ze złości usta.W sumie głupie ,żałosne stworzenie,ale w Nowoczesnej chyba nie wiekszego wyboru..

Obrazek użytkownika Domasuł

09-12-2016 [11:47] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Oboz Radykalny to jest ta wspomniana baba z Nowoczesnej o niemieckim nazwisku które nie wiadomo jak wymawiać, to sa kodziarze i cala reszta tej zgrai. Mój pomysl jest taki żeby dogadać się z Lukaszenka i ponownie otworzyć Bereze Kartuska, gdzie będzie miejsce dla tych wszystkich konfidentow.