| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

"Politycy Nowoczesnej są konfidentami" - Ksiądz Międlar

Nie ma tygodnia, by Ryszard Petru (Swetru) nie popełnił medialnej gafy. Lista jest długa a najnowszy hit, to pomyłka przy składaniu gratulacji Anicie Włodarczyk. Reszta tzw. posłów z tej partii politycznej nie chce być gorsza od swojego lidera i próbuje mu dorównać. Jednak w przypadku posłanki Joanny Scheuring-Wielgus sprawa ma się trochę gorzej. Gdy w grę wchodzą donosy do prokuratury za mówienie prawdy, to nie jest już nikomu do śmiechu. Nie trzeba było długo czekać na atak (p)osłów z Nowoczesnej na księdza Jacka Międlara. W końcu duchowny, który broni życia nienarodzonych, wypowiada się otwarcie o zagrożeniu Islamem, musi popełniać coś złego. Z mojego punktu widzenia o większą hipokryzję nie można prosić. Ktoś kto mówi, że wyznawcy Allacha nie są zagrożeniem a zabijanie dzieci jest cool, nie powinnien mieć miejsca przynajmniej w Parlamencie RP. Pani poseł Scheuring-Wielgus udowadnia, że można. Na dodatek twierdzi ona, że radykaliści islamscy nie są groźni a tak naprawdę trzeba bać się polskich bojówek narodowych. Naprawdę? Ktoś potrzebuje lekarza, czy żyjemy w innym świecie? Dzisiaj w drugiej odsłonie rozmowy, ksiądz Międlar nawiązuje do tych ataków i wprost wytyka komromitacje polityków spod znaku dzisiejszej nowoczesności. Nazywa ich działalność konfidencją i wskazuje, że tak naprawdę to takie twory polityczne odpowiadają za mowę nienawiści. Mocne! Słuchajcie i udostępniajcie:  http://thenowypolskishow.co.uk/politycy-nowoczesnej-sa-konfidentami-ksiadz-miedlar-odpowiada-j-scheuring-wielgus-czesc-2

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika Domasuł

Oboz Radykalny to jest ta wspomniana baba z Nowoczesnej o niemieckim nazwisku które nie wiadomo jak wymawiać, to sa kodziarze i cala reszta tej zgrai. Mój pomysl jest taki żeby dogadać się z Lukaszenka i ponownie otworzyć Bereze Kartuska, gdzie będzie miejsce dla tych wszystkich konfidentow.

Obrazek użytkownika xena2012

pani Wielgus zadedykowałabym ,,Ciszę''w wykonaniu Budki Suflera.Tylko krzykiem zdobywasz świat-śpiewa K.Cugowski.W przypadku Wielgusowej nawet nie mowy o krzyku tylko pełen nienawiści histeryczny wrzask zastępujący braki w wykształceniu i niedobór intelektu,wykrzywione ze złości usta.W sumie głupie ,żałosne stworzenie,ale w Nowoczesnej chyba nie wiekszego wyboru..

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.